1-7 listopada w PULS 2

W okresie 1-7 listopada 2014 roku PULS 2 proponuje widzom wiele interesujących pozycji. W tygodniu na młodych widzów czekają pełnometrażowe animacje takie jak: „Przygody psa Balto”, „Dennis Rozrabiaka”, „20.000 mil podmorskiej żeglugi”, „Ratunku, jestem rybką!”, „Barbie Mariposa” czy „Barbie i podwodna tajemnica”. W tym tygodniu swoją premierę telewizyjną będzie miał szósty sezon serialu o małych wróżkach – „Klub Winx”. Oprócz tego stacja wyemituje także serię animowaną „Bąbelkowy świat gupików” oraz przygody najszybszego jeża na świecie – „Sonic underground”. Fani seriali też nie będą zawiedzeni. PULS 2 pokaże m.in. trzymający w napięciu serial „Arrow”, serial opowiadający o słynnym gladiatorze „Spartakus: Zemsta”, kolejne odcinki telenoweli „Sekret” oraz kultowe już przygody „Xeny: wojowniczej księżniczki”.

„Xena: wojownicza księżniczka”
przygodowy, USA 2000, wys. Lucy Lawless(xena), Renee O’Connor(Gabrielle), John Schulian(twórca i reżyser), Robert Tapert(twórca i reżyser)
Wojownicza księżniczka – Xena – to piękna i niebezpieczna kobieta. Niegdyś jej misją była zemsta na ludziach za krzywdy, których doznała. Wraz ze swoją armią siała postrach, a każdy kto ją napotkał, na dźwięk jej imienia drżał ze strachu. Pewnego dnia spotyka na swej drodze Herkulesa. Dzięki niemu Xena zaczyna zastanawiać się nad swoim życiem… i postanawia pomagać innym. Wraz ze swoją przyjaciółką – Gabrielle – stawia czoła krzywdzie i złu panującym na świecie. Odtąd pragnie odkupić swoje winy i służyć ludziom.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 6:00

„Arrow”
akcja, USA 2012, wys. Stephen Amell, Katie Cassidy, Willa Holland, David Ramsey, Susanna Thompson
Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen. Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście. Pomagają mu w tym nieprzeciętne umiejętności nabyte w tajemniczych okolicznościach. Jednocześnie Queenowi depcze po piętach lokalna policja, która nie toleruje jego metod zaprowadzania porządku w mieście.
Emisja: niedziela, godzina 21:00

„Spartakus: Zemsta”
akcja, USA 2012, reż. Michael Hurst, wys. Liam McIntyre, Lucy Lawless, Dustin Clare, Manu Bennett, Katrina Law, Craig Parker, Peter Mensah, Viva Bianca, Nick Tarabay
Gladiatorzy, ze Spartakusem na czele, po zabiciu Batiatusa, uciekają z Ludus. Ich bunt zaczyna siać postrach w sercu Republiki Rzymskiej już od pierwszego odcinka drugiej serii „Spartakus: Zemsta”. Claudius Glaber wraz ze swoimi wojskami zostaje wysłany do Kapui, by powstrzymać rosnącą w siłę grupę wyzwolonych niewolników. Spartakus będzie musiał dokonać wyboru między własną potrzebą zemsty na człowieku, który przyczynił się do potępienia i śmierci jego żony, a poświęceniem niezbędnym do utrzymania siły swojej armii… W drugim sezonie powracają bohaterowie znani z pierwszej części: Lucy Lawless jako Lucretia, Peter Mensah jako Oenomaus, Manu Bennett jako Crixus, Nick E. Tarabay jak Aszur, Viva Bianca jako Ilithyia i Craig Parker jako Gajusza Klaudiusza Glaber.
Emisja: piątek, godzina 23:30

„Sekret”
telenowela, Hiszpania 2011, wys. María Bouzas, Ramón Ibarra, Sandra Cervera, Mario Martín, Fernando Coronado, Selu Nieto, Enric Benavent
Serial „Sekret” to historia burzliwej, nieszczęśliwej miłości i rozpaczliwej walki o dziecko głównej bohaterki – Pepy. Dziewczyna zakochuje się w swoim panu, z którym zachodzi w ciążę. Niestety, dziecko zostaje jej odebrane, a ona sama zostaje wypędzona. Po tułaczce, przybywa do miasteczka Puente Viejo, by pracować tam jako położna. Na swej drodze spotyka Franciscę Montenegro, właścicielkę ziemską i macochę Carlosa Castro – byłego ukochanego i ojca jej dziecka. Pepa myśli, że jej synek umarł, jednak wkrótce uświadamia sobie, że on wciąż żyje. Od tego momentu Pepa rozpoczyna dramatyczną walkę o odzyskanie, tego co do niej należało, znajduje także wsparcie w ramionach ukochanego – Tristana.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 22:30

„Przygody psa Balto” – PREMIERA
animacja, USA 1995, reż. Simon Wells
Główny bohater animacji, o imieniu Balto, jest pół wilkiem i pół psem. Żyje na Alasce w gronie swych najwierniejszych przyjaciół – Borysa – rosyjskiej gęsi śnieżnej, dwóch niedźwiedzi polarnych Muka i Luka i przepięknej husky – Jenny. Mimo, że Balto jest inny, wszyscy jego towarzysze rozpoznali w nim to, z czego on sam nie zdaje sobie sprawy – niezwykle szlachetnego ducha. Pewnego dnia poważna epidemia dyfterytu zaczęła dziesiątkować dzieci w Nome. Atak burzy śnieżnej odciął miejscowość od świata uniemożliwiając przywóz leków. Zaprzęg psów wyrusza w podróż, przez srogą zamieć, aby przywieźć lekarstwa. Jednak psy zaginęły w mroźnej, bezkresnej dziczy. Teraz tylko Balto może odnaleźć zaprzęg i uratować dzieci.
Emisja: sobota, 1 listopada, godzina 10:35

„Dennis rozrabiaka”
animacja, USA 2002, reż. Patrick A. Ventura
Dennis rozrabiaka – jest niesfornym, lecz… uroczym chłopcem. Przygody popularnego łobuziaka zobaczymy tym razem w niezwykłym filmie animowanym. Podczas rejsu statkiem, Dennis, Joey, Margaret i Ruff znajdują zahipnotyzowaną księżniczkę. Dwóch drobnych oszustów próbuje ukraść jej pierścień.
Emisja: poniedziałek, 3 listopada, godzina 14:00

„20.000 mil podmorskiej żeglugi”
animacja, USA 2004, reż. Scott Heming
„20.000 mil podmorskiej żeglugi” to animacja oparta na kultowej powieści Juliusza Verne’a, opowiadająca o niezwykłych przygodach Kapitana Nemo i jego łodzi podwodnej – Nautils. Razem wybierają się w niebezpieczną podróż wraz z grupą poszukiwaczy przygód. Wśród nich jest także młoda, waleczna kobieta, przebrana za mężczyznę.
Emisja: wtorek, 4 listopada, godzina 14:00

„Ratunku, jestem rybką!”
animacja, Dania, Irlandia, Niemcy 2000, reż. Elżbieta Jeżewska(Reż wer polskiej), Michael Hegner, Stefan Fjeldmark
Pewnego dnia trójka dzieci – Fly, Stella i Chuck – zostaje pod opieką ciotki. Kiedy ciotka zasypia, wymykają się na plażę, by powędkować. Tam, czeka na nich przygoda, której nigdy nie zapomną! Uda im się bowiem zajrzeć w głąb podwodnego świata oraz przeżyć niezapomniane chwile i na własnej skórze doświadczyć, jak to jest być… rybką.
Emisja: środa, 5 listopada, godzina 14:00

„Barbie Mariposa”
animacja, USA 2007, reż. Conrad Helten
Mariposa i jej przyjaciółka Willow mieszkają w Skrzydłolandii. Pewnego dnia zła Hena truje królową państwa. Syn królowej, chcąc znaleźć antidotum na truciznę Heny, odszukuje Mariposę, bo dziewczyna potrafi czytać z gwiazd. Mariposa z przyjaciółmi opuszcza Skrzydłolandię w poszukiwaniu odtrutki. Po drodze cała trójka spotka nieznośne syrenki i potwora morskiego. W końcu, dzięki odwadze i dobroci serca odtrutka zostaje odnaleziona
Emisja: czwartek, 6 listopada, godzina 14:00

„Barbie i podwodna tajemnica”
animacja, USA 2010, reż. Adam Wood, Agnieszka Zwolińska(Reż wersji polskiej)
Poznajcie Barbie jako mistrzynię surfingu z Malibu! Pewnego dnia, Barbie jako dziewczyna o imieniu Merliah, przypadkiem odkrywa, że nie jest zwyczajną nastolatką, ale baśniową syrenką. Razem ze swoim przyjacielem delfinem – Zumą – wyrusza w podwodną podróż, by uratować swoją matkę, która tak naprawdę jest królową podmorskiego świata Oceanii. Czy dzięki pomocy nowych przyjaciół Merliah pokona wszelkie przeciwności i uratuje królestwo oceanu i jego mieszkańców?
Emisja: piątek, 7 listopada, godzina 14:00

„Bąbelkowy świat gupików”
animacja, USA, Kanada 2011,
Bąbelkowy świat gupików – to opowieść o wielobarwnym podwodnym świecie gupików, gdzie wśród koralowców i morskich ogrodów żyje paczka przyjaciół: Gill, Molly, Goby, Deema, Nonny oraz Oona. Bohaterowie przeżywają różnorakie przygody i podróże. Uwielbiają się bawić, dlatego zachęcają małych widzów do swoich interaktywnych gier pełnych tańca i muzyki.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 9:20

„Psi patrol”
animacja, Kanada, USA 2013, reż. Anna Apostolakis(reżyser wersji polskiej)
Serial „Psi patrol” przedstawia perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt – Marshalla, Rubble’a, Chase’a, Rocky’ego, Zumy i Skye, które wspólnie z dziesięcioletnim chłopcem Ryder’em wyruszają na ratunek potrzebującym i stawiają czoło zagrożeniom.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 10:00

„Sonic Underground”
animacja, USA, Francja 1999, reż. Waldemar Modestowicz(reżyser wersji polskiej)
Najszybszy jeż na świecie – Sonic – żyje na planecie Mobius wraz ze swoją siostrą – Sonią – i bratem – Maniciem. Wiele lat temu ich matka – królowa Aleena – musiała ich opuścić, aby uniknąć porwania dzieci przez dr Robotnika. Po latach, za sprawą pewnej wróżki, rodzeństwo się spotyka. Postanawiają odnaleźć swoją matkę.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 10:35

„Klub Winx”, VI sezon – PREMIERA
animacja, 2014
Serial „Klub Winx” przedstawia historię młodej czarodziejki Bloom, która mieszka wraz ze swoją rodziną w mieście Gardenia. Pewnego dnia, dziewczynka odkrywa, że ma magiczną moc. Wtedy również dowiaduje się o istnieniu magicznego wymiaru i szkoły dla czarodziejek Alfea. Tam poznaje inne czarodziejki: Stellę, Florę, Musę i Tecnę. Od tej pory, kiedy nastają kłopoty dziewczynki zmieniają się w śliczne wróżki i walczą ze złem używając czarów.
Premiera: środa, 5 listopada, godzina 12:20
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:20

„Myszka Miki i przyjaciele”
animacja
Kultowa animacja Disneya, której bohaterami są m.in. Myszka Miki, Kaczor Donald, Daisy i Goofy.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 7:20 i 13:35

„Był sobie kosmos”
animacja, Francja 1982
Bohaterowie serialu zostają przeniesieni w przestrzeń kosmiczną. Będziemy śledzić ich losy we Wszechświecie. Seria w łatwy, przystępny i często zabawny sposób przedstawia ciekawostki o kosmosie.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 15:15

„Gwiazdy lombardu”
dokumentalny, USA 2011
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
Emisja: sobota, godzina 14:00; niedziela, godzina 19:30

„Aukcja w ciemno”
reality TV, USA 2013
„Aukcja w ciemno” to program przedstawiający ludzi, którzy żyją z kupna i sprzedaży przedmiotów wylicytowanych podczas aukcji w całych Stanach Zjednoczonych. Przedmioty te pochodzą z kontenerów, za które przestano opłacać czynsz. Właściciel magazynu ma prawo wystawić je na aukcję. Wtedy pojawia się grupa łowców skarbów. Konkurencja jest niezwykle zacięta, a udział w licytacji to ryzykowne przedsięwzięcie. Do chwili otwarcia, zawartość kontenerów pozostaje tajemnicą, a znaleźć w nich można dosłownie wszystko.
Emisja: sobota, godzina 12:00; wtorek, godzina 19:30

„Łowcy okazji”
dokumentalny, USA 2010
Program przedstawia perypetie dwóch handlarzy – Allena Haffie i Clintona Jonesa, którzy przemierzają Stany Zjednoczone szukając wyjątkowych towarów z magazynowych wyprzedaży. W Stanach bowiem, znajduje się mnóstwo opuszczonych magazynów, które zostają wystawione na publiczną aukcję. Każdy z nich może stać się wartościową gratką dla kupującego.
Emisja: poniedziałek, godzina 19:30

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *