10-16 maja w TV Puls

Przebojem TV Puls w tygodniu 10-16 maja będzie premiera filmu „Pan życia i śmierci”, w którym obok Nicolasa Cage’a występuje Jared Leto, nagrodzony w tym roku Oscarem za znakomitą drugoplanową rolę w filmie „Witaj w klubie”. Premierowo TV Puls pokaże też m.in. takie filmy, jak „Krokodyl Dundee”, szóstą część „Piątku trzynastego” i komedię „Odlotowcy” z Adamem Sandlerem, Brendanem Fraserem i Stevem Buscemim w rolach głównych. Atrakcją dla wielu będzie też z pewnością emisja kultowego „Mad Maxa” z Melem Gibsonem.

Ponadto w omawianym tygodniu TV Puls rozpocznie emisję serialu „Don Matteo” (7. i 8. sezon), włoskiej wersji „Ojca Mateusza”. Oprócz tego jak zwykle stacja zaprasza na kolejne odcinki serialowych hitów „Arrow”, „Spartakus: Wojna potępionych”, kultowy brytyjski serial „Mała Brytania” oraz serię „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu.

„Mściciel”
akcja, USA/ Francja/ Niemcy/ Republika Południowej Afryki 2004, reż. Philippe Martinez, wyst.: Jean-Claude Van Damme, Simon Yam, Philip Tan
Typowy twardziel – Ben Archer – postanawia odejść z pracy i rozpocząć spokojne życie z rodziną. W tym samym czasie jego żona, pracownica biura imigracyjnego, bierze pod swoją opiekę małą Kim, znalezioną wśród chińskich uchodźców, ściągając tym samym śmiertelne niebezpieczeństwo na swoją rodzinę.
Emisja: sobota, 10 maja, godzina 20:00

„Demony wojny wg Goi”
akcja, Polska 1998, reż.: Władysław Pasikowski, wyst.: Bogusław Linda, Zbigniew Zamachowski, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Olaf Lubaszenko, Bartłomiej Topa, Tadeusz Huk
Major Keller dowodzi polskim oddziałem stacjonującym w Bośni. Główne dowództwo zakazuje interwencji zbrojnych. Jednak Keller inaczej rozumie rolę sił pokojowych. Gdy w górach rozbija się śmigłowiec z polskimi żołnierzami na pokładzie, Keller zarządza natychmiastową akcję ratunkową. Wbrew zakazom dowództwa, razem z grupą swoich najlepszych ludzi wyrusza w góry, na teren pozostający pod rządami bandyty – Skijo. Keller stawia przed swoimi ludźmi zadanie, które dla wielu z nich może okazać się ostatnim…
Emisja: sobota, 10 maja, godzina 21:55

„Piątek trzynastego VI: Jason żyje” – PREMIERA
horror, USA 1986, reż. Tom McLoughlin, wyst.: Tony Goldwyn, Jennifer Cooke, Thom Mathews
Kolejna odsłona serii horrorów o psychopatycznym mordercy Jasonie. Tommy, bohater dwóch ostatnich części, po serii traumatycznych przeżyć, przebywa w klinice psychiatrycznej. Nękany złymi przeczuciami, postanawia udać się na cmentarz, gdzie leży pochowany Jason, wykopać jego zwłoki oraz wbić w nie metalowy pręt i raz na zawsze odesłać Jasona w zaświaty. Przypadkowo jednak, ożywia Jasona, który powraca do Crystal Lake, by dalej mordować.
Emisja: sobota, 10 maja, godzina 23:55

„W imię króla”
przygodowy, Kanada/ Niemcy/ USA 2007, reż. Uwe Boll, wyst.: Jason Statham, Leelee Sobieski, John Rhys-Davies, Ron Perlman
Akcja filmu dzieje się w Królestwie Ehb, które staje w obliczu wojny pomiędzy złym Gaolianem , a panującym tu królem Konreidem. Mężczyzna zwany Farmerem wiedzie spokojne pracowite życie z ukochaną żoną Solaną i synkiem. Pewnego dnia traci wszystko. Na wioskę napada horda dzikich Krugów, którzy mordują mu syna, a żonę porywają. Zrozpaczony i żądny zemsty Farmer wyrusza śladem najeźdźców.
Emisja: niedziela, 11 maja, godzina 14:20

„Pan życia i śmierci” – PREMIERA
thriller, USA/ Francja/ Niemcy 1995, reż. Andrew Niccol, wyst.: Nicolas Cage, Jared Leto, Bridget Moynahan
Jurij Orłow ma wiele twarzy i wiele fałszywych tożsamości. Na pewno jednak urodził się na Ukrainie, a dzięki podrobionym papierom o żydowskim pochodzeniu może cieszyć się urokami amerykańskiej demokracji. Jurij postanawia zostać handlarzem bronią. Żyje jednak w wiecznym stresie, starając się zawsze o krok wyprzedzać zarówno konkurencję z branży, jak i zawziętego agenta Interpolu, Jacka Valentine’a. Rok 1991 przynosi rozpad Związku Radzieckiego. Orłow natychmiast jedzie na Ukrainę, gdzie czekają na niego arsenały niepilnowanej przez nikogo broni oraz wujek Dimitrij, generał ukraińskiej armii. Jurij osiąga bogactwo, o jakim nigdy nie marzył. Nie wie jeszcze, że przyjdzie mu się zmierzyć z zupełnie nieoczekiwanym przeciwnikiem, własnym sumieniem.
Emisja: niedziela, 11 maja, godzina 20:00

„Krokodyl Dundee” – PREMIERA
przygodowy, Australia 1986, reż. Peter Faiman, wyst.: Paul Hogan, Linda Kozlowski, John Meillon, David Gulpilil
Bohaterką filmu „Krokodyl Dundee” jest Sue Charlton, reporterka nowojorskiej gazety, która przyjeżdża do australijskiej wioski. Chce tam poznać Mike’a J., zwanego „Krokodylem” Dundee, który żyje w buszu, a niedawno został zaatakowany przez krokodyla. W zamian za pokazanie miejsca, w którym wydarzyła się ta historia Sue chce dać mu 2500$. Mike zgadza się na jej ofertę. W czasie podróży Sue niespodziewanie zakochuje się w Mike’u i proponuje mu aby pojechał z nią do Nowego Jorku. Wtedy zaczynają się problemy.
Emisja: środa, 14 maja, godzina 20:00

„Odlotowcy” – PREMIERA
komedia, USA 1984, reż. Michael Lehmann, wyst.: Adam Sandler, Brendan Fraser, Steve Buscemi
Trzech muzyków rockowych -€“ Chazz, Rex i Pip -€“ próbuje zrobić karierę, lecz niestety przemysł muzyczny nie zwraca na nich uwagi. Zespół odwiedza stację radiową, ale jej dyrektor pragnie się ich pozbyć. Muzycy postanawiają zatem wziąć sprawy w swoje ręce i wymusić emisję swojego próbnego nagrania. Zaopatrzeni w atrapy pistoletów maszynowych terroryzują pracowników lokalnej radiostacji i emitują swe nagrania na falach eteru.
Emisja: czwartek, 15 maja, godzina 23:55

„Mad Max”
akcja, Australia 1980, reż. George Miller, wyst.: Mel Gibson, Hugh Keays-Byrne, Joanne Samuel
Australia. Policjant miejscowej drogówki Max Rochtansky zajmuje się głównie łapaniem piratów drogowych. Nie angażuje się w walkę z bardziej zorganizowaną przestępczością. Jednak sytuacja zmienia się w momencie, gdy ginie jego przyjaciel, a następnie gang motocyklowy zabija mu rodzinę. Max odchodzi z policji i postanawia w pojedynkę wymierzyć im sprawiedliwość…
Emisja: piątek, 16 maja, godzina 20:00

„Dzieci kukurydzy 7: Objawienie” – PREMIERA
horror, USA 2002, reż. Guy Magar, wyst.: Claudette Mink, Kyle Cassie, Michael Ironside
Jamie, zaniepokojona brakiem kontaktu ze swoją ukochaną babcią przybywa do jej rodzinnego miasta. Gdy zastaje jej mieszkanie puste i nie może liczyć na pomoc policji, postanawia szukać babci na własną rękę. Z przerażeniem odkrywa, że całe miasto jest opanowane przez duchy dzieci. Dowiaduje się o mrocznej przeszłości babci, a także budzi demoniczną siłę, która pragnie jej śmierci.
Emisja: piątek, 16 maja, godzina 23:50

„Wojciech Cejrowski. Boso – Teksas”
Polska, 2014
Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał duch pierwszych, amerykańskich osadników. Wojciech Cejrowski w charakterystyczny dla siebie inteligentny i dowcipny sposób opowie o tak nieodłącznych elementach Teksasu, jak ranczo, bydło, broń palna, kowboje, rodeo czy ropa naftowa.
Emisja: niedziela, godzina 9:30

„SpongeBob Kanciastoporty”
animacja, USA 1999
SpongeBob to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery i chce być najlepszym kucharzem świata. W wolnych chwilach świetnie się bawi i zawsze pakuje się w tarapaty. „SpongeBob Kanciastoporty” jest emitowany w TV Puls w ramach współpracy strategicznej Telewizji Puls i Viacom International Media Networks.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 8:00 oraz poniedziałek-piątek, godzina 18:30

„Don Matteo” – PREMIERA
obyczajowy, Włochy 2009, wyst.: Terence Hill, Nino Frassica, Natalie Guetta, Simone Montedoro, Francesco Scali
„Don Matteo” to włoski serial kryminalny dla całej rodziny, który opowiada historię katolickiego księdza – detektywa. Tytułowy bohater, grany przez Terenca Hilla, to pogodny proboszcz parafii św. Jana, którego znakiem rozpoznawczym jest sutanna, kapelusz i rower. Don Matteo oprócz zwykłej posługi duszpasterskiej, hobbystycznie zajmuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych. Służy pomocą policji oraz wszystkim potrzebującym wsparcia, również przestępcom.
Emisja: poniedziałek-piątek, około godziny 8:00

„Spartakus: Wojna potępionych”
akcja, USA 2013, wyst: Liam McIntyre, Manu Bennett, Dustin Clare, Todd Lasance, Ellen Hollman, Cynthia Addai-Robinson
Dzięki TV Puls premierę w ogólnopolskiej telewizji będzie miał najnowszy, trzeci sezon spektakularnego serialu „Spartakus: Wojna potępionych”. Po śmierci Gaiusa Claudiusa Glabera, którego armia została pokonana przez ludzi Spartakusa, rebelianci odnoszą kolejne zwycięstwa. Zbuntowanych niewolników szybko przybywa. Spartakus szykuje się do ostatecznej bitwy, która przesądzi o losach Republiki Rzymskiej. W postać Spartakusa po raz kolejny wciela się Liam McCantyre, znany m.in. z serialu „Pacyfik”.
Emisja: niedziela, po godzinie 22:00

„Arrow”
akcja, USA 2012, wyst: Stephen Amell, Katie Cassidy, Willa Holland, David Ramsey, Susanna Thompson
Amerykański serial akcji „Arrow”, oparty na popularnym komiksie DC Comics, to współczesna historia Zielonej Strzały – niezwykłego bohatera, który walczy z przestępczością. Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen. Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście.
Emisja: wtorek, godzina 20:00

„Mała Brytania”
serial komediowy, Wielka Brytania 2003, wyst: Matt Lucas, David Walliams, Anthony Head,22Demony wojny wg Goi”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *