100 dni rządu B. Szydło najchętniej oglądane w TVP INFO

Specjalny program z udziałem premier Beaty Szydło, poświęcony pierwszym 100 dniom kierowanego przez nią rządu, spotkał się z dużym zainteresowaniem widzów TVP INFO. 26 lutego 2016 roku prawie godzinną debatę transmitowaną z gmachu telewizji publicznej obejrzało 879 tys. osób przy udziałach 5,6%. Była to największa widownia spośród programów emitowanych po godzinie 20:00 w kanałach informacyjnych.

Program „100 dni rządu Beaty Szydło” został wspólnie zorganizowany przez TVP INFO, Polsat News i portal 300polityka.pl.

W trwającym prawie godzinę programie, w którym gospodarzami byli Michał Adamczyk z TVP, Dorota Gawryluk z Polsatu i Łukasz Mężyk z portalu 300polityka.pl, szefowa rządu odpowiadała na pytania z trzech działów: gospodarka, polityka społeczna i polityka zagraniczna.

100 dni rządu, jak również wywiad z premier Beatą Szydło w TVP INFO skomentowali eksperci, którymi byli politolodzy prof. Piotr Wawrzyk i dr Tomasz Żukowski oraz socjolog prof. Janusz Czapiński. W dalszej części programu swoją oceną podzielili się dziennikarze Paweł Lisicki, Jacek Karnowski, Agnieszka Wiśniewska oraz Tomasz Sawczuk. Komentarze ekspertów i dziennikarzy zainteresowały 753 tys. osób przy udziałach 4,9%.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *