11. sezon serialu „Detektyw Murdoch” na Epic Drama

„Detektyw Murdoch” to oparty na powieściach Maureen Jennings serial, którego akcja rozgrywa się na przełomie XIX i XX wieku – w epoce wynalazków. Dziarski detektyw William Murdoch pracuje nad rozwiązaniem najbardziej makabrycznych morderstw w Toronto. W rolę tytułowego bohatera wciela się Yannick Bisson, który jest także producentem wykonawczym serialu. Premierowy odcinek 11. sezonu „Detektywa Murdocha” zostanie wyemitowany w poniedziałek, 5 kwietnia o 20:30 na kanale Epic Drama.

Sprawdź godziny emisji serialu „Detektyw Murdoch” w PROGRAMIE TV

Nowy sezon popularnego na całym świecie serialu rozpoczyna się w momencie, gdy Murdoch zostaje wrobiony w morderstwo tancerki burleski i trafia do więzienia. Jego posterunkowych zastrzelono podczas zasadzki, a Brackenreid był widziany po raz ostatni z pistoletem przystawionym do głowy. Ponadto skorumpowany polityk i jego kolesie porwali Julię Ogden. Murdoch zza więziennych krat musi udowodnić, że jest niewinny, a detektyw Llewellyn Watts pomaga potajemnie rozwiązać sprawę.

W nadchodzących odcinkach powróci Alexander Graham Bell, który pomaga Murdochowi po tym, jak jednego z gości zamordowano podczas wyjątkowej kolacji wyprawionej na cześć Helen Keller. Ponadto jak najszybciej trzeba rozwiązać tajemnicę dziwnego wypadku samochodowego. Radykalny chirurg usiłuje przeprowadzić operację przeszczepu organów, jednak jego próby zostają przerwane przez Mary Baker Eddy, założycielkę Christian Science. Po tym, jak znaleziono martwego malarza, Brackenreid ponownie chwyta za pędzel, by zbadać sprawę, czym przyciąga uwagę rozpustnego mecenasa. Grupa mężczyzn w podeszłym wieku popełnia samobójstwo, a nadgorliwa reporterka Louise Cherry oczernia o to Charlesa Oslera, ojca nowoczesnej medycyny. Do policji w Station House Four dołączają ekscentryczny detektyw Llewellyn Watts (Daniel Maslany) i najstarszy syn Brackenreida, John (Charles Vandervaart), z którymi Brackenreid musi się uporać.

W serialu gościnnie wystąpią Tamzin Outhwaire (EastEnders, Nowe Triki), Colin Mochrie (Whose Line Is It Anyway?), Elise Bauman (Carmilla, Below Her Mouth) oraz gwiazda programów WWE Raw i Smackdown, Jay Reso. Do obsady powrócą także Peter Keleghan (Pracujące mamy) i David Hewlett (Korporacje przyszłości, Gwiezdne wrota: Atlantyda).

Sprawdź ofertę kanału Epic Drama w PROGRAMIE TV

Premierowe odcinki 11. sezonu „Detektywa Murdocha” (na który składa się 18 godzinnych odcinków) będą emitowane od 5 kwietnia w dni powszednie o 20:30 na kanale Epic Drama.

Źródło: Viasat World

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *