11. sezon serialu „Górski lekarz” w Romance TV

29 listopada premiera nowego, 11 sezonu uwielbianego przez widzów serialu „Górski lekarz” (tytuł oryg. Der Bergdoktor). Dalsze losy Martina Grubera śledzić będzie można od poniedziałku do piątku o godz. 20:05, oczywiście w Romance TV.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Romance TV

Premiera nowego sezonu

Zarówno widzowie w kraju, jak i za granicą pokochali serial o przygodach mieszkańców górskiej miejscowości Ellmau, a w szczególności chirurga, Martina Grubera (w tej roli Hans Sigl). Romance TV, jako jedyna stacja w Polsce emituje bestsellerową serię już od 10 sezonów. 29 listopada na antenie zagości premierowo najnowszy, 11 sezon.

„Górski lekarz” był najlepiej oglądanym serialem na kanale Romance TV w 2018 roku. Średnia oglądalność większości odcinków wynosiła 150 tys. widzów, dając stacji udział w oglądalności na poziomie 0,9% SHR. Wiem, że widzowie z niecierpliwością czekają na kolejny sezon serialu, dlatego jest mi niezmiernie miło poinformować, że już za kilka dni Romance TV pokaże dalsze losy bohaterów – mówi Krzysztof Mikulski, dyrektor zarządzający Romance TV Polska.

Co w premierowych odcinkach?

Lisa i jej przyszły mąż, Christian Tamm, wybierają się na wędrówkę po górach. Ich przewodnikiem ma być Hans. Przy tej okazji Lisa chciałaby się pozbyć lęku wysokości. Dochodzi jednak do nieszczęścia. Przyszła panna młoda spada z urwiska i doznaje ciężkiego urazu nogi. Martin zaleca bezzwłoczną operację, jednak Lisa ulega podszeptom przyszłej teściowej, Elisabeth Tamm. Ta dystyngowana, bardzo zamożna dama nie chce odwołać mającego odbyć się za kilka dni ślubu i zmusza Lisę do przesunięcia operacji! Jak to się skończy?

11 sezon „Górskiego lekarza” od 29 listopada, g. 20:05 w Romance TV.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *