13 Ulica HD w nc+

13 Ulica HD dołączy do aktualnego portfolio kanałów NBCUniversal International Network dostępnego na nc+, w skład którego wchodzą: 13 Ulica (od dziś w wersji HD), Universal Channel HD, Scifi Universal i E! Entertainment.

Kanał w ofercie platformy nc+ będzie dostępny od pakietu Start+ i będzie można go oglądać na tej samej pozycji w EPG co stację w wersji SD (pozycja 189).

Cieszymy się, że możemy zaoferować abonentom nc+ kanał 13 Ulica HD – stację z najlepszą ofertą programów kryminalnych i dać im dostęp do najwyższej jakości seriali fabularnych i dokumentalnych. Jesteśmy przekonani, że dzięki inwestycjom w produkcje lokalne, takie jak „Kobiety i Mafia” – fascynujący serial dokumentalny o świecie polskiej przestępczości zorganizowanej – abonenci nc+ szybko docenią kanał 13 Ulica w jakości HD – Mówi Colin McLeod, Managing Director, UK & Emerging Market, NBCUniversal International Networks.

Platforma nc+ od samego początku stawia na wysoką jakość kanałów w ofercie zarówno pod względem technicznym jak i programowym. Cieszymy się, że nasza oferta rozszerza się o kolejny, już 81. kanał w jakości HD – mówi Anna Limbach-Uryn, dyrektor programowa platformy nc+.

13 Ulica to kanał z fascynującymi historiami kryminalnymi, oferujący widzom unikalny i ekscytujący wachlarz kryminalnych produkcji, począwszy od uwielbianych hollywoodzkich seriali i filmów, poprzez niecierpliwie oczekiwane europejskie dreszczowce, aż po wciągające kryminalne historie z Polski. Według danych za 2015 rok, 13 Ulica to drugi najchętniej oglądany międzynarodowy kanał filmowo-serialowy w Polsce.

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *