14-20 czerwca w PULS 2

Na dni 14-20 czerwca telewizja PULS 2 przygotowała wiele nowości w swojej ofercie programowej skierowanej do całej rodziny. W tym tygodniu pokazany zostanie kolejny premierowy odcinek serialowego hitu – „Wikingowie”. W sobotnie wieczory o nowej porze, będzie emitowany drugi już sezon serialu „Continuum: Ocalić przyszłość”, a w tygodniu serial akcji „Jednostka specjalna”.

Na antenie pojawią się także: premierowe odcinki przygotowanego specjalnie dla TV Puls programu „Wojciech Cejrowski. Boso – Teksas”, oraz nowe odcinki seriali dokumentalnych: „Handlarz doskonały” i „Łowcy okazji”. W tym tygodniu PULS 2 pokaże nowe seriale dla najmłodszych – „Było sobie życie”, „Wojownicze Żółwie Ninja” i „Kaczor Donald przedstawia”. Dla młodych widzów stacja przygotowała animowane pełnometrażowe propozycje, a wśród nich: „Lucky Luke na Dzikim Zachodzie” i „Magiczny kamień” oraz film „Pan Kleks w kosmosie”. W piątek, starsi widzowie, będą mogli zobaczyć kolejny film z kultowej serii o Winnetou – „Winnetou i Old Shatterhand” oraz doskonałą komedię z Ashtonem Kutcherem „Córka mojego szefa”.

„Wikingowie”
akcja, Irlandia, Kanada 2013, wys. Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Clive Standen, Jessalyn Gilsig, Gustaf Skarsgård, George Blagden
Świat Wikingów ożywa na nowo wraz z wyprawą Ragnara Lothbroka, który zapisał się na kartach nordyckiej historii, jako człowiek, który wyszedł poza ramy mitów.
Akcja serialu ma początek w VIII wieku, w Skandynawii, gdzie Ragnar, wojownik i rolnik, marzy o znalezieniu bogactwa i dalekich wyprawach na zachód. Nad swoimi planami, zmieniającymi porządek świata, pracuje w tajemnicy, gdyż najpierw musi przekonać do nich lokalnego przywódcę – Earla Haraldsona, który niechętnie dzieli się władzą i sławą. Earl obawia się, że podróż Ragnara, jeśli zakończy się sukcesem, przyniesie mu zaszczyty, szacunek i władzę.
Emisja: piątek, godzina 23:30

„Continuum: Ocalić przyszłość”
akcja, Kanada 2012, wys. Rachel Nichols, Victor Webster, Erik Knudsen, Stephen Lobo
Akcja serialu „Continuum: Ocalić przyszłość” toczy się w 2077 roku w Vancouver, gdzie ludzie żyją pod rządami korporacji i w zaawansowanym technologicznie państwie policyjnym. Fabuła koncentruje się na konflikcie pomiędzy grupą terrorystyczną Liber8, która przeniosła się w czasie z 2077 do 2012 roku w Vancouver, a policjantką – Kierą Cameron, która przez przypadek zostaje przeniesiona razem z nimi. Po podróży w czasie członkowie Liber8 decydują się na kontynuowanie swojej brutalnej walki przeciw korporacjom, by zapobiec sytuacji politycznej z 2077 roku.
Emisja: sobota, godzina 22:00

„WWE RAW”
sportowy, USA 2013
Ekscytujący i nieprzewidywalny program, w którym zmierzą się ze sobą największe gwiazdy wrestlingu.
Emisja: piątek, godzina 22:30

„Jednostka specjalna”
Serial / Akcja, Niemcy 2005 reż. Hans-Günther Bücking, Florian Kern, Michael Wenning wys. Marc Ben Puch, Bülent Sharif, Andreas Pietschmann
Trenowali, by stać się perfekcjonistami. Znajdują się u szczytu swoich fizycznych możliwości. Tworzą specjalne jednostki elitarnej organizacji, walczącej z terroryzmem. Gotowi są zmierzyć się z wszelkimi zagrożeniami, działając zawsze w zgodzie z honorowym kodeksem postępowania. W skład każdej Jednostki Specjalnej wchodzi pięciu wykwalifikowanych śmiałków, gotowych zwalczać coraz bardziej zagrażające społeczeństwu grupy terrorystyczne. Są absolutnie oddani swojej profesji i doskonale potrafią współpracować w grupie. Niejednokrotnie muszą ryzykować swoje życie, by inni ludzie mogli żyć bezpiecznie…
Emisja: poniedziałek-czwartek, godzina 22:30

„Winnetou i Old Shatterhand” – PREMIERA
przygodowy, Francja, RFN, Włochy 1963, reż. Hugo Fregonese, wys. Lex Barker, Pierre Brice, Daliah Lavi
„Winnetou i Old Shatterhand” to kolejna część przygód dzielnego wodza Winnetou. Tym razem bandyci przekupują Komanczów wodą ognistą, by ci napadli na farmę jako Apacze. Apacze, jako jedno z niewielu plemion, nie chcieli dotąd podpisać układu z białymi, głównie ze względu na cenne ziemie będące w ich posiadaniu. Rozpoczyna się walka. Old Shatterhand prowadzi śledztwo w tej sprawie, próbując odkryć prawdę. Pomagają mu przyjaciele: Sam Hawkins i jego czerwony brat Winnetou.
Emisja: niedziela, 15 czerwca, godzina 9:35 i piątek, 20 czerwca, godzina 17:05

„Córka mojego szefa” – PREMIERA
komedia, USA 2003, reż. David Zucker, wys. Ashton Kutcher, Tara Reid, Andy Richter
Tom marzy o poderwaniu pięknej córki swojego szefa. Wreszcie los daje mu szansę. Ojciec dziewczyny prosi go, by popilnował jego posiadłości i córki. Plany młodzieńca komplikują się, gdy dom zaczynają odwiedzać kolejni goście.
Emisja: piątek, 20 czerwca, godzina 19:45

„Pan Kleks w kosmosie”
familijny, Polska, Czechosłowacja 1988, reż. Krzysztof Gradowski, wys. Piotr Fronczewski, Henryk Bista, Jan Jankowski, Bohdan Smoleń, Maryla Rodowicz, Emilian Kamiński, Zbigniew Buczkowski
Dzieci z domu dziecka dostają prezent, komputer, od dawnego wychowanka. Komputer ten opowiada dzieciom o wydarzeniach, które będą miały miejsca za 25 lat. Wielki Elektronik po ucieczce z Wyspy Wynalazców osiadł na planecie Mango i wynalazł fantomizację. Porywa Agnieszkę i ofiarowuje ją gubernatorowi, który pragnie mieć córkę. Tymczasem Ambroży Kleks żyje w rezerwacie ze zwierzętami, gdyż myśli, że dzieci o nim już zapomniały. Groszek, kolega Agnieszki, wraz z kolegami z klasy i robotem Silverem odnajdują pana Kleksa i tworzą ekipę ratunkową. Razem z nimi wyrusza także Melośmiacz oraz Max Benson – ojciec Groszka. Pan Kleks znów będzie musiał stawić czoła Wielkiemu Elektronikowi i jego sługusowi Alojzemu Bąblowi.
Emisja: piątek, 20 czerwca, godzina 15:30

„Lucky Luke na Dzikim Zachodzie”
animacja, Francja 2007, reż. Marek Robaczewski(reż wer pol), Olivier Jean Marie
Nowy Jork, rok 1855. Grupa pionierów w ciągu 80 dni musi dotrzeć do Kalifornii, by osiedlić się na przyznanych im terenach. W podróży na Zachód pomaga im nieustraszony stróż prawa, Lucky Luke. Tymczasem banda Daltonów okrada nowojorskie banki i zrobi wszystko, by uprzykrzyć życie nie tylko Lucke’owi, ale i pionierom…
Emisja: poniedziałek, 16 czerwca, godzina 15:45

„Magiczny kamień”
animacja, Hiszpania, Niemcy 2004, reż. Holger Tappe, Ilona Kuśmierska(Reż wer polskiej), Lenard Fritz Krawinkel
Mieszkańcy magicznej krainy – Gai – wysyłają drużynę, złożoną ze swoich najzdolniejszych przedstawicieli, aby wzięli oni udział w pewnym wyścigu. Sześciu sympatycznych młodzieńców o niewielkim wzroście i imponujących uszach wygrywa szalony wyścig. Wkrótce okazuje się, że jest to dopiero początek ich niezwykłej przygody! Muszą bowiem wykonać niebezpieczne zadanie: odzyskać magiczny kamień – Dalamit – który jest w posiadaniu złego profesora i szybko wrócić do Gai, której grozi zagłada…
Emisja: wtorek, 17 czerwca, godzina 15:45

„Wojownicze Żółwie Ninja”
animacja, USA 2012, reż. Elżbieta Kopocińska(reżyser wersji polskiej)
Kontynuacja kultowej kreskówki „Wojownicze Żółwie Ninja”. Nowa seria w zabawny sposób przedstawia losy niecodziennych Żółwi. Leonardo, Raphael, Michelangelo i Donatello są zgranym zespołem, który wyćwiczył się we wschodniej sztuce walki – ninjutsu. Ich trenerem jest mistrz Splinter – zmutowany szczur, który ich wychował. 16 letnia April O’Neil jest z kolei pośrednikiem pomiędzy środowiskiem Żółwi, a cudownym i jednocześnie wrogim światem Nowego Yorku. Na przedmieściach tego ogromnego miasta mają oni bowiem swoją kryjówkę. Stawiają czoła licznym wrogom, a w wolnym czasie zajadają się ukochaną pizzą. W nowej serii „Wojowniczych Żółwi Ninja”, bohaterowie zaczynają rozumieć sens swojego istnienia. Odkrywają swoje przeznaczenie – zostali stworzeni do roli bohaterów.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:20

„Zagroda według Otisa”
animacja, USA 2007
Serial „Zagroda według Otisa” w zabawny sposób opowiada o grupie przyjaciół zamieszkujących farmę. Są wśród nich krowy, świnia, mysz, kogut pies i fretka. Wspólnie przeżywają mnóstwo niesamowitych przygód. Na czele tej wesołej gromadki stoi Otis, który dba o bezpieczeństwo mieszkańców farmy. Zwierzaki nieustannie szukają okazji do zabawy i wygłupów, jednocześnie unikając Pani Beady i jej niesfornego bratanka o imieniu Eugene, nazywanego Ważniakiem.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 13:30

„Było sobie życie”
animacja, Francja 1985
Zabawny serial, który w dowcipny i pouczający sposób przedstawia ludzkie ciało, jego ewolucję i funkcjonowanie. Zaczynając od najprostszej komórki pokazuje rolę poszczególnych narządów we właściwym funkcjonowaniu organizmu. Poznajemy układy i narządy, a także dowiadujemy się na przykład po co nam mózg i jak działa. Bohaterami są komórki, wirusy, bakterie oraz cały system kontroli i zarządzania. Dowiadujemy się między innymi jak w ciele matki rozwija się płód, w jaki sposób organizm walczy z chorobami i dlaczego po większym wysiłku mamy zakwasy.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 15:10

„Fineasz i Ferb”
animacja, USA 2007
Serial „Fineasz i Ferb” opowiada o przygodach Fineasza Flynna i jego przyrodniego brata Ferba Fletchera, którzy nie cierpią nudy i mają całą masę zwariowanych pomysłów. Starszej siostrze chłopaków – Fretce, nie podoba się to i robi wszystko aby rodzice dowiedzieli się o ich występkach. W każdej przygodzie Fineaszowi i Ferbowi towarzyszy Pan Dziobak, który wydaje się potulnym domowym zwierzątkiem, lecz w tajemnicy przed wszystkimi, nawet przed chłopcami, realizuje swoje drugie wcielenie – jest tajnym agentem, który ratuje świat, walcząc ze złym doktorem Dundersztycem.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 8:20 i 17:20

„Kaczor Donald przedstawia”
animacja, USA, USA 1983
Najlepsze fragmenty niezapomnianych filmów rysunkowych o losach Kaczora Donalda i jego przyjaciół: Myszki Miki, Goofy’ego oraz Chipa i Dale’a. Dzięki ich przygodom, pełnym humoru i różnorodnych niespodzianek, przeniesiemy się do niezwykle barwnych i zabawnych miejsc. Rysunkowi przyjaciele zapewnią nie tylko wspaniałą zabawę, ale także wiele nauczą zwłaszcza najmłodszych widzów.
Emisja: poniedziałek-czwartek, godzina 18:35

„Łowcy okazji”
dokumentalny, USA 2010
Program „Łowcy okazji” przedstawia perypetie dwóch handlarzy – Allena Haffie i Clintona Jonesa, którzy przemierzają Stany Zjednoczone szukając wyjątkowych towarów z magazynowych wyprzedaży. W Stanach bowiem, znajduje się mnóstwo opuszczonych magazynów, które zostają wystawione na publiczną aukcję. Każdy z nich może stać się wartościową gratką dla kupującego.
Emisja: sobota, godzina 15:00 i poniedziałek, godzina 19:35

„Handlarz doskonały”
dokumentalny, Kanada 2012
„Handlarz doskonały” to serial śledzący codzienne życie Jeffa Schwarza, który zarobił fortunę dzięki umiejętnemu prowadzanie transakcji kupna i sprzedaży.
Emisja: sobota, godzina 17:00 i środa, godzina 19:35

„Wojciech Cejrowski. Boso – Teksas”
Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał duch pierwszych, amerykańskich osadników. Wojciech Cejrowski w charakterystyczny dla siebie inteligentny i dowcipny sposób opowie o tak nieodłącznych elementach Teksasu, jak ranczo, bydło, broń palna, kowboje, rodeo czy ropa naftowa.
Emisja: niedziela, godzina 15:30

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *