14. sezon „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” na FOX

Końcówka listopada na FOX to gratka dla wszystkich wielbicieli seriali medycznych. Z nowym 14. już sezonem nadchodzi wielokrotnie nagradzany „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”, a razem z nim już za kilka tygodni będziemy mogli obejrzeć jubileuszowy 300. odcinek serii.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX

Już w pierwszych dwóch odcinkach widzowie zobaczą jak Meredith oraz zespół lekarzy ze szpitala Grey-Sloan Memorial w Seattle muszą skupić całą swoją uwagę na udzieleniu pomocy siostrze Owena, po jej szokującym powrocie. Jednak nie wszystko będzie szło zgodnie z planem i trzeba będzie podjąć ważne decyzje. Amelia stanie w obliczu konfliktu w związku z leczeniem pewnego pacjenta. Tymczasem Bailey musi zlecić przeprowadzenie remontu po pożarze. Bohaterowie poznają również kilka nowych twarzy, które wprowadzą nieco zamieszania w szpitalu.

W 14. sezonie ponownie zobaczymy Ellen Pompeo (Meredith Grey), Justina Chambersa (Alex Karev), Kevina McKidda (Owen Hunt), Caterine Scorsone (Amelia Shepherd), Jamesa Pickensa Jr. (Richard Weber), a także Chandre Wilson (Miranda Bailey).

Dwuodcinkowa premiera „Grey’s Anatomy: Chirurdzy” już 22 listopada o godz. 21:05 tylko na FOX.

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *