14. sezon „Z kamerą u Kardashianów” na kanale E!

W październiku kanał E! rozpoczyna emisję 14. sezonu serialu „Z kamerą u Kardashianów”, w którym po raz kolejny zobaczymy, jak Kardashianowie radzą sobie w nowych, niespodziewanych sytuacjach. Premierowa seria oznacza również okrągłą, 10 rocznicę reality-show, które na zawsze zmieniło oblicze telewizji.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału E!

Ulubioną rodzinę Ameryki już od dziesięciu lat śledzi cały świat, a to, co robią lub promują, kopiują wszyscy. Przez ostatnią dekadę moglibyśmy obserwować, jak reality-show o rodzinie mało znanych celebrytów przeistacza się w globalny fenomen. Od zdrad i rozwodów, do ślubów, narodzin dzieci czy zmiany płci – fani zrobią wszystko, by nadążyć za swoimi idolami.

W 14. sezonie będziemy towarzyszyli tej niezwykłej rodzinie podczas degustacji win w Santa Barbara i urodzinowych uroczystości w Meksyku. Klan Kardashianów za wszelką cenę chce zacieśnić łączące go więzi, ale na swojej drodze napotyka kolejne problemy. Po traumatycznych wydarzeniach w Paryżu Kim chce wycofać się z życia publicznego i bardziej poświęcić rodzinie, tymczasem Khloe i Kourtney próbują znaleźć złoty środek na połączenie życia prywatnego z zawodowym, a Kendall zmaga się z ogromną presją ze strony opinii publicznej.

Mimo że drogi życiowe Kardashianów prowadzą w różnych kierunkach, to głęboka więź, która ich łączy i wzajemne wsparcie nigdy nie słabną. Rodzina jest dla nich zawsze najważniejsza i to nie zmieni się również w najnowszym sezonie serialu, którego pierwszy odcinek widzowie E! zobaczą już 8 października.

„Z kamerą u Kardashianów”, sezon 14. – premierowe odcinki tylko na kanale E! w każdą niedzielę, od 8 października o 20:00.

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *