14. sezonu serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” w Czwórce

27 lutego Czwórka rozpocznie emisję 14. sezonu serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”, który będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00.

Sprawdź godziny emisji serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” w PROGRAMIE TV

Nowy sezon produkcji, opowiadającej o grupie śledczych zajmujących się przypadkami najcięższych zbrodni, stawia na męskie kino i mocne wątki kryminalne, choć nie zabraknie też perypetii osobistych bohaterów. Obok zagadek rozwiązywanych w każdym odcinku, każda para policjantów zmierzy się ze sprawą, która powracać będzie przez cały sezon w kolejnych wątkach, tropach i komplikacjach.

Do stałej obsady serialu – m.in.: Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Magdalena Margulewicz, Gabriela Oberbek, Anna Prus, Anna Antoniewicz, Michal Mrozek, Michał Kitliński, Paweł Izdebski, Tomasz Radawiec – dołączy Pola Dębkowska.

Sprawdź ofertę kanału TV4 w PROGRAMIE TV

Poprzedni sezon, emitowany jesienią, który łącznie oglądało 9,8 mln widzów, w paśmie swojej emisji był czwartą najchętniej oglądaną pozycją w polskiej telewizji, a w grupie młodych widzów przed trzydziestym rokiem życia – trzecią.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *