19-25 listopada w TV Puls

W tygodniu 19-25 listopada 2016 roku TV Puls rozpocznie premierową w Polsce emisję argentyńskiej telenoweli „Słodka miłość”, która święciła triumfy w swoim kraju we wszystkich grupach wiekowych. „Słodka miłość” pokazuje życie młodych, pięknych i bogatych sióstr Bandi, właścicielek dużego rodzinnego biznesu, które przeżywają wiele miłosnych wzlotów i upadków… Kolejną serialową premierą tygodnia będzie serial paradokumentalny „Terapia szokowa” przybliżający prawdziwe życie za więziennymi kratami.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TV Puls

Wśród filmów znajdą się aż dwie premiery popularnych komedii z udziałem Arnolda Schwarzeneggera – „Gliniarz w przedszkolu” i „Junior”. W pierwszym z nich filmów gwiazdor kina akcji będzie musiał odnaleźć się wśród szalonych dzieciaków, w drugim – zajdzie w ciążę… Co z tego wszystkiego wyniknie?

Ponadto TV Puls zaprasza na swoje danie firmowe, czyli hity filmowe o godzinie 20:00. W tym tygodniu w ofercie znajdą się m.in. tak uznane produkcje, jak film akcji „Korpus weteranów”, jeden z najlepszych filmów science-fiction w historii kina – „Terminator 2: Dzień sądu” oraz dwa filmy z hitowej serii „Underworld”: „Underworld: Bunt Lykanów” i „Underworld: Przebudzenie”.

„SŁODKA MIŁOŚĆ” – PREMIERA
telenowela, Argentyna 2012, wyst.: Carina Zampini, Sebastián Estevanez, Juan Darthés, Calu Rivero, Laura Novoa, Segundo Cernadas.
Siostry Bandi są właścicielkami znanej fabryki cukierków. Ostatnio jednak słodki biznes nie idzie najlepiej. Co więcej, jedna z sióstr – Victoria – przeżywa poważne problemy w związku. Jest to trudny okres dla całej rodziny. Pewnego dnia dziewczyny spotykają na swojej drodze byłego kierowcę rajdowego Marka, którego pojawienie się, zmienia życie rodziny na wszystkich płaszczyznach…
Premiera: piątek, 25 listopada, godzina 11:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 11:00

„SZALONE FABRYKI POLSKIEJ MUZYKI!”
rozrywkowy, Polska 2016, prowadząca: Ruda z Red Lips.
Czy istnieją polskie fabryki gwiazd? Jak rockowa wokalistka wypadnie w duecie z gwiazdą disco-polo? Czy rock i folk to dobre połączenie? Ruda – zwariowana i przebojowa wokalistka popularnego zespołu „Red Lips” wyrusza w Polskę, by się o tym przekonać. W najnowszej produkcji Telewizji Puls – niezwykłym programie „Szalone Fabryki Polskiej Muzyki!” – przemierzy kraj wzdłuż i wszerz tylko po to, żeby poznać i przybliżyć widzom przedstawicieli polskiej rozrywki. Każdy odcinek to inna, szalona przygoda pełna niespodzianek! Ruda pozna zwariowanych i utalentowanych ludzi, którzy zarażą wszystkich swoją pasją i energią. Razem z Rudą stworzą przebój, który zaśpiewają wspólnie na koniec każdego odcinka. Polacy kochają muzykę, uwielbiają tańczyć i śpiewać. To jest program właśnie dla nich! Bohaterem 7. odcinka będzie twórca muzyki tanecznej Markus P.!
Premiera 7. odcinka: sobota, 19 listopada, godzina 7:55

„GLINIARZ W PRZEDSZKOLU” – PREMIERA
komedia, USA 1990, reż. Ivan Reitman, wyst.: Arnold Schwarzenegger, Linda Hunt, Pamela Reed, Penelope Miller.
Zabawna komedia w gwiazdorem kina akcji Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. Detektyw John Kimble ma odnaleźć kobietę i jej kilkuletniego synka, którzy ukrywają się przed zemstą jej niebezpiecznego męża kobiety. Gdy John razem ze swoją koleżanką przybywa do miasteczka, gdzie prawdopodobnie mieszkają poszukiwani okazuje się, że w policyjnych archiwach brakuje… zdjęć poszukiwanych. Żeby znaleźć chłopca, John zatrudnia się w przedszkolu. Czy uda mu się zapanować nad gromadką szalonych dzieciaków i rozwiązać sprawę?
Emisja: sobota, 19 listopada, godzina 12:25

„JUNIOR” – PREMIERA
komedia, USA 1994, reż. Ivan Reitman, wyst.: Arnold Schwarzenegger, Danny DeVito, Emma Thompson, Frank Langella.
Arnold Schwarzenegger w ciąży? Czemu nie!?! Grany przez niego Doktor Alex Hesse właśnie zostaje przedmiotem eksperymentu medycznego i… postanawia zajść w ciążę. Czy doktor zacznie się zachowywać jak ciężarna kobieta? Czy zdecyduje się urodzić dziecko? Film zdobył nominację do Oskara i aż trzy nominacje do nagrody Złoty Glob.
Emisja: sobota, 19 listopada, godzina 16:45

„KORPUS WETERANÓW”
akcja, USA 2006, reż. Sheldon Lettich, wyst.: Jean-Claude Van Damme, Razaaq Adoti, Ron Bottitta, Vivica A. Fox.
Były żołnierz sił specjalnych, uczestniczący w akcji Pustynna Burza, ma za zadanie chronić zamożnego przedsiębiorcę, a także byłego mistrza boksu Wayne’a Barclaya. Philippe Sauvage musi chronić Wayne’a i jego rodzinę przez zemstą człowieka, który warunkowo opuścił więzienie, a spędził tam piętnaście lat właśnie przez Barclaya. Sauvage postanawia podjąć walkę z byłym więźniem i szefem gangów ulicznych, budując własny Korpus Weteranów.
Emisja: sobota, 19 listopada, godzina 20:00

„TERMINATOR 2: DZIEŃ SĄDU”
akcja, sci-fi, USA 1991, reż. James Cameron, wyst.: Arnold Schwarzenegger, Edward Furlong, Linda Hamilton, Robert Patrick.
Jeden z najlepszych filmów science-fiction w historii kina. Przyszłość. Trwa wojna ludzi z maszynami, które przejęły władzę nad światem. Jedyną nadzieją na uratowanie ludzkości jest charyzmatyczny przywódca Ruchu Oporu, John Connor. Obawiając się go, maszyny wysyłają w przeszłość nowy prototyp cyborga T-1000, który ma zgładzić młodego Connora. W ślad za nim Ruch Oporu wysyła stary model Terminatora, który jest przeprogramowany tak, by ocalić życie młodego Johna.
Emisja: niedziela, 20 listopada, godzina 20:00

„UNDERWORLD: BUNT LYKANÓW”
akcja, USA, 2012, reż. Patrick Tatopoulos, wyst.: Rhona Mitra, Michael Sheen, Bill Nighy, Steven Mackintosh.
Kolejna udana produkcja z hitowej, uwielbianej na całym świecie serii o trwającej od wieków wojny wampirów z wilkołakami. Viktor, potężny władca wampirów, chce, aby Lykanie, służyli jego ludziom i bronili murów zamkowych od wschodu do zachodu słońca. Sytuacja ulega całkowitej zmianie, gdy jeden z niewolników i ulubieniec Viktora, Lucjan, zakochuje się w córce przywódcy. Miłość ta nie jest do zaakceptowania przez pobratymców Sonji, którzy szybko chcą się pozbyć niewygodnej relacji. Kiedy jednak Lucjan straci ukochaną, bez wahania poprowadzi lud Lykanów do wolności lub na śmierć.
Emisja: wtorek, 22 listopada, godzina 20:00

„UNDERWORLD: PRZEBUDZENIE”
akcja, USA 2012, reż. Björn Stein, Måns Mårlind, wyst.: Kate Beckinsale, India Eisley, Michael Ealy, Stephen Rea, Theo James.
Po latach uśpienia powraca wampirzyca Selena. Budzi się w świecie, w którym ludzie wiedzą już o istnieniu wampirów i Mykanów i prowadzą z nimi wojnę, starając się wszelkimi siłami wyeliminować obie rasy nieśmiertelnych. Selene będzie musiała pokonać ludzi i nowy gatunek super lykanów, by zapewnić przetrwanie wampirom. Czy jej się to uda?
Emisja: środa, 23 listopada, godzina 20:00

„TOWER HEIST: ZEMSTA CIECIÓW”
komedia, USA 2011, reż. Brett Ratner, wyst.: Alan Alda, Ben Stiller, Casey Affleck, Eddie Murphy, Matthew Broderick.
Obsługa luksusowego apartamentowca przy Central Parku zwanego „Tower” dowiaduje się, iż miliarder, właściciel penthousa w tym wieżowcu zdefraudował pieniądze odkładane przez nich na emeryturę. Pracownicy decydują, iż musi to zostać pomszczone i planują wariacki skok aby odzyskać swoje pieniądze.
Emisja: czwartek, 24 listopada, godzina 20:00

„TERAPIA SZOKOWA” – PREMIERA
factual, dokumentalny, USA 2013.
Serial przybliża program mający zapobiegać przestępczości wśród nieletnich. Chłopcy i dziewczęta z różnych grup etnicznych trafiają na jeden dzień do prawdziwego więzienia, aby zobaczyć, jak wygląda życie za kratami.
Premiera: poniedziałek, 21 listopada, godzina 21:30
Emisja: poniedziałek, godzina 21:30

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *