19-25 października w PULS 2

Jak zawsze w sobotni i niedzielny poranek, kanał PULS 2 zaprasza dzieci i ich rodziców na weekendowe kino familijne, w którym tym razem pojawią się filmy „Dzielny szeryf Lucky Luke” i „Planeta 51”. W sobotę, 19 października w kolejnym odcinku programu „Wojciech Cejrowski. Boso” zobaczymy relację podróżnika z Etiopii. W niedzielę, 20 października na antenie PULS 2 emisja „Strażnika pierścienia” -€“ serialu o młodym mnichu o imieniu Lasko, mistrzu tradycyjnych sztuk walki. Wieczór zakończy horror „Jadowita cisza”.

Nowe tytuły zaplanowano również w paśmie JUNIOR TV, w którym od poniedziałku do piątku o 16:00, zobaczyć można pełnometrażowe filmy animowane i familijne – w poniedziałek, 21 października „Asterix kontra Cezar”, we wtorek 22 października „Biała i strzała podbijają kosmosie”, w środę 23 października „Asterix i Kleopatra”, a w czwartek 24 października „Tajemnice Wiklinowej Zatoki”. W piątkowym kinie familijnym, 25 października kolejna część „Najpiękniejszych baśni braci Grimm”. Wieczorem premierowo, tuż po emisji w USA, program „WWE Superstars -€“ Gwiazdy Wrestlingu” z udziałem największych mistrzów tej dyscypliny. Ponadto w paśmie „Emocjonujące piątki” kolejny odcinek jednego z najpopularniejszych programów w historii telewizji – „Jerry Springer Show”. Tuż po nim reality „Fight Quest” o mistrzach MMA, a po północy film akcji „Operacja Delta Force”.

„Dzielny szeryf Lucky Luke”
Animacja, Francja, Niemcy 1983 reż. Joseph Barbera, William Hanna
Daltonowie są zachwyceni, gdy więzienny strażnik postanawia zorganizować swoje przyjęcie urodzinowe. Przecież dla czwórki nikczemnych braci to doskonała okazja na ucieczkę! Lucky Luke ma na szczęście wszystko pod kontrolą! Ma już plan, jak ich odnaleźć.
Emisja: sobota, 19 października , godzina 8:30

„Wojciech Cejrowski. Boso”
Dokumentalny, Polska 2013
Kontynuacja serii „Boso przez świat” Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych?
Emisja: sobota, 19 października, godzina 13:10 i 16:40, niedziela, 20 października, godzina 11:25

„Planeta 51”
Animacja, Hiszpania, USA, Wielka Brytania 2009 reż. Elżbieta Kopocińska-Bednarek (reż.wer.pol.), Javier Abad, Jorge Blanco
16-letni mieszkaniec Planety 51- Lem- wiedzie spokojne i szczęśliwe życie. Marzy o tym, by posiadać własne planetarium oraz zdobyć serce pięknej sąsiadki -€“ Neery. Pewnego dnia, w trakcie rodzinnego grillowania w ogrodzie ląduje statek kosmiczny, z którego wyłania się astronauta -€“ Kapitan Charles „Chuck” Baker. Wbija on amerykańską flagę w nowo zdobyty ląd, po czym odwraca się i widzi… mieszkańców Planety 51, którzy wpatrują się w niego z przerażeniem. Baker, również w szoku, rzuca się do ucieczki i trafia do planetarium, w którym pracuje Lem.
Emisja: niedziela, 20 października , godzina 8:30

„Strażnik pierścienia”
Akcja, Niemcy 2009 reż. Sasha Arango wys. Mathis Landwehr, Stephan Bieker, Heio von Stetten
Młody mnich – Lasko – jest mistrzem tradycyjnych sztuk walki. Mieszka w klasztorze Pugnus Dei, który został założony w okresie wypraw krzyżowych. Wiedzie ascetyczne życie wraz z innymi braćmi zakonu. Zawsze jest gotowy, by pomóc ludziom w potrzebie i walczyć o sprawiedliwość. Żyje według zasady „leczyć, pomagać, bronić”, którą kieruje się w swoich misjach. Chroni niewinnych, przywracając im nadzieję i interweniuje w sytuacjach, w których nikt inny pomóc nie może. Jako jeden z nielicznych nosi na palcu pierścień, jako znak, że nigdy nie działa z powierzchownych powodów, ale tylko z głębokiej motywacji duchowej i moralnej. Lasko nigdy się nie waha, działa bezinteresownie i z determinacją, często narażając swoje zdrowie i życie. Nawet w najbardziej niebezpiecznych sytuacjach, nigdy nie traci zimniej krwi i… poczucia humoru.
Odc. 2 Lasko i Gladius spotykają się z informatorem, który chce im przekazać informacje o braterstwie Ares. Na krótko przed swoją ucieczką, informator był w posiadaniu ampułki z nieznanym płynem. Fiolka pękła w rękach Michaela i jego krew zmieszała się z płynem. Toksykolog w szpitalu wykrywa, że Michael ma tylko parę godzin życia, gdyż trucizna szybko rozprzestrzeniła się w jego ciele. Polowanie na antidotum prowadzi Lasko i Gladiusa do firmy farmaceutycznej – Santu Pharma -€“ infiltrowanej przez członków Ares. Tam okazuje się, że śmiertelna trucizna ma zostać wypuszczona w metrze w całej Europie w godzinach szczytu.
Emisja: niedziela, 20 października, godzina 18:00

„Jadowita cisza”
Horror, USA 2009 reż. Fred Olen Ray wys. Luke Perry, Tom Berenger, Krista Allen
Na jednej z wysp Pacyfiku, Andrea Swanson prowadzi badania nad jadowitymi odmianami węży. Gdy odkrywa bardzo niebezpieczny gatunek musi opuścić miejsce i wrócić z wojskową łodzią podwodną. Pech chce, że łódź zostaje przypadkowo zaatakowana. W tym samym czasie z kontenerów uwalniają się węże i atakują członków załogi…
Emisja: niedziela, 20 października, godzina 21:00

„Asterix kontra Cezar”
Animacja, Francja 1986
Obelix zakochuje się w Falbalii, uroczej siostrzenicy wodza. Jego miłość nie jest jednak odwzajemniona. Dziewczyna nad życie kocha Tragikomixa, który właśnie wrócił do wioski. Podczas romantycznego spaceru zakochana para zostaje porwana przez Rzymian. Teraz Falbala i Tragikomix mają zostać podarowani Juliuszowi Cezarowi podczas marszu tryumfalnego. Asterix, Obelix i ich wierny pies Idefix wyruszają w niebezpieczną podróż by ratować kochanków. By misja mogła się udać zaciągają się rzymskiego legionu, zostają gladiatorami, a nawet odbywają spotkanie z Juliuszem Cezarem.
Emisja: poniedziałek, 21 października, godzina 16:00

„Biała i Strzała podbijają kosmos”
Animacja, Rosja 2010 reż. Inna Evlannikova wys. Ushakov Svyatoslav
Niezwykły zbieg okoliczności sprawia, że pies cyrkowy – Biała -“ oraz kundel uliczny -€“ Strzała -€“ trafiają do jednostki, w której szkoli się zwierzęta do… lotu w kosmos! Te dwa różne z pozoru czworonogi przeżyją tam niezapomnianą przygodę. Lecz zanim sięgną gwiazd, będą musiały przejść najtrudniejszy trening w życiu. Trening dla super kosmonautów!
Emisja: wtorek, 22 października, godzina 16:00

„Asterix i Kleopatra”
Animacja, Belgia, Francja 1968 reż. Lee Payant, René Goscinny
Egipt. Kleopatra zakłada się z Cezarem, że jej nowy, letni dom zostanie wybudowany w zaledwie kilka tygodni. Aby wygrać, Kleopatra potrzebuje niezwłocznej pomocy Asterixa, Obelixa oraz ich magicznej mikstury…
Emisja: środa, 23 października, godzina 16:00

„Tajemnice Wiklinowej Zatoki”
Animacja, Polska 1989
Wiklinowa Zatoka. To właśnie tutaj mały piżmak Serafin zakłada swój domek, by wieść samodzielne życie. Jego nowy przyjaciel – szczur Ogryzek i inne nowo poznane zwierzątka, pokażą mu jak radzić sobie z napotkanymi problemami. Wspaniała bajka animowana, która bawi i uczy.
Emisja: czwartek, 24 października, godzina 15:55

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Królewska zagadka”
Baśń, Niemcy 2009 reż. Wolfgang Eißler wys. Anna Maria Mühe, Maxim Mehmet
Pewnego razu, ubogi chłop dostaje od hojnego króla ziemię. Niestety szybko popada w niełaskę władz i zostaje uwięziony. Mądry król wpada na pomysł. Postanawia sprowadzić do siebie córkę chłopa. Dziewczyna musi jednak wykonać tajemnicze zadanie. Jeśli córce chłopa uda się rozwiązać zagadkę króla, zostanie jego żoną, a jej ojciec wyjdzie z więzienia.
Emisja: piątek, 25 października, godzina 16:15

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Żabi Król”
Baśń, Niemcy 2008 reż. Franziska Buch wys. Sidonie von Krosigk, Friedrich von Thun, Richy Müller
Piękna królewna w zamian za pewną przysługę obiecuje żabie przyjaźń i towarzystwo. Niezadowolona z tego, że musi dotrzymać słowa, rzuca ropuchą o ścianę. Ku zdziwieniu dziewczyny, żaba przemienia się w królewicza.
Emisja: piątek, 25 października, godzina 17:45

„WWE Superstars – Gwiazdy Wrestlingu”
Sportowy, USA 2013
Specjalnie dla fanów rozrywki sportowej wyjątkowy program, w którym największe gwiazdy WWE Superstars oraz piękne i powalające WWE Divy, spotykają się w jednym ringu, tworząc wielkie widowisko, przepełnione zaciętą rywalizacją.
Emisja: piątek, 25 października, godzina 20:00

„Jerry Springer Show”
Reality show, USA 2009
Nowe odcinki nieprzewidywalnego, kontrowersyjnego i szalonego talk show Jerry’ego Springera. Prowadzący show konfrontuje ze sobą największych wrogów. Mąż przeciw kochankowi, czy też kobiety rywalizujące o tego samego mężczyznę -€“ nieprzewidywalne pojedynki słowne z pewnością zaskoczą widzów. W rozwiązywaniu konfliktów ma pomóc prowadzący, widownia i zawsze gotowa do akcji ochrona. Najbardziej szokujące tematy, wbijające w fotel dyskusje – tego nie można przegapić!
Emisja: piątek, 25 października, godzina 21:00

„W poszukiwaniu mistrzów”
Reality TV, USA
Jimmy Smith i Doug Anderson, światowej klasy zawodnicy MMA szkolą się u mistrzów sztuk walk (m.in. Kung-fu, Karate Kyokushin, Savate, Hapkido, Muay Thai i Krav Maga) w różnych zakątkach świata.
Emisja: piątek, 25 października, godzina 22:00

„Operacja Delta Force”
Akcja, Holandia, USA 1997 reż. Sam Firstenberg wys. Jeff Fahey, Ernie Hudson, Rob Stewart
Delta Force to kryptonim amerykańskich sił specjalnych, które w Johannesburgu przeprowadzają akcję odbicia z rąk porywaczy afrykańskiego polityka. Tymczasem terroryści z laboratorium w Mozambiku wykradają kapsułę ze śmiercionośnym wirusem Ebola wraz z antidotum i ukrywają się w głębi afrykańskiego kontynentu. Komandosi z Delty ruszają ich śladem. Sytuacja zaczyna się komplikować, gdy terroryści porywają pociąg pasażerski.
Emisja: piątek, 25 października, godzina 00:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *