19-25 października w TV Puls

W tygodniu 19-25 października w TV Puls premierę będzie miała kultowa i znana na całym świecie telenowela „Zbuntowany anioł” z niezapomnianą Natalią Oreiro w roli Milagros. Stacja wyemituje ten serial na prośbę widzów. Premiera już we wtorek, 22 października, o godzinie 13:30. W omawianym tygodniu na antenie stacji zostaną również pokazane kolejne odcinki innego popularnego serialu – polskiego sitcomu „Niania” z Agnieszką Dygant i Tomaszem Kotem w rolach głównych. Ponadto premierę w TV Puls będzie miał m.in. film akcji „Rekrut” z Alem Pacino i Colinem Farrellem. Oprócz tego na antenie hity kina akcji, takie jak „Sędzia Dredd” czy horroru, jak „Piła 4”. Stacja pokaże też kolejny, piąty odcinek swojej nowej produkcji – reality show „BANKOMAT. Wyścig z czasem”.

„Biała i Strzała podbijają kosmos”
animacja, Rosja 2010
Niezwykły zbieg okoliczności sprawia, że pies cyrkowy – Biała – oraz kundel uliczny – Strzała – trafiają do jednostki, w której szkoli się zwierzęta do… lotu w kosmos! Te dwa różne z pozoru czworonogi przeżyją tam niezapomnianą przygodę. Lecz zanim sięgną gwiazd, będą musiały przejść najtrudniejszy trening w życiu. Trening dla super kosmonautów!
Emisja: sobota, 19 października, godzina 11:55

„Najpiękniejsze baśnie braci Grimm”
baśń, Niemcy 2009, reż. Wolfgang Eißler, wyst.: Anna Maria Mühe, Maxim Mehmet
Pewnego razu, ubogi chłop dostaje od hojnego króla ziemię. Niestety szybko popada w niełaskę władz i zostaje uwięziony. Mądry król wpada na pomysł. Postanawia sprowadzić do siebie córkę chłopa. Dziewczyna musi jednak wykonać tajemnicze zadanie. Jeśli córce chłopa uda się rozwiązać zagadkę króla, zostanie jego żoną, a jej ojciec wyjdzie z więzienia.
Emisja: sobota, 19 października, godzina 13:50

„Bitwa o ziemię”
akcja, USA 2004, reż. Roger Christian, wyst.: John Travolta, Forest Whitaker, Barry Pepper
Ziemia, rok 3000. Planeta została podbita przez bezwzględnych przedstawicieli obcej cywilizacji – Psyklopów. Nadszedł czas, w którym człowiek jest gatunkiem zagrożonym. Nieliczni, którym udało się przetrwać, dzielą się na dwie grupy: niewolników – zależnych od najeźdźców oraz zbiegów, żyjących w prymitywnych plemionach. Buntownik – Jonnie Goodboy Tyler – wraz z nieliczną grupą cudem ocalonych ludzi ukrywa się w górach. W pewnym momencie decyduje się na poszukiwanie nowego schronienia… i tak wpada w ręce Psyklopów. Z miejsca staje się jednym z niewolników pracujących dla najeźdźców. Z czasem zwraca na siebie uwagę jednego z szefów – Terla – który wyraża podziw dla jego inteligencji i wytrwałości. Dlatego też postanawia nauczyć Jonniego języka Psyklopów, obsługi maszyn i tym samym wykorzystać go do własnych celów. Nieoczekiwanie sytuacja ta obraca się przeciwko niemu… Ta oryginalna i innowacyjna opowieść dała początek zupełnie nowemu stylowi filmów science-fiction wypełnionych akcją, humorem i niesamowitymi efektami specjalnymi!
Emisja: sobota, 19 października, godzina 20:00

„Świnka Gordy”
familijny, USA 1995, reż. Mark A. Lewis, wyst.: Ted Manson, Deborah Hobart, Tom Lester
Gadająca świnka Gordy trafia na farmę i razem z jej mieszkańcami przeżywa wiele ciekawych przygód.
Emisja: niedziela, 20 października, godzina 10:05

„Rekrut”
akcja, USA 2003, reż. Roger Donaldson, wyst.: Al Pacino, Colin Farrell, Bridget Moynahan
Po ukończeniu studiów James Clayton zostaje zwerbowany do pracy w CIA. Przechodzi szkolenie w tajnej siedzibie agencji, zwanej Farmą. Nową pracę uważa za interesującą alternatywę dla dotychczasowego życia. Znajduje także miłość – zakochuje się w koleżance ze szkolenia, pięknej Layli. Jego mentorem jest Walter Burke, jeden z najlepszych agentów w historii CIA. Szybko jednak okazuje się, że Burke prowadzi z Jamesem podwójną grę. Szukając kreta, działającego na szkodę agencji, Clayton szybko przyswaja sobie podstawowe maksymy CIA: nie ufaj nikomu i nic nie jest takie, jakim się wydaje.
Emisja: niedziela, 20 października, godzina 20:00

„Niania”
serial komediowy, Polska 2005-2009, wyst.: Agnieszka Dygant, Tomasz Kot, Adam Ferency, Tamara Arciuch
Tytułowa „Niania” to brawurowo zagrana przez Agnieszkę Dygant 30-letnia Frania Maj, która po tym jak traci pracę w salonie sukni ślubnych trafia do domu zamożnego producenta filmowego – Maksymiliana Skalskiego – gdzie opiekuje się jego dziećmi. Max Skalski nie spodziewa się, że energiczna Frania aż tak bardzo odmieni życie jego domu… W serialu oprócz Agnieszki Dygant występuje plejada znakomitych aktorów. W rolę Maksymiliana Skalskiego wcielił się Tomasz Kot, kamerdynera zagrał Adam Ferency, a Karoliną, współpracownicą Maxa Skalskiego, jest Tamara Arciuch. Poza tym w serialu gościnnie występują m.in. Adam Sztaba, Danuta Rinn, Elżbieta Zającówna i Wojciech Pokora.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 14:30

„Yeti”
horror, Kanada/ USA 2008, reż. Paul Ziller, wyst.: Marc Menard, Carly Pope, Adam O’Byrne, Elfina Luk
Gdzieś wśród zaśnieżonych szczytów Himalajów rozbija się samolot z członkami drużyny piłkarskiej na pokładzie. Ci, którzy przeżyli, rozpaczliwie starają się wydostać z nieprzyjaznej mroźnej okolicy. Jeden z nich rusza na poszukiwanie pomocy. Pozostali czekają na ratunek. Kiedy jednak przez kolejne dni nie wraca, a rozbitkom brakuje jedzenia, posuwają się do ostatecznego czynu – postanawiają się pożywić ciałami kolegów. Jednak nie spodziewają się, że w pobliżu czyha na nich śmiertelne niebezpieczeństwo – mieszkająca w okolicy wygłodniała bestia…
Emisja: poniedziałek, 21 października, godzina 20:00

„Sędzia Dredd”
akcja, USA 1995, reż. Danny Cannon, wyst.: Sylvester Stallone, Max von Sydow, Jürgen Prochnow, Diane Lane, Armand Assante
Odległa przyszłość. Ziemia po licznych wojnach i klęskach żywiołowych pogrążona jest w chaosie. Sprawiedliwości w zniszczonym i przepełnionym przemocą, anarchicznym świecie, porządku bronią Sędziowie. Mają oni najwyższą władzę. Działają jednocześnie jak policja i sąd. Gdy złapią przestępcę, mają prawo od razu wydać wyrok. Najlepszym i najbardziej bezwzględnym egzekutorem prawa jest Sędzia Dredd (Sylvester Stallone). Nie wszystkim to się jednak podoba. Dredd zostaje wrobiony w morderstwo i skazany na dożywotnie więzienie…
Emisja: poniedziałek, 21 października, godzina 21:50

„Zbuntowany anioł”
telenowela, Argentyna 1998, wyst.: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
„Zbuntowany anioł” to jedna z najpopularniejszych na świecie telenowel. Serial opowiada o losach wychowanej w domu dziecka pięknej Milagros Espozito, która zakochuje się z wzajemnością w pochodzącym z bogatej rodziny przystojnym Ivo. „Zbuntowany anioł” pokazuje burzliwe perypetie miłosne tych dwojga młodych ludzi, którzy nie potrafią bez siebie żyć. W rolę Milagros Espozito wcieliła się urodzona w Urugwaju aktorka i piosenkarka Natalia Oreiro, która dzięki telenoweli „Zbuntowany anioł” zdobyła status gwiazdy. Rolę miłości jej życia – Ivo – gra argentyński aktor telewizyjny Facundo Arana.
Premiera: wtorek, 22 października, godzina 13:30
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 13:30

„TSUNAMI”
katastroficzny, Niemcy 2005, reż. Winfried Oelsner, wyst.: Anja Knauer, Lars Gärtner
Do surfera mieszkającego na wyspie Sylt – Jaana – przyjeżdża przyjaciel Wieland, który pierwszej nocy zostaje zamordowany. Następnego ranka na Sylcie zjawia się ekspertka Unii Europejskiej w dziedzinie hydrologii i ochrony środowiska morskiego – Svenja Schweiger. Chce ona spotkać się z Wielandem, który był naukowcem pracującym na platformie wiertniczej, należącej do koncernu Alpha – Gas. Wkrótce potem Jaan dostaje maila, którego Wieland wysłał przed śmiercią i w którym ujawnia nielegalne poszukiwania hydratu metanu na platformie. Podwodne wybuchy mogą przyczynić sie do powstania ogromnej fali, będącej zagrożeniem dla nadmorskich miejscowości w promieniu kilkuset kilometrów. Jaan i Svenja postanawiają zbadać tę sprawę.
Emisja: wtorek, 22 października, godzina 20:00

„Jack Hunter i Gwiazda Niebios”
przygodowy, USA 2009 reż. Terry Cunningham, wyst.: Ivan Sergei, Joanne Kelly, Thure Riefenstein, Susan Ward
Ostatnia część przygód archeologa Jacka Huntera, który po raz kolejny musi stawić czoła licznym niebezpieczeństwom i zdobyć Gwiazdę Niebios. Hunter wraz z trzema agentami NSA wypływa motorówką na wody Morza Czarnego. Organizacja otrzymała informację o spotkaniu Alberta Littmana z jego szefem – niezwykle inteligentnym i bezwzględnym rosyjskim gangsterem, Mikaelem Petrovskim. Liz Johnson ma nadzieję, że jej współpracownikom uda się zatrzymać Littmana i jednocześnie odnaleźć oko Gwiazdy Niebios. Niestety, nie wszystko idzie zgodnie z planem i w trakcie akcji śmierć ponosi trzech agentów NSA
Emisja: środa, 23 października, godzina 20:00

„BANKOMAT. Wyścig z czasem”
reality show, Polska 2013
Piąty odcinek programu „BANKOMAT. Wyścig z czasem”, nowego reality show TV Puls, w którym można wygrać duże pieniądze. Gospodarzem programu jest aktor Rafał Cieszyński, a głosem programu – aktorka Weronika Książkiewicz. W tym wyjątkowym reality show liczy się spryt i szybkość. Akcja nowego programu TV Puls dzieje się w „miejskiej dżungli”, wśród samochodów i gąszczu budynków. W każdym odcinku zamknięty w bankomacie bohater programu musi tak kierować wybranymi przez siebie pomocnikami – swoimi znajomymi lub przypadkowymi przechodniami – by ci znaleźli w różnych zakątkach miasta każdą z czterech cyfr kodu PIN. Gracz jest wyposażony jedynie w smartfon, który umożliwia mu kontakt ze światem zewnętrznym. Cztery cyfry, cztery zadania, czterech różnych pomocników. Wygraną daje dopiero wprowadzenie kodu PIN. Ale to nie wszystko: z każdą minutą upływającego czasu stan konta w bankomacie zmniejsza się. „Bankomat. Wyścig z czasem” przytrzyma w napięciu tak, jak dobry film akcji!
Emisja: środa, 23 października, godzina 22:00

„Zakonnica w przebraniu”
komedia, USA 1992, reż. Emile Ardolino, wyst.: Whoopi Goldberg, Maggie Smith, Kathy Najimy, Bill Nunn
Piosenkarka z podrzędnego baru – Deloris Van Cartier – przypadkiem staje się świadkiem morderstwa, którego sprawcą jest jej kochanek – gangster Vince. Mężczyzna wyznacza nagrodę za głowę swojej ukochanej, więc Deloris musi zniknąć. Policja proponuje jej schronienie w… klasztorze! Od tej pory Deloris staje się jedną z zakonnic i poznaje zupełnie inny świat, w którym być może odnajdzie najważniejsze wartości w życiu. Ta urokliwa, przepełniona śmiechem i przebojami firmy Motown, komedia dostarczy niezapomnianej zabawy całej rodzinie!
Emisja: czwartek, 24 października, godzina 20:00

„Morderczy występ”
akcja, USA 2009, reż. Dolph Lundgren, wyst.: Dolph Lundgren, Hristo Shopov, Melissa Molinaro, Shelly Varod, Zahary Baharov
Moskwa. Amerykańska gwiazda muzyki pop – Venus – przygotowuje się do charytatywnego koncertu. Wśród zaproszonych gości jest prezydent Rosji oraz jego dwie nastoletnie córki. Perkusista Joe jest członkiem zespołu rockowego, który ma wystąpić przed Venus, by rozgrzać publiczność. Wszystko idzie zgodnie z planem do chwili, gdy na scenę wpada grupa uzbrojonych terrorystów. Prezydent i jego córki stają się zakładnikami. Teraz wszystko zależy od Joe’go, który jest byłym komandosem i jako jedyny może uratować zakładników.
Emisja: piątek, 25 października, godzina 20:00

„Piła 4”
horror, Kanada/ USA 2007, reż. Darren Lynn Bousman, wyst.: Betsy Russell, Costas Mandylor, Lyriq Bent, Tobin Bell
Jigsaw, Amanda i doktor Lynn umierają. Jedynie przy życiu zostaje Jeff, wplątany w nową grę zabójcy. Może on uciec z budynku, bądź uratować swoją córkę, która jest gdzieś uwięziona. Postanawia uratować córkę. Zostaje wplątany w kolejną grę przygotowaną przez Jigsawa. Odkrywa, że wszystko to było już od dawna zaplanowane. Kolejna część historii maniakalnego zabójcy, torturujący ludzi w bardzo wyrafinowany sposób.
Emisja: piątek, 25 października, godzina 23:55

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *