2. sezon reality show FARMA w Polsacie

W nowym sezonie programu, na farmę przyjedzie kilkanaście osób, pochodzących z różnych miast, dla których będzie to pierwsza przygoda z życiem na wsi. Tym razem jednak ochotnicy zamieszkają na nowym, znacznie większym i bardziej wymagającym terenie. Zmienią się tez niektóre reguły rywalizacji. Czy nowa grupa śmiałków poradzi sobie z codziennym funkcjonowaniem bez bieżącej wody i z ograniczoną ilością jedzenia? Przekonamy się już wkrótce. W tej przygodzie będą im towarzyszyć prowadzące Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska i opiekun farmy, rolnik Szymon.

Sprawdź godziny emisji reality show „Farma” w PROGRAMIE TV

„Farma” to reality show, w którym uczestnicy porzucają swoje wygodne życie w mieście i muszą dostosować się do warunków, dalekich od tych, które znają. W tym sezonie tak jak poprzednio czeka ich opieka nad zwierzętami oraz rozmaite prace fizyczne. O jedzenie będą musieli zawalczyć i nauczyć się, jak je odpowiednio wydzielać, by go nie zabrakło.

W drugim sezonie „Farmy” uczestnicy znów będą między sobą rywalizować i wykonywać niecodzienne dla nich zadania, jednak nie zabraknie wielu nowości.

Oglądaliście pierwszy sezon Farmy? Jeśli tak, to o nim zapomnijcie… Sezon numer dwa zobowiązuje, dlatego w tej edycji macie: dwa razy więcej zwierząt, dwukrotnie większy teren, podwójne obowiązki i calutkie zero udogodnień – zapowiadają prowadzące program, Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka.

Co nowego czeka farmerów? Tym razem nie będą znać dnia ani godziny pojedynków, a odpaść może więcej niż jedna osoba. Dodatkowo Farmer Tygodnia, oprócz zarządzania farmą zyska nowe przywileje. Uczestnicy spędzą na wsi aż 8 niezapomnianych tygodni, czyli o 2 więcej niż ich poprzednicy z 1. Sezonu.

W tym sezonie nie zabraknie niespodziewanych zwrotów akcji. Będą przyjaźnie, intrygi, sojusze i wojny, a nawet szykuje się romans.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Program wygra uczestnik, który zdobędzie tytuł Super Farmera i 100 tysięcy złotych!

Emisja programu już od 2 stycznia od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 w Polsacie.

Producentem wykonawczym jest Constantin Entertainment Polska.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *