2. sezon serialu „Młodzi Tytani: Akcja!” w Cartoon Network

Ratowanie świata i dobra zabawa to codzienność dla drużyny Młodych Tytanów. W nowych odcinkach 2. sezonu serialu „Młodzi Tytani: Akcja!” superbohaterowie będą musieli odnaleźć króliczka wielkanocnego, bez którego święta nie mogą się odbyć. Czeka ich też wielki, wirtualny pojedynek. Premiera w poniedziałek, 16 stycznia, w Cartoon Network.

Robin, Raven, Gwiazdka i Cyborg zawsze są gotowi na nowe wyzwania. Tym razem na ich barkach spocznie wielka odpowiedzialność: muszą odnaleźć króliczka wielkanocnego. Świąteczny zwierzak gdzieś zniknął i całemu światu zagraża widmo, że święta się nie odbędą. Dzielna drużyna superbohaterów użyje wszystkich swoich niezwykłych mocy, by do tego nie dopuścić.

W nowych odcinkach drugiego sezonu ekipa Młodych Tytanów będzie też próbowała nauczyć się tańczyć i dostanie kolejną, życiową lekcję od Robina. Bohaterów czeka też wielki pojedynek. Zostaną wciągnięci do internetowej gry i staną do walki z groźnym przeciwnikiem, tylko wygrana pozwoli im wydostać się z wirtualnego świata. Przepis na zwycięstwo jest jeden: skrupulatne przestrzegać zasad – może się jednak okazać, że to bardzo trudne zadanie.

Nowe przygody Młodych Tytanów będzie można śledzić od poniedziałku, 16 stycznia, na antenie Cartoon Network. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 18:20.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *