21-27 czerwca w PULS 2

Na dni 21-27 czerwca telewizja PULS 2 przygotowała wiele nowości w swojej ofercie programowej skierowanej do całej rodziny. W tym tygodniu pokazany zostanie kolejny premierowy odcinek serialowego hitu – „Wikingowie”. W sobotnie wieczory o nowej porze, będzie emitowany drugi już sezon serialu „Continuum: Ocalić przyszłość”, a w tygodniu serial akcji „Jednostka specjalna”.

Na antenie pojawią się także: premierowe odcinki seriali dokumentalnych: „Niezwykłe iluzje”, „Handlarz doskonały” i „Łowcy okazji”. W tym tygodniu PULS 2 pokaże nowe seriale dla najmłodszych – „Wspaniałe zwierzaki”, „Zagroda według Otisa”, „Było sobie życie” i „Wojownicze Żółwie Ninja”. Dla młodych widzów stacja przygotowała także pełnometrażowe propozycje, a wśród nich: „Odwrócona góra” i „Asterix kontra Cezar” oraz druga część filmu „Pan Kleks w kosmosie”. W piątek, starsi widzowie, będą mogli zobaczyć kolejny film z kultowej serii o Winnetou – „Winnetou i król nafty” oraz doskonałą komedię z Evą Longorią i Jasonem Biggsem „Nawiedzona narzeczona”.

„Wikingowie”
akcja, Irlandia, Kanada 2013, wys. Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Clive Standen, Jessalyn Gilsig, Gustaf Skarsgård, George Blagden
Świat Wikingów ożywa na nowo wraz z wyprawą Ragnara Lothbroka, który zapisał się na kartach nordyckiej historii, jako człowiek, który wyszedł poza ramy mitów.
Akcja serialu ma początek w VIII wieku, w Skandynawii, gdzie Ragnar, wojownik i rolnik, marzy o znalezieniu bogactwa i dalekich wyprawach na zachód. Nad swoimi planami, zmieniającymi porządek świata, pracuje w tajemnicy, gdyż najpierw musi przekonać do nich lokalnego przywódcę – Earla Haraldsona, który niechętnie dzieli się władzą i sławą. Earl obawia się, że podróż Ragnara, jeśli zakończy się sukcesem, przyniesie mu zaszczyty, szacunek i władzę.
Emisja: piątek, godzina 23:30

„Continuum: Ocalić przyszłość”
akcja, Kanada 2012, wys. Rachel Nichols, Victor Webster, Erik Knudsen, Stephen Lobo
Akcja serialu „Continuum: Ocalić przyszłość” toczy się w 2077 roku w Vancouver, gdzie ludzie żyją pod rządami korporacji i w zaawansowanym technologicznie państwie policyjnym. Fabuła koncentruje się na konflikcie pomiędzy grupą terrorystyczną Liber8, która przeniosła się w czasie z 2077 do 2012 roku w Vancouver, a policjantką – Kierą Cameron, która przez przypadek zostaje przeniesiona razem z nimi. Po podróży w czasie członkowie Liber8 decydują się na kontynuowanie swojej brutalnej walki przeciw korporacjom, by zapobiec sytuacji politycznej z 2077 roku.
Emisja: sobota, godzina 22:00

„WWE RAW”
sportowy, USA 2013
Ekscytujący i nieprzewidywalny program, w którym zmierzą się ze sobą największe gwiazdy wrestlingu.
Emisja: piątek, godzina 22:30

„Jednostka specjalna”
Serial / Akcja, Niemcy 2005 reż. Hans-Günther Bücking, Florian Kern, Michael Wenning wys. Marc Ben Puch, Bülent Sharif, Andreas Pietschmann
Trenowali, by stać się perfekcjonistami. Znajdują się u szczytu swoich fizycznych możliwości. Tworzą specjalne jednostki elitarnej organizacji, walczącej z terroryzmem. Gotowi są zmierzyć się z wszelkimi zagrożeniami, działając zawsze w zgodzie z honorowym kodeksem postępowania. W skład każdej Jednostki Specjalnej wchodzi pięciu wykwalifikowanych śmiałków, gotowych zwalczać coraz bardziej zagrażające społeczeństwu grupy terrorystyczne. Są absolutnie oddani swojej profesji i doskonale potrafią współpracować w grupie. Niejednokrotnie muszą ryzykować swoje życie, by inni ludzie mogli żyć bezpiecznie…
Emisja: poniedziałek-czwartek, godzina 22:30

„Winnetou i król nafty” – PREMIERA
przygodowy, Jugosławia, RFN 1965, reż. Harald Philipp, wys. Pierre Brice, Stewart Granger, Harald Leipnitz
„Winnetou i król nafty” to kolejna część przygód dzielnego wodza Winnetou. Król Nafty, podstępny i rządny władzy człowiek, niszczy i oszukuje innych ludzi w celu wzbogacenia się. Najbardziej zależy mu na złożach ropy, które znajdują sie nad samym jeziorem, przy którym osiedli nowi osadnicy. By nie doszło do rozlania krwi, z pomocą nadchodzą Old Surehand i jego czerwony brat Winnetou. Razem stawią czoło bandycie.
Emisja: niedziela, 22 czerwca, godzina 10:05; piątek, 27 czerwca, godzina 17:45

„Pan Kleks w kosmosie”, część II
familijny, Polska, Czechosłowacja 1988, reż. Krzysztof Gradowski, wys. Piotr Fronczewski, Henryk Bista, Jan Jankowski, Bohdan Smoleń, Maryla Rodowicz, Emilian Kamiński, Zbigniew Buczkowski
Dzieci z domu dziecka dostają prezent, komputer, od dawnego wychowanka. Komputer ten opowiada dzieciom o wydarzeniach, które będą miały miejsca za 25 lat. Wielki Elektronik po ucieczce z Wyspy Wynalazców osiadł na planecie Mango i wynalazł fantomizację. Porywa Agnieszkę i ofiarowuje ją gubernatorowi, który pragnie mieć córkę. Tymczasem Ambroży Kleks żyje w rezerwacie ze zwierzętami, gdyż myśli, że dzieci o nim już zapomniały. Groszek, kolega Agnieszki, wraz z kolegami z klasy i robotem Silverem odnajdują pana Kleksa i tworzą ekipę ratunkową. Razem z nimi wyrusza także Melośmiacz oraz Max Benson – ojciec Groszka. Pan Kleks znów będzie musiał stawić czoła Wielkiemu Elektronikowi i jego sługusowi Alojzemu Bąblowi.
Emisja: piątek, 27 czerwca, godzina 16:10

„Nawiedzona narzeczona” – PREMIERA
komedia, USA 2008, reż. Jeff Lowell, wys. Eva Longoria, Paul Rudd, Lake Bell, Jason Biggs
Spokojny weterynarz – Henry – i jego apodyktyczna narzeczona – Kate – przygotowują się do ich wymarzonego ślubu. Podczas ceremonii ślubnej na Kate spada lodowa rzeźba anioła i zabija ją. Po roku od śmierci narzeczonej, Henry wciąż nie może się pozbierać. Jego siostra – Chloe – przekonuje go do spotkania z medium – Ashley – która poprosi ducha Kate, by pozwolił mu żyć od nowa. Henry zgadza się na ten pomysł. Udaje się do Ashley, która dzięki drobnej pomocy Chloe, udaje że nawiązała kontakt z Kate. Wydaje się, że wszystko idzie zgodnie z planem. Jednak udawany kontakt Ashley z duchem wkrótce staje się rzeczywisty…
Emisja: piątek, 27 czerwca, godzina 19:30

„Asterix kontra Cezar”
animacja, Francja 1986, reż. Gaëtan Brizzi, Paul Brizzi
Obelix zakochuje się w Falbalii, uroczej siostrzenicy wodza. Jego miłość nie jest jednak odwzajemniona. Dziewczyna nad życie kocha Tragikomixa, który właśnie wrócił do wioski. Podczas romantycznego spaceru zakochana para zostaje porwana przez Rzymian. Teraz Falbala i Tragikomix mają zostać podarowani Juliuszowi Cezarowi podczas marszu tryumfalnego. Asterix, Obelix i ich wierny pies Idefix wyruszają w niebezpieczną podróż by ratować kochanków. By misja mogła się udać zaciągają się rzymskiego legionu, zostają gladiatorami, a nawet odbywają spotkanie z Juliuszem Cezarem.
Emisja: poniedziałek, 23 czerwca, godzina 15:55

„Odwrócona góra” („Odwrócona Góra albo film pod strasznym tytułem”)
animacja, Polska 2000, reż. Leszek Gałysz
Bohaterami filmu są dziwne, ale przyjazne stworzenia zamieszkujące serce puszczy – Tatun, Mamuna, ich dziecko Sonek oraz dziadek Lesawik. Wynalazki dziadka – m.in. latawidło, znikolina i konusola – ocalą dzieci uwięzione w potężnym zamczysku Marbatów.
Emisja: wtorek, 24 czerwca, godzina 15:55

„Wojownicze Żółwie Ninja”
animacja, USA 2012, reż. Elżbieta Kopocińska(reżyser wersji polskiej)
Kontynuacja kultowej kreskówki „Wojownicze Żółwie Ninja”. Nowa seria w zabawny sposób przedstawia losy niecodziennych Żółwi. Leonardo, Raphael, Michelangelo i Donatello są zgranym zespołem, który wyćwiczył się we wschodniej sztuce walki – ninjutsu. Ich trenerem jest mistrz Splinter – zmutowany szczur, który ich wychował. 16 letnia April O’Neil jest z kolei pośrednikiem pomiędzy środowiskiem Żółwi, a cudownym i jednocześnie wrogim światem Nowego Yorku. Na przedmieściach tego ogromnego miasta mają oni bowiem swoją kryjówkę. Stawiają czoła licznym wrogom, a w wolnym czasie zajadają się ukochaną pizzą. W nowej serii „Wojowniczych Żółwi Ninja”, bohaterowie zaczynają rozumieć sens swojego istnienia. Odkrywają swoje przeznaczenie – zostali stworzeni do roli bohaterów.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:20

„Wspaniałe zwierzaki”
animacja, USA 2006
Serial „Wspaniałe zwierzaki” opowiada o śwince morskiej Linny, kaczuszce Ming Ming i żółwiu Tucku, którzy mieszkają w przedszkolu i są ulubieńcami dzieci. Każdego dnia po wyjściu dzieci do domu, trójka przyjaciół odbiera telefon z wezwaniem o pomoc i zamienia się w rozśpiewaną super-drużynę. Zwierzątka budują z przedszkolnych klocków i zabawek magiczną latającą łódkę i wyruszają na ratunek zagrożonym zwierzętom lub roślinom. Podróżują po kontynentach, latają w kosmos, nieraz nawet przenoszą się w czasie. W trakcie swoich wypraw przeżywają niesamowite przygody i napotykają trudne do rozwiązania problemy
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:55

„Zagroda według Otisa”
animacja, USA 2007
Serial „Zagroda według Otisa” w zabawny sposób opowiada o grupie przyjaciół zamieszkujących farmę. Są wśród nich krowy, świnia, mysz, kogut pies i fretka. Wspólnie przeżywają mnóstwo niesamowitych przygód. Na czele tej wesołej gromadki stoi Otis, który dba o bezpieczeństwo mieszkańców farmy. Zwierzaki nieustannie szukają okazji do zabawy i wygłupów, jednocześnie unikając Pani Beady i jej niesfornego bratanka o imieniu Eugene, nazywanego Ważniakiem.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 13:30

„Było sobie życie”
animacja, Francja 1985
Zabawny serial, który w dowcipny i pouczający sposób przedstawia ludzkie ciało, jego ewolucję i funkcjonowanie. Zaczynając od najprostszej komórki pokazuje rolę poszczególnych narządów we właściwym funkcjonowaniu organizmu. Poznajemy układy i narządy, a także dowiadujemy się na przykład po co nam mózg i jak działa. Bohaterami są komórki, wirusy, bakterie oraz cały system kontroli i zarządzania. Dowiadujemy się między innymi jak w ciele matki rozwija się płód, w jaki sposób organizm walczy z chorobami i dlaczego po większym wysiłku mamy zakwasy.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 15:20

„Niezwykłe iluzje”
dokumentalny, Kanada 2009
Bohaterem programu „Niezwykłe iluzje” jest kanadyjski fizyk i magik Luc Langevin. Jako punkt wyjścia do swoich magicznych sztuczek, którymi zadziwia nawet najbardziej sceptycznych przychodniów, wykorzystuje zasady świata nauki. Podczas swoich ulicznych przestawień korzysta z codziennych przedmiotów i wykonuje sztuczki, które oszałamiają publiczność.
Emisja: sobota, godzina 14:00

„Łowcy okazji”
dokumentalny, USA 2010
Program „Łowcy okazji” przedstawia perypetie dwóch handlarzy – Allena Haffie i Clintona Jonesa, którzy przemierzają Stany Zjednoczone szukając wyjątkowych towarów z magazynowych wyprzedaży. W Stanach bowiem, znajduje się mnóstwo opuszczonych magazynów, które zostają wystawione na publiczną aukcję. Każdy z nich może stać się wartościową gratką dla kupującego.
Emisja: sobota, godzina 15:00; poniedziałek, godzina 20:00

„Handlarz doskonały”
dokumentalny, Kanada 2012
„Handlarz doskonały” to serial śledzący codzienne życie Jeffa Schwarza, który zarobił fortunę dzięki umiejętnemu prowadzanie transakcji kupna i sprzedaży.
Emisja: sobota, godzina 16:00; środa, godzina 19:35

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *