21-27 czerwca w TV Puls

Filmową premierą tygodnia 21-27 czerwca w TV Puls będzie znakomity „Underworld” o odwiecznej wojnie między wampirami, a wilkołakami. W roli Selene – piękna Kate Beckinsale. Ale to nie wszystko: premierowo stacja pokaże też trzecią część filmu „Powrót do przyszłości” Roberta Zemeckisa oraz komedię „Opowieści na dobranoc”, gdzie zobaczymy tak znanych aktorów, jak Adam Sandler („Odlotowcy”, „Farciarz Gilmore”), Courteney Cox („Przyjaciele”), Guy Pearce („Tajemnice Los Angeles”, „The Hurt Locker. W pułapce wojny”, „Gangster”) i Lucy Lawless („Xena: wojownicza księżniczka”, „Spartakus”).

Tradycyjnie TV Puls zaprasza też na serialowe hity: kolejne odcinki rewelacyjnych „Wikingów”, których dwa pierwsze odcinki w TV Puls miały bardzo wysoką oglądalność, „Trzynastego apostoła” oraz znakomite dokumenty „Walka o bagaż” i „Aukcja w ciemno”.

„Mechanik: Czas zemsty”
akcja, USA/ Niemcy 2005, reż. Dolph Lundgren, wyst.: Dolph Lundgren, Ben Cross, Ivan Petrushinov
Były komandos walczący w Afganistanie – Nikolaj Czerenienko – pracuje jako mechanik w podmiejskim warsztacie. Pewnego dnia podczas przypadkowej strzelaniny miejscowy gangster – Sasza – zabija jego żonę i syna. Nikolaj opuszcza Rosję i rusza śladem zabójcy do Stanów Zjednoczonych. Tam, po siedmiu latach od zdarzenia pewna kobieta prosi go o odnalezienie wnuczki porwanej na terenie Rosji. Początkowo Nikolaj odmawia. Jednak zmienia zdanie, gdy kobieta pokazuje mu zdjęcie porywacza…
Emisja: sobota, 21 czerwca, godzina 20:00

„Zejście 2”
horror, Wielka Brytania 2009, reż. Jon Harris, wyst.: Shauna Macdonald, Jessika Williams, Michael Reynolds, Krysten Cummings, Gavan O’Herlihy
Bardzo udana kontynuacja pierwszej części. Oszołomiona i zakrwawiona po traumatycznych przejściach – Sarah Carter – cudem ocalała z masakry. Miejscowy szeryf – Redmond Vaines – zmusza ją do ponownego zejścia pod ziemię, by pomogła ekipie ratunkowej w desperackich poszukiwaniach jej pięciu zaginionych przyjaciółek. Kiedy ekipa zagłębia się coraz bardziej w labirynt jaskiń, Sarah zaczyna sobie coraz więcej przypominać i uświadamiać przerażający los, jaki grozi członkom misji ratunkowej. Tylko ona zna potwory, ukrywające się w mroku jaskiń. Jednak tym razem czeka ich spotkanie z przerażającym plemieniem, któremu muszą stawić czoło.
Emisja: sobota, 21 czerwca, godzina 21:55

„Underworld” – PREMIERA
akcja, horror, Niemcy/ Wielka Brytania/ Węgry/ USA 2003, reż. Len Wiseman, wyst.: Kate Beckinsale, Scott Speedman, Michael Sheen, Bill Nighy, Wentworth Miller
„Underworld” to film, który przedstawia historię pięknej wampirzycy Selene i odwiecznej walce dwóch nienawidzących się ras – wykształconych Wampirów i brutalnych Lykanów. Piękna i przebiegła Selena odkrywa tajemnicę, która może mieć śmiertelne konsekwencje zarówno dla Wampirów, jak i Lykanów.
Emisja: niedziela, 22 czerwca, godzina 20:00

„Powrót do przyszłości 3” – PREMIERA
przygodowy, USA 1990, reż. Robert Zemeckis, wyst.: Michael J. Fox, Christopher Lloyd, Mary Steenburgen, Thomas F. Wilson
Kontynuacja przygód doktora Emmeta Browna i Marty’ego. Jest ok 1955. Marty czeka na Browna, który ma do niego przybyć wehikułem czasu. Otrzymuje list od naukowca, z którego wynika, że z powodu awarii uczony został przeniesiony na Dziki Zachód, do 1885 r. Dzięki wskazówkom z listu, Marty’emu udaje się odnaleźć wehikuł i wrócić do współczesności. Gdy odkrywa, że w 1886 r. Brown zginął od kuli rewolwerowca, chce go uratować i przenosi się do 1885 roku.
Emisja: środa, 25 czerwca, godzina 20:00

„Opowieści na dobranoc” – PREMIERA
komedia, USA 2008, reż. Adam Shankman, wyst.: Adam Sandler, Courteney Cox, Guy Pearce, Lucy Lawless, Russell Brand, Keri Russell,
Skeeter Bronson pracuje w hotelu, który kiedyś był własnością jego rodziny. Niestety obiecane mu stanowisko dyrektora otrzymuje jego rywal Kendall. Wieczorami sfrustrowany Skeeter opiekuje się dwójką dzieci swojej siostry Wendy. Rekompensuje sobie życiowe niepowodzenia, korzystając ze swej bujnej wyobraźni. Opowiada dzieciom na dobranoc niezwykłe historie: z Dzikiego Zachodu, ze starożytności, ze średniowiecza albo z kosmosu, obsadzając w najdziwniejszych rolach ludzi ze swojego otoczenia. Swój udział w wieczornych zabawach w fantazjowanie ma także ulubiona świnka morska dzieci, Bugsy. Wkrótce okazuje się, że opowieści Skeetera w tajemniczy sposób przenikają do jego życia – wraz z szalonymi pomysłami dzieciaków, które z entuzjazmem dokładają do niesamowitych historii Skeetera swoje trzy grosze. I tak opowieści na dobranoc stają się rzeczywistością, wywracając do góry nogami dosłownie wszystko.
Emisja: czwartek, 26 czerwca, godzina 20:00

„Piąty wymiar”
thriller, Wielka Brytania/ Australia 2009, reż. Christopher Smith, wyst.: Melissa George, Michael Dorman, Liam Hemsworth
Młoda dJess płynie w rejs jachtem razem z przyjaciółmi. Podczas żeglugi ma złe przeczucia. Wkrótce okazuje się, że nie są one nieuzasadnione. Jacht bowiem wpada w niespodziewany sztorm i żeglarze są zmuszeni szukać ratunku na przepływającym nieopodal statku pasażerskim. Po wejściu na pokład Jess jest pewna, że już wcześniej była na tym statku. I choć łódź wygląda na opuszczoną, szybko okazuje się, że nie są na niej sami…
Emisja: piątek, 27 czerwca, godzina 20:00

„Wikingowie”
akcja, Irlandia/Kanada 2013, scen. Michael Hirst, wyst.: Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Clive Standen, Jessalyn Gilsig, Gustaf Skarsgård, George Blagden
Świat Wikingów ożywa na nowo wraz z wyprawą Ragnara Lothbroka, który zapisał się na kartach nordyckiej historii, jako człowiek, który wyszedł poza ramy mitów.
Akcja serialu ma początek w VIII wieku, w Skandynawii, gdzie Ragnar, wojownik i rolnik, marzy o znalezieniu bogactwa i dalekich wyprawach na zachód. Nad swoimi planami, zmieniającymi porządek świata, pracuje w tajemnicy, gdyż najpierw musi przekonać do nich lokalnego przywódcę – Earla Haraldsona, który niechętnie dzieli się władzą i sławą. Earl obawia się, że podróż Ragnara, jeśli zakończy się sukcesem, przyniesie mu zaszczyty, szacunek i władzę.
Emisja: niedziela, po godzinie 22:00

„Trzynasty apostoł”
sensacyjny, Włochy 2011, wyst.: Claudio Gioè, Claudia Pandolfi, Luigi Diberti
Główny bohater serialu „Trzynasty apostoł” – Gabriel Antinori jest młodym księdzem i profesorem teologii, który wykłada na uniwersytecie. Gabriel koncentruje się na badaniu i przekraczaniu granic pomiędzy nauką, wiarą i zjawiskami paranormalnymi. Kieruje nim chęć poznania tajemnic życia, w tym celu współpracuje z instytucją o nazwie „Kongregacja prawdy”. Główny bohater poznaje piękną panią psycholog – Claudię, która reprezentuje bardziej sceptyczne podejście niż Gabriel. Ich współpraca tworzy niezwykłą chemię, która rodzi się z zestawienia racjonalności i wiary oraz nauki i duchowości. Razem odkrywają nowe możliwości, które pomagają im rozwikłać napotkane tajemnice.
Emisja: poniedziałek, godzina 21:50

„Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości”
komedia, Polska 2006, wys. Anna Guzik, Agata Kulesza, Piotr Gąsowski, Mariusz Kiljan, Jacek Poniedziałek
Serial przedstawia dalsze przygody nieco niezdarnego, ale pełnego optymizmu mistrza kung-fu o imieniu Po. Po wciąż popełnia błędy, jednak wyciąga z nich wnioski, uczy się historii kung-fu i spotyka innych słynnych mistrzów sztuk walki. W końcu udaje mu się zostać Smoczym Wojownikiem i wraz z piątką najlepszych przyjaciół postanawia chronić „niewinnych” i chwytać łotrów.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 19:30

„Aukcja w ciemno”
reality TV, USA 2011
Program „Aukcja w ciemno” przedstawia ludzi, którzy żyją ze sprzedaży przedmiotów wylicytowanych podczas aukcji w całych Stanach Zjednoczonych. Przedmioty te pochodzą z kontenerów, za które przestano opłacać czynsz. Właściciel magazynu ma prawo wystawić je na aukcję. Wtedy pojawia się grupa łowców skarbów. Konkurencja jest niezwykle zacięta, a udział w licytacji to ryzykowne przedsięwzięcie. Do chwili otwarcia, zawartość kontenerów pozostaje tajemnicą, a znaleźć w nich można dosłownie wszystko.
Emisja: niedziela, około godziny 10:00

„Walka o bagaż”
dokumentalny, USA 2012
„Walka o bagaż” odsłania kulisy niezwykle lukratywnego handlu nieodebranymi przesyłkami i zagubionymi walizkami. Trzy zespoły – małżeństwo Laurence i Sally Martin, młody przedsiębiorca Mark Meyer i właściciel sklepu z antykami Billy Leroy stają do rywalizacji o nieodebrane walizki. Odwiedzają tysiące aukcji, a każda z nich to prawdziwa niewiadoma, bo zawartość toreb, czy walizek jest nieznana.
Emisja: niedziela, około godziny 11:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *