22-28 listopada w TV Puls

„Django” Quentina Tarantino to bez wątpienia hit tygodnia 22-28 listopada w TV Puls. To znakomita historia, doborowa obsada, świetne dialogi i rewelacyjna ścieżka dźwiękowa, czyli wszystko co najlepsze u Quentina Tarantino. Dzięki TV Puls film ma swoją premierę w telewizji ogólnopolskiej. Stacja zaprasza też na „Terminatora 2: Dzień sądu”, klasyk science-fiction, jeden z najlepszych filmów tego gatunku w historii kina. TV Puls proponuje też animację z przesłaniem „Po rozum do mrówek” i zaprasza na kolejne odcinki seriali „Atlantyda” i „Objawienia”.

„Terminator 2: Dzień sądu” – PREMIERA
akcja, USA 1991, reż. James Cameron, wyst.: Arnold Schwarzenegger, Edward Furlong, Linda Hamilton, Robert Patrick
Klasyka science-fiction i jeden z lepszych filmów tego rodzaju w historii kina. W przyszłości trwa wojna ludzi z maszynami, które przejęły władzę nad światem. Jedyną nadzieją ludzkości jest charyzmatyczny przywódca Ruchu Oporu, John Connor. Obawiając się go, maszyny wysyłają w przeszłość nowy prototyp cyborga T-1000, który ma zgładzić młodego Johna Connora. W ślad za nim Ruch Oporu wysyła stary model Terminatora (Arnold Schwarzenegger), przeprogramowany tak, aby ocalił życie młodego Johna.
Emisja: sobota, 22 listopada, godzina 20:00

„Django” – PREMIERA
akcja, USA 2012, reż. Quentin Tarantino, wyst.: Leonardo DiCaprio, Jamie Foxx, Christoph Waltz, Samuel L. Jackson, Kerry Washington
Akcja filmu rozgrywa się na Południu Stanów Zjednoczonych, dwa lata przed Wojną Secesyjną. Czarnoskóry niewolnik o imieniu Django (Jamie Foxx) pewnego dnia staje twarzą w twarz z pochodzącym z Niemiec łowcą nagród – dr Kingiem Schultzem (Christoph Waltz). Schultz jest właśnie na tropie niebezpiecznych braci Brittle i tylko Django może go do nich zaprowadzić. Schultz wykupuje Django obiecując, że zwróci mu wolność tuż po schwytaniu braci Brittle – żywych lub martwych. Django ma jednak przed sobą ważniejszy cel: odnaleźć i uratować Broomhildę (Kerry Washington) żonę, którą utracił na targu niewolników wiele lat temu. Poszukiwania prowadzą ich do Calvina Candie (Leonardo DiCaprio), właściciela „Candylandu”, owianej złą sławą plantacji, na której niewolnicy szkoleni są do walk. Dostając się na teren Candie’go pod fałszywym pretekstem, Django i Schultz wzbudzają podejrzliwość Stephena (Samuel L. Jackson), zaufanego niewolnika Candie’go. Każdy ich ruch jest obserwowany, a niebezpieczna organizacja zaciska wokół nich swoje macki. Jeśli Django i Schultz chcą uciec z Broomhildą, będą musieli wybierać między niezależnością i solidarnością oraz poświęceniem i przetrwaniem…
Emisja: niedziela, 23 listopada, godzina 20:00

„American Pie: Zjazd absolwentów” – PREMIERA
komedia, USA 2012, reż. Hayden Schlossberg, Jon Hurwitz, wyst.: Alyson Hannigan, Jason Biggs, Seann Scott
Bohaterowie kultowej serii „American Pie” spotykają się po latach podczas zjazdu absolwentów. Podczas długiego weekendu, na który czekali z niecierpliwością, odkryją, co się zmieniło, a co pozostało bez zmian. Uświadomią sobie, że ani czas, ani odległość nie mogą zerwać więzów przyjaźni.
Emisja: czwartek, 27 listopada, godzina 20:00

„Ostra jazda” – PREMIERA
komedia, USA 2000, reż. Todd Phillips, wyst.: Breckin Meyer, Seann Scott, Amy Smart, Paulo Costanzo
Dziewczyna Josha – Tiffany, mieszka w innym stanie. Chłopak, przekonany, że go rzuciła, szuka pocieszenia w ramionach koleżanki. Ich zbliżenie zostaje uwiecznione na taśmie wideo. Na niej został również nagrany przez Josha list miłosny do Tiffany. Przez pomyłkę taśma zostaje wysłana do jego ukochanej. Razem z kolegami Josh wyrusza ze stanu Nowy Jork do Teksasu, by w porę przechwycić kasetę i uratować swój związek.
Emisja: czwartek, 27 listopada, godzina 22:30

„Motel 2: Pierwsze cięcie” – PREMIERA
horror, USA 2009, reż. Eric Bross, wyst.: Trevor Wright, Agnes Bruckner, David Moscow, Brian Klugman
Spodziewając się, że spędzą tylko jedną noc na twardych łóżkach w kiczowatych pokojach, Caleb, jego seksowna narzeczona Jessica i ich sarkastyczny przyjaciel Tanner meldują się w motelu Meadow View. Nie wiedzą jednak, że to nie jest zwykła samotnia na odludziu, lecz makabryczna pułapka, w której hotelowi goście są brutalnie torturowani i zabijani, a sadystyczny maniak Mr. Smith i jego chciwi wspólnicy filmują potworne masakry dla zysku. Złapana w pułapkę śmiertelnej gry w kotka i myszkę trójka przyjaciół musi walczyć, by przeżyć.
Emisja: piątek, 28 listopada, godzina 00:25

„Wikingowie”, II sezon
akcja, Irlandia/Kanada 2014, wyst.: Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Jessalyn Gilsig, Clive Standen, Gustaf Skarsgård, George Blagden
Rozpoczyna się bitwa pomiędzy Ragnarem i wojskami króla Horika, a Jarlą Borgiem, do którego dołączył Rollo. Kolejny raz bracia walczą przeciwko sobie, a zwycięzcą może być tylko jeden. Tymczasem, Księżniczka Aslaug stawia Ragnara w trudnej sytuacji.
Premiera 6. i 7. odcinka: wtorek, 25 listopada, godzina 20:00

„Atlantyda”
przygodowy, Wielka Brytania 2013, reż. Alice Troughton, Declan O’Dwyer, Jeremy Webb, Justin Molotnikov, wyst.: Aiysha Hart (Ariadne), Alexander Siddig (Minos), Jack Donnelly (Jason), Jemima Rooper (Medusa), Juliet Stevenson (Oracle), Mark Addy (Hercules), Robert Emms (Pythagoras), Sarah Parish (Pasiphae)
Jason wyrusza w podróż, by odkryć prawdę o zaginionym ojcu. Przypadkowo trafia do mitycznej krainy – Atlantydy. Napotyka tam na sieć skomplikowanych zdrad i oszustw, w którą, jak się okazuje, jest wplątany. Jason będzie musiał stanąć twarzą w twarz z Herkulesem, Minotaurem, a nawet duszami zmarłych. Jak skończy się dla niego ta niezwykła podróż po świecie greckiej mitologii?
Premiera 9. i 10. odcinka: sobota, 22 listopada, godzina 15:00 i 16:00

„Objawienia”
horror, Wielka Brytania 2008, wyst.: Martin Shaw, Rick Warden, Siobhan Finneran, John Shrapnel
Bohaterem tego sześcioodcinkowego serialu BBC jest ojciec Jacob – watykański tropiciel demonów, detektyw egzorcysta – który chce pokonać szatana, zanim ten zniszczy świat. Stawka jest naprawdę wysoka. Zwłaszcza, że Kościół katolicki jest niezwykle kruchy, a ojciec Jacob musi zmierzyć się również z własnymi demonami. Główny bohater ma mnóstwo pracy, codziennie zajmuje się objawieniami, znakami obecności szatana i boskimi cudami. Armageddon i ostateczna walka pomiędzy dobrem a złem są naprawdę blisko. Serial słynie z brutalnych i obrazoburczych scen, które wywołały oburzenie Kościoła w Wielkiej Brytanii.
Premiera 6. odcinka: wtorek, 25 listopada, godzina 23:00

„Po rozum do mrówek” – PREMIERA
animacja, USA 2006, reż. John Davis
Animacja „Po rozum do mrówek” przedstawia historię niesfornego chłopca, który zalał wodą mrowisko. Za karę w magiczny sposób zostaje skurczony do rozmiaru owada i skazany na ciężką pracę w ruinach. Dzięki temu zaczyna doceniać przyrodę, uczy się tolerancji i zrozumienia.
Emisja: niedziela, 23 listopada, godzina 11:45

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *