22-28 marca w TV Puls

W tygodniu 22-28 marca TV Puls pokaże kilka mocnych premier filmowych. Pierwsza już w niedzielę -€“ w filmie „Mechanik: Prawo zemsty” zobaczymy Jasona Stathama, którego specjalnie przedstawiać nie trzeba. Na Niewiarygodny Poniedziałek zaplanowano film o jakże frapującym tytule „Anioły kontra cyborgi”: TV Puls zaprasza na konfrontację seksownych motocyklistek z cyborgami. W środę „Solomon Kane: Pogromca zła” -“ posępna przygotówka fantasy osadzona w XVII-wiecznej Anglii. Czwartek będzie należał do „Wielkiego Stacha” -€“ komedii, która powinna zadowolić fanów „Boskiego żigolo”. TV Puls zaprasza też na nowy serial „Detektyw w habicie”.

„Czas zemsty”
akcja, USA/ Aruba 2003, reż. Michael Oblowitz, wyst.: Steven Seagal, Michelle Goh, Corey Johnson
Naukowiec przypadkowo zostaje wplątany w aferę narkotykową. Sąd skazuje go na pobyt w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Z troski o swoją rodzinę, której życie jest zagrożone, postanawia uciec z zakładu i opracować plan zemsty.
Emisja: sobota, 22 marca, godzina 20:00

„Centurion”
akcja, Wielka Brytania 2010, reż. Neil Marshall. wyst.: Michael Fassbender, Olga Kurylenko, Dominic West
Pełen scen walk film o słynnym, rzymskim IX Legionie, w którym zobaczymy Michaela Fassbendera. Jest rok 117 naszej ery. Legiony Cesarstwa Rzymskiego mieczem i krwią budują chwałę Imperium. Pod ich panowaniem znajduje się ogromna część Europy. Także Brytania uległa rzymskim wojownikom. Jednak jej północne rubieże pozostają pod władaniem lokalnych plemion, które dają najeźdźcy krwawy opór. Niezależność ziem leżących na północ od Muru Hadriana jest solą w oku władz Imperium. Powtarzające się śmiałe ataki na rzymskie forty drażnią dumę rzymskich dowódców i wyczerpują ich cierpliwość. IX Legion pod wodzą nieustraszonego generała Virilusa otrzymuje rozkaz przekroczenia Muru i rozniesienia na ostrzach mieczy wszystkich, którzy nie godzą się z nową władzą. Wkrótce rzeczywistość okaże się okrutniejsza niż najczarniejsze proroctwa.
Emisja: sobota, 22 marca, godzina 21:55

„Mechanik: Prawo zemsty” – PREMIERA
akcja, USA 2011, reż. Simon West, wyst.: Jason Statham, Donald Sutherland, Ben Foster, Tony Goldwyn
Arthur Bishop jest wykwalifikowanym „mechanikiem” -€“ specem od mokrej roboty, perfekcyjnie eliminującym wyznaczone cele. Należy do elity zabójców – ma wyjątkowe umiejętności oraz żelazne zasady. Kiedy zamordowany zostaje jego mentor Harry, Arthur sam sobie wyznacza kolejne zlecenie. Odpowiedzialni za śmierć przyjaciela muszą zginąć. Niespodziewanie zyskuje on partnera w osobie syna Harry’ego, Steve’a. Chłopak pragnie zemsty, chce też, aby Arthur nauczył go zawodu.
Emisja: niedziela, 23 marca, godzina 20:00

„Anioły kontra cyborgi” – PREMIERA
akcja, USA 2009, reż. Leigh Scott, wyst.: Stacey Dash, Frida Farrell, Eliza Swenson, Kristen Quintrall
Elliotsville to typowe małe amerykańskie miasteczko, z tą drobną różnicą, że w dużej mierze zamieszkałe przez… cyborgi. Zostały one stworzone przez siły rządowe, które w ten sposób mogą kontrolować każdy zaułek kraju. Na domiar złego władzę nad nimi zdobywa diaboliczny Elliot, człowiek o bardzo złych zamiarach. Nie będzie mu jednak łatwo je zrealizować, bowiem do boju wkracza gang motocyklistek. Dziewczyny są piękne, zdeterminowane i śmiertelnie niebezpieczne. Rozpoczyna się walka o dużą stawkę.
Emisja: poniedziałek, 24 marca, godzina 20:00

„Sędzia Dredd”
akcja, USA 1995, reż. Danny Cannon, wyst.: Sylvester Stallone, Max von Sydow, Jürgen Prochnow, Diane Lane, Armand Assante
Odległa przyszłość. Ziemia po licznych wojnach i klęskach żywiołowych pogrążona jest w chaosie. Sprawiedliwości w zniszczonym i przepełnionym przemocą, anarchicznym świecie, porządku bronią Sędziowie. Mają oni najwyższą władzę. Działają jednocześnie jak policja i sąd. Gdy złapią przestępcę, mają prawo od razu wydać wyrok. Najlepszym i najbardziej bezwzględnym egzekutorem prawa jest Sędzia Dredd (Sylvester Stallone). Nie wszystkim to się jednak podoba. Dredd zostaje wrobiony w morderstwo i skazany na dożywotnie więzienie…
Emisja: poniedziałek, 24 marca, godzina 22:00

„Solomon Kane: Pogromca zła” – PREMIERA
akcja, Francja/ Czechy/ Wielka Brytania 2008, reż. Michael J. Bassett, wyst.: Max von Sydow, James Purefoy, Pete Postlethwaite, Rachel Hurd-Wood
Posępna i budząca dreszcze opowieść osadzona w XVII-wiecznej Anglii. Legendarny łowca potworów – Solomon Kane wpada na trop maga, odpowiedzialnego za śmierć jego rodziny. Jednak by dopełnić zemsty, będzie musiał najpierw stawić czoło armii jego popleczników.
Emisja: środa, 26 marca, godzina 20:00

„Goście, goście”
komedia, Francja 1993, reż. Jean-Marie Poiré, wyst.: Jean Reno, Christian Clavier, Valérie Lemercier, Marie-Anne Chazel
Rok 1122. Roztargniony czarodziej przypadkiem przenosi dzielnego wojownika -€“ Godfryda de Maplhete zwanego Śmiałym oraz jego wiernego giermka Jacquouille’a la Fripouille’a -€“ do XX wieku.
Teraz obaj muszą nauczyć się jak porozumiewać się z ludźmi „z przyszłości”, ale przede wszystkim znaleźć sposób, by wrócić jak najszybciej do domu. Ten film to jeden z największych francuskich przebojów ostatnich 25 lat!
Emisja: czwartek, 27 marca, godzina 20:00

„Wielki Stach” – PREMIERA
komedia, USA 2007, reż. Rob Schneider, wyst.: David Carradine, Rob Schneider, Jennifer Morrison
Stan, tchórzliwy typ po pięćdziesiątce, wpada w panikę, kiedy dowiaduje się, że trafi do więzienia za defraudację. Perspektywa spędzenia długich lat za kratami skłania go do podjęcia nauki – wschodnich sztuk walki. Uważa, że to uchroni go przed niebezpiecznymi współwięźniami. Za kratami odkryje w sobie też masę innych talentów.
Emisja: czwartek, 27 marca, godzina 22:10

„Piąte: nie zabijaj”
akcja, USA 2008, reż. Jesse V. Johnson, wyst.: Rick Yune, Roger Yuan, Dania Ramirez
Szkolony na wojownika -€“ Chance -€“ od dziecka wyróżniał się siłą charakteru. Co więcej, posiadał niezwykłe umiejętności w posługiwaniu się różnego rodzaju bronią. Obecnie jest najbardziej niebezpiecznym zawodowym mordercą w Bangkoku. Przyjmuje zlecenia od najpotężniejszych ludzi w mieście. Pewnego dnia otrzymuje zadanie, które decyduje się odrzucić. Od tego momentu sam staje się celem swoich pracodawców…
Emisja: piątek, 28 marca, godzina 20:00

„Detektyw w habicie”
obyczajowy, Włochy 2010, wyst.: Elena Sofia Ricci, Miriam Dalmazio, Francesca Chillemi, Massimo Poggio, Valeria Fabrizi
Siostra Angela to niezwykła zakonnica, o detektywistycznych zapędach, która zostawiła za sobą burzliwą przeszłość. Z kolei Marco Ferrari był najmłodszym, najbardziej błyskotliwym detektywem we Włoszech. Jednak mały błąd zniszczył mu karierę. Ta dziwna para, złączy swoje siły, by poprowadzić kryminalne śledztwo w Modenie. Pomogą im w tym trzy urocze dziewczęta mieszkające w internacie przy klasztorze.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 8:50

„Uwierzyć w magię”
dokumentalny, USA 2012
Magik JB Benn podróżuje po Ameryce pokazując swoje niezwykłe sztuczki.
Emisja: sobota, godzina 8:30

„Rodzinny ogród”
Polska 2014
Program poradnikowy, którego bohaterem jest sympatyczna, młoda rodzina czerpiąca przyjemność ze wspólnych prac i zabaw w ogrodzie. Małżeństwo Iza i Piotr doradzą widzom jak wykorzystywać zieleń w dekoracji tarasów, balkonów i mieszkań, a ich dzieci -€“ Mania z bratem Maksiem – wprowadzą dużo dziecięcej ciekawości i energii oraz zaskoczą widzów niekonwencjonalnym podejściem do tematu. W każdym odcinku cała rodzina będzie szukać ogrodniczych inspiracji i odwiedzać ciekawe miejsca, m.in. wystawy, targi i ogrody botaniczne, Bohaterowie programu podzielą się też ciekawostkami na tematy, które ułatwią prace ogrodowe oraz pozwolą na bardziej efektywne wykorzystanie własnej, zielonej przestrzeni. TV Puls wyemituje 10 półgodzinnych odcinków programu.
Emisja: sobota, godzina 8:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *