23-29 lipca w TV Puls

Atrakcją tygodnia 23-29 lipca 2016 roku w TV Puls ma być sobotnia premiera filmu „Lucky Luke: Uwaga, Daltonowie!”, długo wyczekiwanej ekranizacji rewelacyjnego komiksu o dzielnym kowboju Lucky Luku, fajtłapowatych rzezimieszkach – braciach Dalton i towarzyszącym im przesympatycznym psie Bziku. Głosu Joe Daltonowi udzielił Jarosław Boberek.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Tego samego dnia wieczorem stacja zaprasza na mocne kino, czyli filmy „Infiltrator” z udziałem znanego z serii „Szybcy i wściekli” Dwayne’a Johnsona oraz „Purpurowe rzeki 2: Aniołowie Apokalipsy” z udziałem Jeana Reno – kontynuację francuskiego thrillera, w którym oprócz Reno wystąpił Vincent Cassel. Przed telewizory przyciągnie też zapewne film familijny „Doktor Proktor i proszek pierdzioszek” nakręcony na podstawie opowiadania jednego z najlepszych na świecie autorów… kryminałów Jo Nesbø.

„Sezon na miłość”
obyczajowy, Turcja 2014, wyst.: Daghan Külegeç, Mehti Aydin, Nihal Isiksaçan, Nilperi Sahinkaya, Ozge Gurel, Serkan Çayoglu
Zabawna i pełna emocji opowieść o ambitnej studentce uniwersytetu – Oyku, która chce zostać najlepszą projektantką mody na świecie. Dziewczyna od zawsze podkochuje się w Mete – starszym bracie swojej koleżanki. Chłopak niestety traktuje ją jak młodszą siostrę. W dodatku, ma już dziewczynę… W jej życiu niespodziewanie pojawia się przyjaciel Mete – Ayaz, który jest synem topowej projektantki mody i mógłby pomóc Oyku spełnić jej marzenia. Mężczyzna jest nią zauroczony… Jak potoczą się losy tej trójki? Czy Oyku i Ayaz zakochają się w sobie? A może Mete odkryje swoje uczucia do Oyku?
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:00

„Lucky Luke: Uwaga, Daltonowie!” – PREMIERA
komedia, Niemcy, Hiszpania, Francja 2004, reż. Philippe Haïm, wyst.: Eric Judor, Ramzy Bedia, Romain Berger, Saïd Serrari, Til Schweiger, dubbing: Bartłomiej Topa, Jarosław Boberek, Marcin Perchuć, Olaf Lubaszenko, Wojciech Paszkowski
Bohaterowie światowej sławy komiksu, Lucky Luke’a, są największymi fajtłapami-rabusiami na całym Dzikim Zachodzie. W czasie jednej ze swych niecnych kradzieży zostają złapani przez policję i lądują w więzieniu. Stamtąd przypadkiem udaje im się uciec i tak oto Joe i Avarell, najstarsi z czwórki braci Daltonów, postanawiają ruszyć w ślad za magicznym sombrero. Kapelusz ma im zagwarantować niewidzialność. Kiedy bracia wchodzą w jego posiadanie, planują dokonać spektakularnego napadu na Gulch City Bank.
Emisja: sobota, 23 lipca, godzina 14:35

„Infiltrator”
akcja, USA 2013, reż. Ric Roman Waugh, wyst.: Dwayne Johnson, Susan Sarandon, Jon Bernthal, Benjamin Bratt.
Właściciel firmy budowlanej – John Matthews dowiaduje się, że jego syn trafił za kratki za handel narkotykami. Chłopakowi grozi wysoka kara – 10 lat więzienia. Zdesperowany ojciec chce mu pomóc za wszelką cenę. Za zgodą agencji antynarkotykowej oraz prokurator stanowej postanawia przeniknąć do podziemnego światka przestępczego i działać tam w charakterze tajnego agenta. Misja jest niezwykle niebezpieczna – aby ratować syna, John stawia na szali własne życie.
Emisja: sobota, 23 lipca, godzina 20:00

„Purpurowe rzeki 2” – PREMIERA
akcja, Francja, Włochy, Wielka Brytania 2004, reż. Olivier Dahan, wyst.: Jean Reno, Benoît Magimel, Camille Natta, Christopher Lee
To kontynuacja filmu „Purpurowe rzeki”, w którym akcja nabiera szaleńczego tempa, gdy komisarz Niemans (Jean Reno) odnajduje człowieka żywcem ukamienowanego w murach klasztornych. Równolegle młody policjant Reda próbuje rozwikłać przerażający wypadek, w trakcie którego potrącono człowieka łudząco podobnego do Jezusa… Wkrótce śledztwa te łączą się, a rytualne morderstwa i tajemnicze księgi stają się coraz bardziej niebezpieczne. Czy rozwiązanie śledztwa przyniesie komisarzom spokój duszy?
Emisja: sobota, 23 lipca, godzina 22:10

„Doktor Proktor i proszek pierdzioszek” – PREMIERA
familijny, Norwegia, Niemcy 2013, reż. Arild Fröhlich, wyst.: Eilif Noraker, Emily Glaister, Kristoffer Joner
W świecie nie różniącym się tak bardzo od naszego, ale bardziej szalonym, bardziej wyolbrzymionym, żyje mściwy potwór, który może być anakondą. Nie jest to jednak najdziwniejsza rzecz… Przyjaźń między dwojgiem samotnych dzieci okaże się na tyle silna, aby ocalić królestwo i zaprowadzić sprawiedliwość. Z pomocą pozytywnie zakręconego naukowca, który dokonał niesamowitego odkrycia, dwoje samotnych dzieciaków dokona niebywałych rzeczy!
Emisja: niedziela, 24 lipca, godzina 15:25

„Żądza śmierci”
akcja, Kanada/Rosja/USA 2009, reż. Jeff King, wyst.: Steven Seagal, Mike Dopud, Igor Jijikine, Robert Wisden
Były członek rosyjskiej mafii – Rusłan, zamierza napisać książkę o świecie przestępczym. Po wielu latach postanawia także odnowić kontakt ze swoją córką, która niedługo wychodzi za mąż. Okazuje się, że wybrankiem jest Stephen, syn gangstera, największego wroga Rusłana. Wkrótce dochodzi do tragedii, nieznani sprawcy włamują się do domu panny młodej, mordują jej matkę, a ją ciężko ranią. Rusłan postanawia zemścić się na sprawcach.
Emisja: niedziela, 24 lipca, godzina 20:00

„Idiokracja”
komedia, USA 2006, reż. Mike Judge, wyst.: Luke Wilson, Maya Rudolph, Dax Shepard
Przeciętny żołnierz oraz prostytutka zostają zwerbowani do udziału w pewnym eksperymencie. Zostają oni zamknięci i zamrożeni na rok. Niestety eksperyment wymyka się spod kontroli. Żołnierz Bowers budzi się w 2505 roku i odkrywa, że jest najinteligentniejszym żyjącym człowiekiem. Świat przykrył masowy komercjalizm i bezmyślne programy telewizyjne. W takim otoczeniu łatwo przejąć kontrolę, ale czy Joe będzie w stanie przywrócić naturalny porządek rzeczy? Czy uda mu się odwrócić kierunek ewolucji?
Emisja: poniedziałek, 25 lipca, godzina 20:00

„Tokarev: zabójca z przeszłości”
akcja, USA 2014, reż. Paco Cabezas, wyst.: Danny Glover, Nicolas Cage, Max Ryan, Pasha Lychnikoff, Peter Stormare, Rachel Nichols
Paul Maguire wraz z dwójką przyjaciół przed kilkunastu laty obrabował kuriera rosyjskiej mafii. Zdobyte pieniądze pozwoliły mu porzucić przestępcze życie i ustatkować się. Dziś jest szanowanym obywatelem Alabamy, szczęśliwym mężem i ojcem. Pewnego dnia przychodzi jednak czas zapłaty. Gdy rosyjscy gangsterzy porywają córkę Paula, ten, wraz z dawnymi kumplami, ponownie zmuszony jest wkroczyć na ścieżkę zbrodni. Zrobią wszystko, by odnaleźć Chernova, legendarnego bossa rosyjskiej mafii, który zlecił uprowadzenie dziewczyny.
Emisja: wtorek, 26 lipca, godzina 20:00

„Ja, Frankenstein”
akcja, USA/Australia 2014, reż. Stuart Beattie, wyst.: Aaron Eckhart, Yvonne Strahovski, Miranda Otto,
Film twórców kultowej serii „Underworld”. Adam, potwór stworzony przez doktora Frankensteina, od ponad 200 lat żyje samotnie, starając się ukryć swoją naturę przed ludźmi. Obdarzony ogromną siłą i wytrzymałością, wytrenowany w sztukach walki, broni naszego gatunku przed zakusami istot rodem z najgorszych koszmarów. Nieoczekiwanie i wbrew swojej woli zostaje uwikłany w odwieczną wojnę pomiędzy dwoma klanami nieśmiertelnych. Obie frakcje chcą odkryć sekret jego zmartwychwstania, by dzięki niemu zdobyć kontrolę nad armią żywych trupów.
Emisja: środa, 27 lipca, godzina 20:00

„American Pie: Zjazd absolwentów”
komedia, USA 2012, reż. Hayden Schlossberg, Jon Hurwitz, wyst.: Alyson Hannigan, Jason Biggs, Seann Scott
Bohaterowie kultowej serii „American Pie” spotykają się po latach podczas zjazdu absolwentów. Podczas długiego weekendu, na który czekali z niecierpliwością, odkryją, co się zmieniło, a co pozostało bez zmian. Uświadomią sobie, że ani czas, ani odległość nie mogą zerwać więzów przyjaźni.
Emisja: czwartek, 28 lipca, godzina 20:00

„Wpół do śmierci 2”
akcja, kryminał, USA 2007, reż. Art Camacho, wyst.: Bill Goldberg, Kurupt, Robert LaSardo
Dwóch więźniów – Burk i Twitch, odsiaduje wyrok, w więzieniu w którym trwa ciągła walka między rywalizującymi ze sobą gangami. Kiedy wybucha bunt, muszą stworzyć sojusz, by przeżyć. Wspólnie, pod nadzorem strażników więziennych rozpoczynają poszukiwania odpowiedzialnego za zamieszki. Są coraz bliżej prawdy, gdy okazuje się, że Cortez – szef gangu, nie tylko wywołał bunt, ale również jako zakładników wziął bliskich Burka i Twicha. Teraz więźniowie zrobią wszystko, by uratować najbliższych.
Emisja: piątek, 29 lipca, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *