24-30 stycznia w TV Puls

W tygodniu 24-30 stycznia 2015 roku TV Puls pokaże premierowo „Człowieka prezydenta 2” z Chuckiem Norrisem oraz komedię akcji „Kuloodporni”, w której zobaczymy duet aktorów Adam Sandler-Damon Wayans (m.in. „Ostatni skaut”). Tradycyjnie stacja zaprasza też na premierowe odcinki seriali „Tropiciel” i „Intelligence”.

„Tropiciel”
kryminalny, Ukraina 2013, wyst.: Kirill Kyaro, Ivan Oganesyan, Maria Anikanova
Ośmioodcinkowy, ukraiński serial z 2013 roku, którego głównym bohaterem jest obdarzony niezwykłych węchem konsultant policyjny. Tropiciel pomaga swojemu przyjacielowi Victorowi, pracownikowi biura śledczego, w rozwiązywaniu najtrudniejszych zagadek kryminalnych. Ekscentryczny bohater dzięki swojemu niezwykłemu zmysłowi potrafi dowiedzieć się niemal wszystkiego na temat podejrzanego, wyczuć obecność ładunku wybuchowego, dowiedzieć się do kogo należą narkotyki i rozpoznać czy dzieło sztuki jest podróbką.
Premiera 5. i 6. odcinka: niedziela, 25 stycznia, godzina 21:55 i 23:00
Emisja: niedziela, około godziny 22:00

„Intelligence”
akcja, science-fiction, USA 2013, wyst.: Josh Holloway, Marg Helgenberger, Meghan Ory, Michael Rady, John Billingsley, P.J. Byrne
„Intelligence” to nowy, amerykański serial akcji science-fiction, który światową premierę miał w styczniu tego roku. Główną postacią jest Gabriel, który ma wszczepiony w mózg specjalny mikrochip, dzięki któremu może przyswajać i przetwarzać z szybkością komputera ważne dla bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych informacje. Serial skupia się na Gabrielu i stworzonej wokół niego elitarnej agencji rządowej ds. cyberbezpieczeństwa kraju. Serial współprodukowała firma ABC Studios należąca do Disney-ABC Television Group, telewizyjnej filii The Walt Disney Company.
Premiera 3. odcinka: wtorek, 27 stycznia, godzina 22:50
Emisja: wtorek, około godziny 23:00

„Zlecenie na śmierć”
akcja, Kanada 2008, reż. Dolp Lundgren, wyst.: Dolp Lundgren, Stefanie von Pfetten, Samantha Mathis
Zawodowy morderca KGB – Edward Genn (kryptonim „Icarus”) – w chwili upadku Związku Radzieckiego znajduje się w obcym kraju, w którym nikomu nie może ufać. Postanawia zacząć wszystko od początku. Przyjmuje nową tożsamość, zakłada rodzinę i próbuje prowadzić własny biznes. Wkrótce jednak Edward przekonuje się, że człowiek taki jak on nie zdoła uciec przed swoją kryminalną przeszłością. Teraz on sam staje się celem, a zabójca, który go ściga, nie cofnie się przed niczym, by wykonać zadanie.
Emisja: sobota, 24 stycznia, godzina 20:00

„Człowiek prezydenta 2” – PREMIERA
akcja, USA 2002, reż. Eric Norris, William Fruet, wyst.: Chuck Norris, Philip Casnoff,Sean Hennigan, Dan Flannery
Główny bohater filmu „Człowiek prezydenta 2” profesor – Joshua McCord jest ekspertem od spraw Dalekiego Wschodu na Uniwersytecie w Dallas. Ma jednak także drugą tożsamość – jest człowiekiem prezydenta, czyli tajnym agentem, któremu władze zlecają najbardziej niebezpieczne misje. Grupa islamskich terrorystów pod wodzą Fadala Rashida dopuszcza się serii krwawych zamachów na terenie USA. Nieuchwytni mordercy grożą eskalacją swoich działań. Policja i FBI są bezradne. Prezydent wzywa więc McCorda. Będzie miał za zadanie wytropić i zlikwidować terrorystyczną siatkę Rashida. Dołącza do niego Deke Slater i piękna Que McCord.
Emisja: sobota, 24 stycznia, godzina 21:50
Powtórka: środa, 28 stycznia, godzina 22:05

„Najemnik”
akcja, Aruba/Republika Południowej Afryki/USA 2006, reż. Don E. FauntLeRoy, wyst.: Steven Seagal, Jacqueline Lord, Luke Goss, Michael Kenneth Williams, Adrian Galley
Misja najemnika Johna Seegara i jego ludzi kończy sie niepowodzeniem za sprawą zdrady i agenta CIA Dreshama. Na dodatek w zamieszaniu ginie przyjaciel Seegera. Najemnik nie ma zamiaru szybko podjąć się kolejnego zadania, ale będzie do tego zmuszony szantażem.
Emisja: niedziela, 25 stycznia, godzina 20:00

„W poszukiwaniu świętego Graala”, II część
przygodowy, Niemcy 2004, reż. Florian Baxmeyer, wyst.: Alicja Bachleda-Curuś, Harald Krassnitzer, Mirko Lang, Catherine H. Flemming,
Wychowany przez mnicha David, dorastał, nie wiedząc, kim są jego rodzice. Teraz, jako pełnoletni chłopak, myśli tylko o skończeniu szkoły oraz o ukochanej Stelli. Pewnego dnia ktoś przypadkiem bierze próbkę jego krwi. Fakt ten pociąga za sobą cały łańcuch zdarzeń. Wkrótce, tajemnicza Lukrecja dowiaduje się o istnieniu Dawida i wyjawia mu prawdę o jego przeszłości. Informuje go, że jako niemowlę został porwany, a ona jest… jego matką. Lukrecja ma jednak ukryty cel: chce, by syn pomógł jej odnaleźć Święty Graal. Dzięki temu może zdobyć nieśmiertelność i niekończąca się władzę. Ostateczna bitwa o Święty Graal właśnie się rozpoczyna…
Emisja: środa, 28 stycznia, godzina 20:00

„Kuloodporni” – PREMIERA
komedia, USA 1996, reż. Ernest R. Dickerson, wyst.: Adam Sandler, Damon Wayans, James Caan, Jeep Swenson
Tajny policjant, Jack Carter, prowadzi śledztwo przeciwko królowi narkotykowego biznesu, Frankowi Coltonowi. Aby zdobyć dowody przeciwko gangsterowi, próbuje przeniknąć w szeregi mafii. Udając włamywacza, zaprzyjaźnia się ze złodziejem samochodów, Archiem Mosesem. Pewnego razu Archie, który ma powiązania z gangiem handlarzy narkotyków, wtajemnicza przyjaciela w plany Coltona. Szykuje się wielka transakcja, na której można zbić fortunę. Wyposażony w podsłuch policjant udaje się na spotkanie z gangsterami, ale sprawy wymykają się spod kontroli.
Emisja: czwartek, 29 stycznia, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *