24h Nurburgring na żywo w Motowizji

26 i 27 września miłośników motorsportu czeka nie lada gratka. Na antenie Motowizji będzie można obejrzeć tegoroczną edycję jednego z najważniejszych wyścigów na świecie – 24h Nurburgring.

Sprawdź godziny transmisji 24h Nurburgring w PROGRAMIE TV

Ze względu na pandemię koronawirusa tegoroczna edycja dwudziestoczterogodzinnego wyścigu odbywa się wyjątkowo we wrześniu. Na starcie stanie ponad 100 załóg w przeróżnych samochodach z autami GT3 na czele.

Wszyscy zmierzą się na najdłuższym, najtrudniejszym i najbardziej wyjątkowym torze świata – Nurburgring Nordschelife. Ponad 25 kilometrów długości, 170 zakrętów – wszystko wśród lasów pasma górskiego Eifel. Miejsca na błąd jest tu wyjątkowo mało. Na dodatek pogoda może płatać figle – w jednej części toru może być bezchmurne niebo, a w innej może trwać ulewa.

Nurburgring Nordschleife to symbol. “Zielone Piekło” jest najbardziej mitycznym torem na świecie. Marzeniem każdego pasjonata motoryzacji jest możliwość przejechania tam chociaż jednego okrążenia. W pierwszy jesienny weekend roku zobaczymy w Motowizji prawdopodobnie najodważniejszych kierowców na świecie. Nie mogę się już doczekać tegorocznej edycji – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Sprawdź ofertę kanału Motowizja w PROGRAMIE TV

Motowizja pokaże na swojej antenie 10 godzin 24h Nurburgring. Cały wyścig będzie można oglądać w kanałach społecznościowych stacji.

Źródło: Motowizja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *