25. gala KSW w Polsacie i Polsacie Sport

Telewizja POLSAT i kanał Polsat Sport w najbliższą sobotę 7 grudnia pokażą 25. galę KSW. Walką wieczoru będzie starcie największej gwiazdy MMA w Polsce Mameda Khalidova z Japończykiem Ryutą Sakurai.

Kanał Polsat Sport transmisję z gali rozpocznie o 19:15 i pokaże w sumie 9 pojedynków. Telewizja Polsat od godziny 20:00 pokaże 7 walk. W starciu wieczoru zobaczymy rewanżowy pojedynek Mameda Khalidova z Ryutą Sakurai. 42-letni Japończyk to ostatni przeciwnik, z którym Khalidov miał problemy w ringu. Pierwszy raz spotkali się w ramach KSW 13 – w 2010 roku. Khalidov walczył wtedy o utrzymanie pasa w wadze półciężkiej. Zachował mistrzowski tytuł, gdy po emocjonujących rundach i dogrywce sędziowie orzekli remis. Podczas KSW25 dojdzie do wielkiego rewanżu.

Niestety mimo zapowiedzi, w ringu tym razem nie zobaczymy kontuzjowanego Jana Błachowicza. W hali Stulecia we Wrocławiu swoje pojedynki stoczą za to inne wschodzące gwiazdy MMA Aslambek Saidov, Rafał Moks czy Krzysztof Kułak. Ciekawie zapowiada się również walka w najcięższej kategorii wagowej do 120 kg, w której Kamil Waluś zmierzy się z Oli Thompsonem.

Walki skomentuje Andrzej Kostyra. Gospodarzem studia Polsatu Sport będzie Mateusz Borek, a pojedynki będą zapowiadać Paweł Wójcik i Waldemar Kasta. Po raz pierwszy w historii ceremonia otwarcia gali będzie prowadzona równolegle na dwóch scenach.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *