28. edycja „Reklamy dzieciom” w Telewizji Polskiej

W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia w TVP1, po głównym wydaniu „Wiadomości”, zostanie wyemitowany specjalny blok reklamowy, z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc potrzebującym dzieciom. Dotychczas dzięki hojności reklamodawców TVP przekazała na ten cel prawie 30 milionów złotych. Sprzedaż czasu reklamowego w charytatywnym bloku prowadzi Biuro Reklamy TVP.

Sprawdź ofertę kanału TVP1 w PROGRAMIE TV

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy w sposób szczególny myślimy o dzieciach, zwłaszcza tych potrzebujących. To właśnie z myślą o nich Telewizja Polska organizuje już od dwudziestu ośmiu lat akcję charytatywną „Reklama Dzieciom”.

W poprzedniej edycji TVP wraz z partnerami akcji pomogła ponad stu organizacjom! Zebrane pieniądze zostały przeznaczone na: wyposażenie sal rehabilitacyjnych i terapeutycznych oraz edukacyjnych, realizację programów terapeutycznych, zakup sprzętu umożliwiającego podniesienie jakości życia dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, rozszerzenie oferty edukacyjnej świetlic socjoterapeutycznych, organizację kolonii, wycieczek i turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży z różnymi niepełnosprawnościami oraz dla dzieci i młodzieży z rodzin zastępczych, najbiedniejszych i niewydolnych wychowawczo, rozbitych i o niskim statusie społecznym.

Dochód z tegorocznej „Reklamy Dzieciom” podzielony zostanie między instytucje i organizacje, które złożą prawidłowo wypełniony wniosek do 31 grudnia br. i które do akcji zakwalifikuje Komisja ds. darowizn TVP.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *