28 kanałów w „otwartym oknie” na święta od Cyfrowego Polsatu

Z okazji nadchodzących świąt Cyfrowy Polsat przygotował dla wszystkich swoich abonentów prezent – nawet 28 kanałów tematycznych i dodatkowe treści na życzenie od lubianych i cenionych nadawców bez dodatkowych opłat. Z „otwartego okna” klienci będą mogli korzystać przez ponad miesiąc – do 6 stycznia 2017 roku. Dostęp do kanałów oraz wybranych treści VOD jest możliwy za pośrednictwem dekodera oraz na urządzeniach mobilnych – w serwisie Cyfrowy Polsat GO, z aktywną opcją ON THE GO.

W ramach świątecznego prezentu w „otwartym oknie” znalazło się:
– 12 kanałów filmowo-serialowych: Paramount Channel, CBS Europa, CBS Action, Sundance TV HD, AXN HD, AXN Black, AXN White, AXN SPIN HD, Romance TV, FilmBox, Kino Polska, FOX Comedy HD;
– 6 kanałów edukacyjnych: Discovery Channel HD, DTX, H2 HD, National Geographic HD, Nat Geo Wild HD, Nat Geo People HD;
– 4 kanały lifestylowe: CBS Reality, TLC HD, Lifetime HD, Kino Polska Muzyka;
– 3 kanały sportowe: Extreme Sports Channel HD, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD;
– 3 kanały dla dzieci: Disney Channel, Disney Junior, Disney XD.

W serwisie Cyfrowy Polsat GO abonenci znajdą dodatkowo paczkę materiałów VOD złożoną ze znanych i lubianych przez widzów tytułów z oferty wielu nadawców:
– FOX: „Miasteczko Wayward Pines” – pełen zagadek serial z Mattem Dillonem w roli głównej;
– HISTORY: opowiadający o perypetiach Ragnara Lodbroka oraz jego rodziny serial „Wikingowie”;
– CI Polsat: poświęcony nierozwiązanym morderstwom popełnionym w Polsce w ciągu ostatnich 30 lat program Michała Fajbusiewicza „Z archiwum 997”;
– AXN: 2 części opowieści sensacyjno-kryminalnej pt. „Zbrodnia”, które przeniosą widzów na malowniczy Półwysep Helski;
– Nickelodeon: „Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta” – familijna opowieść, która pozwoli poczuć magię zbliżających się świąt;
– FilmBox: „Holidaze: Święta, których prawie nie było” – animacja o przygodach renifera Rusty;
– Discovery: „Gorączka złota” – serial dokumentalny o ciężkiej pracy górników poszukujących złota;
– Disney: świąteczne odcinki najlepszych seriali Disney Junior, w tym „Klub przyjaciół Myszki Miki”, w którym mali widzowie wraz z kultowymi postaciami kreskówek Disneya rozwiązują zagadki i poznają świat, „Jej Wysokość Zosia” opowiadający o przygodach małej księżniczki, która uczy się zasad życia w Królestwie Czarlandii oraz „Klinika dla pluszaków” – serial o małej doktor Zosi, która, opiekując się swoimi zabawkami, uczy dzieci jak dbać o siebie i innych;
– Polsat Viasat Nature: „Paul O’Grady: z miłości do psów wydanie świąteczne” – wzruszające odwiedziny w londyńskim schronisku dla psów i kotów.

Obydwa gwiazdkowe prezenty – i kanały, i dodatkowe materiały VOD, które będą udostępniane sukcesywnie w okresie trwania promocji – można oglądać za pośrednictwem dekoderów, a abonenci z aktywną opcją ON THE GO będą mogli z nich skorzystać również w serwisie Cyfrowy Polsat GO na go.cyfrowypolsat.pl i w aplikacji na urządzeniach mobilnych.

Gwiazdka w Cyfrowym Polsacie także dla nowych klientów

Moc filmowych wrażeń, sportowych emocji i rozrywki na najwyższym poziomie, a to wszystko w Cyfrowym Polsacie. Aby te święta były wyjątkowe, operator przygotował gwiazdkowe prezenty z myślą nie tylko o obecnych abonentach, ale i nowych klientach. Pierwsze miesiące bez opłat za abonament, opcja ON THE GO w cenie pakietu, telewizor LG Smart TV 49″ na raty to wyjątkowa propozycja dla osób szukających najlepszej oferty telewizyjnej.

Święta z Cyfrowym Polsatem to radość tworzenia wielu prezentów i łączenia usług w bardzo korzystnej cenie, dzięki programowi smartDOM. smartDOM daje możliwość wybrania gotowych zestawów z urządzeniami – telewizorami, tabletami, smartfonami, routerami i modemami – oraz usługami – telewizji, telefonu czy Internetu LTE, a także pozwala skomponować własne, „skrojone na miarę” zestawy odpowiadające potrzebom rodziny.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *