28 września – 4 października w PULS 2

W ostatni weekend września, PULS 2 zaprasza na kolejne animacje z serii o Barbie – „Barbie w Dziadku do orzechów” i „Barbie i magia tęczy”.  W weekendowej ramówce znalazły się również premierowe odcinki programów „Wojciech Cejrowski. Boso” oraz „BANKOMAT. Wyścig z czasem” – produkcji znanych z głównej anteny TV Puls.

W sobotę w bloku dokumentalnym doskonała seria „Łowcy mitów”, a na koniec weekendu hiszpański horror „Wezwani”. W tygodniu PULS 2 pokaże kolejne odcinki popularnych programów i seriali rozrywkowych. W poniedziałek, 30 września „Zaklinacz psów”, we wtorek, 1 października „Ale numer”, a w środę 2 października serial przygodowy „Zaginiony świat”. W czwartkową noc, 3 października film „Mów mi Rockefeller”. W piątkowy wieczór największe gwiazdy wrestlingu staną do walki w programie „WWE Superstars-Gwiazdy Wrestlingu”, prezentując swoje umiejętności w tej najbardziej widowiskowej dyscyplinie sportowej. Oprócz tego w paśmie „Emocjonujące piątki” program „Ratownicy” oraz film akcji „Brutalny odwet”.

W ramówce nie zabraknie też pozycji dla dzieci w codziennym, wydłużonym paśmie JUNIOR TV (poniedziałek-piątek, godzina 8:00-19:00). Oprócz ulubionych seriali animowanych, w tym wyczekiwanej serii „Kaczor Donald przedstawia”, znalazły się w nim produkcje pełnometrażowe: „Przygody Kubusia Puchatka”, „Proszę słonia” i „Dziesiąte królestwo”.

„Barbie w Dziadku do orzechów”
Animacja, USA 2001 reż. Owen Hurley
Współczesna adaptacja klasycznej opowieści świątecznej, z Barbie w roli Klary oraz Cukrowej Księżniczki. Pewnego dnia Klara otrzymuje w prezencie od cioci przepięknego dziadka do orzechów. Najbliższej nocy, budzi się i spostrzega, że dziadek do orzechów ożył i właśnie odpiera atak złowrogiego Mysiego Króla. Mysi Król rzuca zaklęcie na Klarę, które sprawia, że dziewczyna kurczy się do bardzo małych rozmiarów. Klara wyrusza wraz z dziadkiem do orzechów w niezwykłą, magiczną przygodę, aby odnaleźć Cukrową Księżniczkę, która posiada moc, by odwrócić zaklęcie. Urocza opowieść, która zachwyca spektakularnymi scenami tańca, opartymi o oryginalne wykonania tancerzy z The New York City Balet oraz muzyką Piotra Czajkowskiego. Wyjątkowe widowisko w wersji, jakiej jeszcze nie było.
Emisja: sobota, 28 września, godzina 8:45

„Wojciech Cejrowski. Boso”
Dokumentalny, Polska 2013
Kontynuacja serii „Boso przez świat” Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się od naszych?
Emisja: sobota, 28 września, godzina 10:30

„Łowcy mitów”
Dokumentalny, Wielka Brytania
Seria „Łowcy mitów” przedstawia największe zagadki ludzkości. Udowadnia, że takie zagadnienia, jak ukryte skarby, broń o nieograniczonej mocy czy sekrety długowieczności to nie tylko motywy przewodnie filmów przygodowych. Seria ujawnia m.in. kulisy zorganizowanej przez Himmlera wyprawy po Świętego Graala, przybliża legendę legendarnego pirata Kapitana Kidda i tłumaczy dlaczego Hitler uwierzył, że Włócznia Przeznaczenia da mu władzę nad światem.
Emisja: sobota, 29 września godzina 14:00

„BANKOMAT. Wyścig z czasem”
Program rozrywkowy, Polska, Polska 2013
Wyjątkowe reality show prowadzone przez Rafała Cieszyńskiego, w którym liczy się spryt i szybkość. Akcja nowego programu TV Puls dzieje się w „miejskiej dżungli”, wśród samochodów i gąszczu budynków. Uczestnikom niejednokrotnie przyjdzie zmierzyć się z dużymi przeszkodami, a najwytrwalsi z nich zostaną nagrodzeni za walkę z własnymi słabościami. Adrenalina, emocje, presja czasowa i gra o wysoką stawkę. „BANKOMAT. Wyścig z czasem” przytrzyma w napięciu tak, jak dobry film akcji!
Emisja: sobota, 28 września, godzina 18:00

„Barbie i magia tęczy”
Animacja, USA 2007 reż. William Lau
Elina dołącza do szkoły wróżek, mieszczącej się w Kryształowym Pałacu, by uczyć się Wiosennego Lotu – magicznego rytuału wywoływania pierwszej wiosennej tęczy. Niespodziewanie Elina wpada w pułapkę i niechcący odczarowuje złą Lavernę. Wróżkolandia znowu jest w wielkim niebezpieczeństwie! Laverna sprawia, że cudowna kraina zapada w mającą trwać 10 lat zimę, a strzegące szkoły czarodziejki zostają pogrążone w głębokim śnie. Aby odczarować Wróżkolandię, Elina wraz z innymi uczennicami muszą wykonać Wiosenny Lot i uwolnić tęczę.
Emisja: niedziela, 29 września, godzina 8:45

„Wezwani”
Horror, Hiszpania 2009 reż. Elio Quiroga wys. Ana Torrent, Francisco Boira, Hector Colome
Francesca i Pedro zostają rodzicami. Tragiczne wydarzenia z przeszłości ciążą jednak na ich wspólnym życiu, doprowadzając Francescę do niestabilnych stanów emocjonalnych. Pragnąc uzdrowić swój związek i zapewnić spokój rodzinie, przeprowadzają się do małej miejscowości. Zamieszkują w cichym domu na uboczu. Dokonują jednak złego wyboru… bardzo złego wyboru. W domu zaczynają dziać się niewyjaśnione rzeczy…
Emisja: niedziela, 29 września, godzina 21:00

„Kaczor Donald przedstawia”
USA
Najlepsze fragmenty niezapomnianych filmów rysunkowych o losach Kaczora Donalda i jego przyjaciół: Myszki Miki, psa Goofy’ego oraz Chipa i Dale’a. Dzięki ich przygodom, pełnym humoru i różnorodnych niespodzianek, przeniesiemy się do niezwykle barwnych i zabawnych miejsc. Rysunkowi przyjaciele zapewnią nie tylko wspaniałą zabawę, ale także wiele nauczą zwłaszcza najmłodszych widzów.
Emisja: poniedziałek, 30 września, godzina 18:25

„Zaklinacz psów”
Reality TV, USA 2004
Słynny behawiorysta psów Cesar Millan pokazuje właścicielom jak być przywódcą swojego pupila. W każdym odcinku widzowie poznają kilka psów, ich właścicieli oraz problemy z jakimi się borykają. Sfrustrowani posiadacze czworonogów zwracają się do Millana, by ten dał im wskazówki, jak zmienić uciążliwe zachowania swoich ulubieńców.
Emisja: poniedziałek-czwartek, 30 września-3 października, godzina 19:00

„Przygody Kubusia Puchatka”
Animacja, USA 1977 reż. John Lounsbery, Maria Piotrowska(Reż. Wersji polskiej), Wolfgang Reitherman
Magiczny film Walta Disneya zabiera nas do Stumilowego Lasu – świata Kubusia Puchatka oraz jego przyjaciół: rozbrykanego Tygryska, rozsądnego Królika, uroczego Prosiaczka i zamyślonego Kłapouchego. To klasyczna opowieść o przygodach uroczego misia o bardzo małym rozumku, która wzbudza zachwyt od pokoleń!Nagrodzona Oscarem animacja i zachwycająca ścieżka dźwiękowa z niezapomnianymi utworami sprawia, że ta ponadczasowa historia zauroczy całą rodzinę!
Emisja: wtorek, 1 października, godzina 15:55

„Ale numer!”
Komedia, Kanada 2000
„Ale numer!”, to doskonała zabawa dla całej rodziny i sprawdzona recepta na dobry humor. Autorzy programu, na zasadach „ukrytej kamery” w zabawny sposób „wkręcają” niczego nie podejrzewających uczestników.
Emisja: poniedziałek-czwartek, 30 września-3 października, godzina 20:00

„Proszę słonia”
Animacja, Polska 1979
Film animowany opowiadający o przygodach porcelanowego słonia i jego małego przyjaciela Pinia. Pinio bardzo nie lubi swojego niskiego wzrostu. Jego największym przyjacielem staje się przypadkowo znaleziony porcelanowy słoń. Chłopiec dokarmia go porcjami witamin, których sam nie znosi i w końcu figurka słonia przybiera spore rozmiary. Pinio nadaje słoniowi imię Dominik. Wkrótce ogromy słoń zaczyna budzić duże zainteresowanie i grozi mu sprzedanie do cyrku.
Emisja: wtorek, 2 października, godzina 16:00

„Zaginiony świat”
Przygodowy, Kanada, Australia wys. Peter McCauley, William deVry, Snow William, Michael Sinelnikoff
Przygody grupy podróżników uwięzionych na tajemniczej wyspie, odizolowanej od świata. Bohaterowie zmagają się z zamieszkującymi wyspę barbarzyńcami, a także niebezpiecznymi dinozaurami.
Emisja: poniedziałek-czwartek, 30 września-3 października, godzina 21:00

„Dziesiąte królestwo”
Familijny, Niemcy, Wielka Brytania, USA 2000 reż. David Carson, Herbert Wise wys. Rutger Hauer, Ed O’Neill, Scott Cohen, Kimberly Williams-Paisley
Książe Wendell, prawowity władca Czwartego Królestwa zostaje napadnięty przez Złą Czarownicę i zmieniony w psa. Na szczęście udaje mu się uciec i wyruszyć w drogę do innego Królestwa. Niestety zamiast do świata baśni przeniesiony zostaje do współczesnego Nowego Jorku. Tam spotyka mieszkającą na skraju Central Parku Virginię Lewis. Teraz oboje wyruszają w długą drogę by pomóc Dziewięciu Królestwom i pokonać Złą Czarownicę.
Emisja: czwartek, 3 października, godzina 16:00

„Mów mi Rockefeller”
Familijny, Polska 1990 reż. Waldemar Szarek wys. Magdalena Zawadzka, Wojciech Malajkat, Kamil Gewartowski, Małgorzata Markiewicz
Państwo Malinowscy wybierają się do pracy za granicę. Przed wyjazdem poszukują dla swoich dzieci – Michała, Bączka i Anety – odpowiedniej gospodyni. To świetna okazja dla pary oszustów – Jagody i Matrosa. Kobieta otrzymuje posadę gosposi i nazajutrz po wyjeździe Malinowskich okrada mieszkanie. Dzieci nie zgłaszają jednak kradzieży na policję. Zamiast tego postanawiają zarobić pieniądze, by odkupić zrabowane rzeczy. Okazują się wyjątkowo utalentowanymi biznesmenami…
Emisja: czwartek, 3 października, godzina 01:05

„Ratownicy”
Reality TV, Polska 2013
„Ratownicy” to pierwsza produkcja własna PULS 2. To program dokumentalno-sensacyjny typu reality-show pokazujący pracę ekip reporterskich w akcjach ratowniczych od pierwszej sekundy ich trwania. Ciekawostką jest fakt, że ekipy filmowe dyżurują z ratownikami czekając na wezwanie przez całą dobę. Wykorzystują przy tym specjalistyczne kamery, dzięki którym widzowie mogą zobaczyć miejsca niebezpieczne i niedostępne, a także być bliżej wydarzeń niż kiedykolwiek wcześniej oraz poznać samych ratowników.
Emisja: piątek, 4 października, godzina 19:00

„WWE Superstars – Gwiazdy Wrestlingu”
Sportowy, USA 2013
Specjalnie dla fanów rozrywki sportowej wyjątkowy program, w którym największe gwiazdy WWE Superstars oraz piękne i powalające WWE Divy, spotykają się w jednym ringu, tworząc wielkie widowisko, przepełnione zaciętą rywalizacją.
Emisja: piątek, 4 października, godzina 20:00

„Brutalny odwet”
Akcja, Chiny 2010 reż. Kaige Chan wys. You Ge, Xuegi Wang, Xiaoming Huang
Rodzina Zhao od pokoleń ma władzę większą od króla. Pewnego dnia ich śmiertelny wróg Tu’An Gu dokonuje rzezi całego klanu. Masakrę przeżywa osierocone niemowlę, które zostaje zabrane i ukryte przez lekarza Cheng Yinga. Mężczyzna postanawia wychować dziecko razem ze swoją żoną. Nadają mu imię Cheng Bo, a na ojca chrzestnego wybierają Tu’An Gu. Jest to spisek zaplanowany przez Cheng Ying’a, który chce użyć chłopca jako narzędzie zemsty, kiedy ten dorośnie. Nieoczekiwanie prawdziwa tożsamość chłopca zostaje ujawniona…
Emisja: piątek, 4 października, godzina 00:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *