29 listopada – 5 grudnia w PULS 2

W okresie 29 listopada – 5 grudnia 2014 roku PULS 2 proponuje widzom wiele interesujących pozycji. Serialową premierą będzie nowa, amerykańska telenowela „Królowa serc” produkcji Telemundo. To opowieść o pięknej Reinie, która zarabia na życie jako szwaczka i jest traktowana jak kopciuszek. Jej szare życie nabiera barw, gdy poznaje Nicolasa – przystojnego parkingowego, którego bierze za milionera. Stacja pokaże także inne seriale, m.in. trzymający w napięciu „Arrow”, serial opowiadający o słynnym gladiatorze „Spartakus: Zemsta”, kolejne odcinki telenoweli „Sekret” oraz serialu o przygodach Zorro. Na młodych widzów czeka tydzień wypełniony pełnometrażowymi animacjami, wśród nich: piękna historia o przyjacielskim czworonogu „Przygody psa Balto”, „Inspektor Gadget: Ostatnie zadanie”, historia wróżek Winx „Winx Club. Magiczna przygoda”, a także kolejne animacje o Barbie: „Barbie Wróżkolandia” i „Pamiętniki Barbie”. W tym tygodniu PULS 2 wyemituje kolejne, premierowe odcinki seriali „Klub Winx” oraz „Wojownicze Żółwie Ninja”. Pojawią się także nowe seriale dla najmłodszych: „Jimmy Neutron: mały geniusz”, „Fanboy i Chum Chum” oraz „Całkiem nowe przygody Toma i Jerry’ego”.

„Królowa Serc” – PREMIERA
telenowela, 2014
Akcja telenoweli „Królowa serc” rozgrywa się w Las Vegas. Główna bohaterka – Reina zarabia na życie jako szwaczka i asystentka znanego projektanta sukien ślubnych. Żyje wraz z macochą i przyrodnimi siostrami, które nieustannie jej dokuczają i traktują jak kopciuszka. Jej szare życie nabiera barw, gdy poznaje Nicolasa – przystojnego parkingowego, którego bierze za milionera. Zakochana para postanawia się pobrać. Sytuacja komplikuje się, gdy mafioso Víctor Rosas w zemście za swoją córkę zleca zabicie Nicolasa. Niedopowiedzenia i tajemnice rozdzielają zakochanych na lata. Dziwne zawiłości losu powodują, że kolejny raz ich drogi się krzyżują, jednak w zupełnie nowych okolicznościach…
Premiera: środa, 3 grudnia, godzina 23:30
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 23:30

„Sekret”
telenowela, Hiszpania 2011, wys. María Bouzas, Ramón Ibarra, Sandra Cervera, Mario Martín, Fernando Coronado, Selu Nieto, Enric Benavent
Serial „Sekret” to historia burzliwej, nieszczęśliwej miłości i rozpaczliwej walki o dziecko głównej bohaterki – Pepy. Dziewczyna zakochuje się w swoim panu, z którym zachodzi w ciążę. Niestety, dziecko zostaje jej odebrane, a ona sama zostaje wypędzona. Po tułaczce, przybywa do miasteczka Puente Viejo, by pracować tam jako położna. Na swej drodze spotyka Franciscę Montenegro, właścicielkę ziemską i macochę Carlosa Castro – byłego ukochanego i ojca jej dziecka. Pepa myśli, że jej synek umarł, jednak wkrótce uświadamia sobie, że on wciąż żyje. Od tego momentu Pepa rozpoczyna dramatyczną walkę o odzyskanie, tego co do niej należało, znajduje także wsparcie w ramionach ukochanego – Tristana.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 22:30

„Zorro”
familijny, USA 1957, wys. Guy Williams, Gene Sheldon, Henry Calvin
Don Diego, po długiej nieobecności wraca do domu. Widząc niesprawiedliwość jaka spotyka mieszkańców jego stron rodzinnych ze strony skorumpowanych urzędników i zarządców prowincji, podejmuje samotną walkę z niesprawiedliwością i krzywdą. Aby walka ta była skuteczna musi pozostać nierozpoznany. Dlatego też walcząc, ukrywa się pod maską Zorro.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 19:00

„Arrow”
akcja, USA 2012, wys. Stephen Amell, Katie Cassidy, Willa Holland, David Ramsey, Susanna Thompson
Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen. Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście. Pomagają mu w tym nieprzeciętne umiejętności nabyte w tajemniczych okolicznościach. Jednocześnie Queenowi depcze po piętach lokalna policja, która nie toleruje jego metod zaprowadzania porządku w mieście.
Emisja: niedziela, godzina 22:00

„Spartakus: Zemsta”
akcja, USA 2012, reż. Michael Hurst, wys. Liam McIntyre, Lucy Lawless, Dustin Clare, Manu Bennett, Katrina Law, Craig Parker, Peter Mensah, Viva Bianca, Nick Tarabay
Gladiatorzy, ze Spartakusem na czele, po zabiciu Batiatusa, uciekają z Ludus. Ich bunt zaczyna siać postrach w sercu Republiki Rzymskiej już od pierwszego odcinka drugiej serii „Spartakus: Zemsta”. Claudius Glaber wraz ze swoimi wojskami zostaje wysłany do Kapui, by powstrzymać rosnącą w siłę grupę wyzwolonych niewolników. Spartakus będzie musiał dokonać wyboru między własną potrzebą zemsty na człowieku, który przyczynił się do potępienia i śmierci jego żony, a poświęceniem niezbędnym do utrzymania siły swojej armii… W drugim sezonie powracają bohaterowie znani z pierwszej części: Lucy Lawless jako Lucretia, Peter Mensah jako Oenomaus, Manu Bennett jako Crixus, Nick E. Tarabay jak Aszur, Viva Bianca jako Ilithyia i Craig Parker jako Gajusza Klaudiusza Glaber.
Emisja: piątek, godzina 00:30

„Przygody psa Balto” – PREMIERA
animacja, USA 1995, reż. Simon Wells
Główny bohater animacji, o imieniu Balto, jest pół wilkiem i pół psem. Żyje na Alasce w gronie swych najwierniejszych przyjaciół – Borysa – rosyjskiej gęsi śnieżnej, dwóch niedźwiedzi polarnych Muka i Luka i przepięknej husky – Jenny. Mimo, że Balto jest inny, wszyscy jego towarzysze rozpoznali w nim to, z czego on sam nie zdaje sobie sprawy – niezwykle szlachetnego ducha. Pewnego dnia poważna epidemia dyfterytu zaczęła dziesiątkować dzieci w Nome. Atak burzy śnieżnej odciął miejscowość od świata uniemożliwiając przywóz leków. Zaprzęg psów wyrusza w podróż, przez srogą zamieć, aby przywieźć lekarstwa. Jednak psy zaginęły w mroźnej, bezkresnej dziczy. Teraz tylko Balto może odnaleźć zaprzęg i uratować dzieci.
Emisja: poniedziałek, 1 grudnia, godzina 13:50

„Barbie Wróżkolandia”
animacja, USA 2004, reż. William Lau, Walter P. Martishius
Po drugiej stronie tęczy, w magicznej krainie zwanej Wróżkolandią, w jednym z kolorowych kwiatów piwonii, mieszka piękna kwiatowa wróżka Elina. Jej największym marzeniem jest posiadanie skrzydeł, których jeszcze nie otrzymała. Pewnego dnia, podstępna Laverna rzuca zły czar na kolorową Wróżkolandię. Skrzydlate wróżki tracą umiejętność latania, a kwiaty usychają. Tylko Elina może uratować bajeczną krainę. Na grzbiecie pięknego motyla rozpoczyna fascynującą podróż. Czy uda jej się udaremnić plany nikczemnej Laverny?
Emisja: wtorek, 2 grudnia, godzina 13:55

„Inspektor Gadget: Ostatnie zadanie”
animacja, USA 2002, reż. Małgorzata Boratyńska(reżyser wersji polskiej), Michael Maliani
Devon Debonair to nowy bohater mieszkańców Metro City. Tylko Inspektor Gadget wyczuwa w całej sytuacji jakiś podstęp i podejrzewa, że muskularny śmiałek ma coś wspólnego z Doktorem Szponem.
Emisja: środa, 3 grudnia godzina 13:55

„Winx Club. Magiczna przygoda”
animacja, Włochy 2010, reż. Iginio Straffi
Główną bohaterką filmu „Winx Club. Magiczna przygoda” jest Czarodziejka Smoczego Płomienia – Bloom, która jest coraz bardziej znudzona obowiązkami księżniczki krainy Domino. Jednak kiedy złe wiedźmy uknują spisek, próbując zniszczyć mityczne Drzewo Życia, Bloom będzie miała okazję wyrwać się z pałacu i poćwiczyć swoje magiczne umiejętności. Razem z oddanymi przyjaciółkami – Florą, Stellą, Musą, Laylą i Tecną – rzuci wyzwanie siłom zła i nauczy się, jak zostać królową i zdobyć zaufanie poddanych.
Emisja: czwartek, 4 grudnia, godzina 13:40

„Pamiętniki Barbie”
animacja, USA 2006, reż. Eric Fogel, Kallen Kagen
Barbie wciela się postać nastolatki. Właśnie zaczyna się nowy rok szkolny i dziewczyna aktywnie uczestniczy w życiu uczelni, gra w zespole muzycznym i pracuje w szkolnej stacji TV. Jej największym marzeniem jest jednak randka z Toddem – najprzystojniejszym chłopakiem w szkole, który nie wie jeszcze o jej istnieniu. W zdobyciu serca chłopaka ma jej pomóc magiczny pamiętnik i bransoletka.
Emisja: piątek, 5 grudnia, godzina 13:55

„Wojownicze Żółwie Ninja”
animacja, USA 2012, reż. Elżbieta Kopocińska(reżyser wersji polskiej)
Kontynuacja kultowej kreskówki „Wojownicze Żółwie Ninja”. Nowa seria w zabawny sposób przedstawia losy niecodziennych Żółwi. Leonardo, Raphael, Michelangelo i Donatello są zgranym zespołem, który wyćwiczył się we wschodniej sztuce walki – ninjutsu. Ich trenerem jest mistrz Splinter – zmutowany szczur, który ich wychował. 16 letnia April O’Neil jest z kolei pośrednikiem pomiędzy środowiskiem Żółwi, a cudownym i jednocześnie wrogim światem Nowego Yorku. Na przedmieściach tego ogromnego miasta mają oni bowiem swoją kryjówkę. Stawiają czoła licznym wrogom, a w wolnym czasie zajadają się ukochaną pizzą. W nowej serii „Wojowniczych Żółwi Ninja”, bohaterowie zaczynają rozumieć sens swojego istnienia. Odkrywają swoje przeznaczenie – zostali stworzeni do roli bohaterów.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 8:20

„Fanboy i Chum Chum”
animacja, USA 2009, reż. Dariusz Dunowski(reżyser wersji polskiej)
Serial „Fanboy i Chum Chum” opowiada o przygodach 10-letniego chłopca o imieniu Fanboy i jego przyjaciela Chum Chum. Bohaterowie serialu są fanami komiksów i sami pragną choć przez chwilę poczuć się jak superbohaterowie. W tym celu, przebierają się w specjalne kostiumy i wyruszają w podróż pełną emocjonujących przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 9:20

„Jimmy Neutron: mały geniusz”
animacja, USA 2002
Serial opowiada o Jimmym Neutronie, dziesięcioletnim geniuszu i wynalazcy, który zamieszkuje miasteczko Retroville. Nie obce mu są rakiety kosmiczne i niewidzialne chomiki, ale najbliższy sercu jest piesek Goddard, robot własnego projektu. Niestety „genialne” wynalazki zazwyczaj prowadzą do katastrofy, ale od czego są przyjaciele? Przy boku Jimmy’ego zawsze stoją gotowi do pomocy: Carl i Sheen. Obaj są dla Jimmy’ego niezastąpionymi towarzyszami przygód.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 10:00

„Klub Winx”, VI sezon
animacja, 2014
Serial „Klub Winx” przedstawia historię młodej czarodziejki Bloom, która mieszka wraz ze swoją rodziną w mieście Gardenia. Pewnego dnia, dziewczynka odkrywa, że ma magiczną moc. Wtedy również dowiaduje się o istnieniu magicznego wymiaru i szkoły dla czarodziejek Alfea. Tam poznaje inne czarodziejki: Stellę, Florę, Musę i Tecnę. Od tej pory, kiedy nastają kłopoty dziewczynki zmieniają się w śliczne wróżki i walczą ze złem używając czarów.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:20

„Flintstonowie”
animacja, USA 1960
Ścinanie trawy za pomocą dinozaura o ostrych zębach, branie prysznica pod strumieniem wody lecącym z trąby mamuta i jedzenie hamburgerów z brontozaura to codzienne czynności w życiu Welmy, Freda Flintstona oraz ich przyjaciół Barneya i Betty Ruble. Czasy prehistoryczne mogą być zacofane, ale Flintstonowie i ich przyjaciele żyją w wielkim stylu.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 8:00 i 13:20

„Całkiem nowe przygody Toma i Jerry’ego”
animacja, USA 2006
Fascynujące przygody kota Toma i myszki Jerry. Niekończąca się gonitwa, ciągła rywalizacja i zabawne sytuacje rozbawią każdego do łez. Popularna komedia animowana, w której odwieczni wrogowie i przyjaciele zarazem, wplątują się w serię zabawnych, ale i trochę niebezpiecznych zdarzeń.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 18:35

„Gwiazdy lombardu”
dokumentalny, USA 2011
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
Emisja: czwartek, godzina 19:30; niedziela, godzina 19:30

„Aukcja w ciemno”
reality TV, USA 2013
„Aukcja w ciemno” to program przedstawiający ludzi, którzy żyją z kupna i sprzedaży przedmiotów wylicytowanych podczas aukcji w całych Stanach Zjednoczonych. Przedmioty te pochodzą z kontenerów, za które przestano opłacać czynsz. Właściciel magazynu ma prawo wystawić je na aukcję. Wtedy pojawia się grupa łowców skarbów. Konkurencja jest niezwykle zacięta, a udział w licytacji to ryzykowne przedsięwzięcie. Do chwili otwarcia, zawartość kontenerów pozostaje tajemnicą, a znaleźć w nich można dosłownie wszystko.
Emisja: sobota, godzina 12:00; wtorek, godzina 19:30

„Łowcy okazji”
dokumentalny, USA 2010
Program przedstawia perypetie dwóch handlarzy – Allena Haffie i Clintona Jonesa, którzy przemierzają Stany Zjednoczone szukając wyjątkowych towarów z magazynowych wyprzedaży. W Stanach bowiem, znajduje się mnóstwo opuszczonych magazynów, które zostają wystawione na publiczną aukcję. Każdy z nich może stać się wartościową gratką dla kupującego.
Emisja: poniedziałek, godzina 19:30

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *