29 premier we wrześniu w Romance TV

W tym roku przełom lata i jesieni będzie dla widzów Romance TV pełen emocji. Stacja we wrześniu przygotowała rekordowe 29 premier, zarówno filmowych jak i serialowych. Na ekranie zagoszczą nowe ekranizacje powieści Rosamunde Pilcher z międzynarodową obsadą oraz filmy z cyklu „Weselna gorączka”. Romance TV pokaże także nowe cykle: kryminalno-komediowy „Reiff – gotowa na wyspę” oraz romantyczny „Miłość nad Fiordem”. Dla wielbicieli seriali stacja proponuje dwie nowe serie, „Komisarz Heldt” z przystojnym Kaiem Schumannem w roli głównej oraz włoską wersję serialu „Wszystko dla pań”, gdzie przeniesiemy się do Mediolanu lat 60. ubiegłego wieku.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Romance TV

Przełomowy wrzesień w Romance TV

Wrzesień w Romance TV będzie wyjątkowym prezentem dla naszych widzów. Udało nam się przygotować tylko w tym jednym miesiącu największą do tej pory ilość premier, jest to aż 29 nowości! Każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno wielbiciele współczesnych seriali, takich jak niezwykle popularny „Komisarz Heldt”, który z pewnością podbije serca pań, jak i amatorzy produkcji zabierających nas do poprzednich epok m.in. we „Wszystko dla pań”, czy ekranizacjach powieści Rosamunde Pilcher. Jestem przekonany, że nowe cykle filmowe także przypadną widzom do gustu i pokochają oni nowych bohaterów – mówi Krzysztof Mikulski, Dyrektor Romance TV Polska.

„Komisarz Heldt” – start romantycznego serialu kryminalno-komediowego

Od 7 września w każdą sobotę na antenie Romance TV zagości serial, który z pewnością podbije serca widzów – „Komisarz Heldt”. Komisarz Nikolas Heldt ma swój własny sposób rozwiązywania przypadków kryminalnych.
W stosunku do podejrzanych zachowuje się w podobnie nieokrzesany sposób jak do swoich zwierzchników. Obszar jego działań to Bochum i w tym mieście czuje się najlepiej. Heldt podejmuje wszelkie ryzyko, co często prowadzi do spięć na komendzie policji. W przeciwieństwie do swojego najlepszego śledczego, naczelnik wydziału, główny komisarz Detlev Grün bardziej ceni dokładne i zgodne z przepisami procedury dochodzeniowe i uważa, że to właśnie konwencjonalne metody śledcze prowadzą do sukcesu. Jest też zdania, że wspierać go w tym winna prokuratorka Ellen Bannenberg. Nikolas Heldt kieruje się w swej pracy często intuicją i osiąga doskonałe wyniki. Prokuratorka często przymyka oko na jego poczynania, albowiem samowola i niecodzienna interpretacja faktów Nikolasa Heldta, często prowadzą do sukcesów w śledztwie. Na dwa odcinki serialu stacja zaprasza w każdą sobotę o godz. 21:45 lub 21:50.

Włoska wersja serialu „Wszystko dla pań”

Od 3 września, od poniedziałku do piątku, co wieczór o godzinie 20.00 widzowie Romance TV będą mogli prześledzić historię pierwszego, powstałego w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku, mediolańskiego domu mody dla pań, urozmaiconą oczywiście osobistymi przeżyciami bohaterów. Główne wątki to miłość, nadzieja, rozczarowania i wszelkiego rodzaju intrygi! Przeniesiemy się do Mediolanu, roku 1959. Vittorio Conti przygotowuje się, dzięki pożyczce uzyskanej od bankiera Umberta Guarnieri, do ponownego otwarcia domu mody „Paradiso”. Przypadkowe spotkanie z nieznajomą dziewczyną pozwala mu na chwilę zapomnieć o swojej przyjaciółce Andreinie Mandelli, która została oskarżona o zabójstwo Pietro Mori. Umberto wraz ze szwagierką Adelaidą organizują przyjęcie z okazji urodzin jego niepokornej córki Marty, która nie zgadza się na zaaranżowane przez jej ojca małżeństwo z Valerio Nervim. Na przyjęciu pojawia się oprócz tego tajemniczy Luca Spinelli, który wywiera na Marcie ogromne wrażenie…

Hołd dla Rosamunde Pilcher

Z okazji 95. urodzin zmarłej w lutym autorki Rosamunde Pilcher, Romance TV będzie przez cały miesiąc prezentować adaptacje filmowe jej bestsellerów. W każdy wtorek o godzinie 21.00 lub 20:50 widzowie obejrzą premierowy odcinek czteroczęściowego obrazu „Cztery pory roku”, którego akcja odgrywa się w posiadłości Endellion. Natomiast w niedzielne wieczory od godz. 20:00 stacja pokaże telewizyjne premiery dwuodcinkowych filmów z udziałem najlepszych aktorów. Na początek nowa adaptacja filmowa debiutanckiej powieści Rosamunde Pilcher „Poszukiwacze muszli”, która była jej pierwszym wielkim sukcesem literackim i filmowym. W rolach głównych wystąpili między innymi Vanessa Redgrave i Maximilian Schell.

Poniedziałkowy cykl „Gorączka weselna w Romance TV”

We wrześniu w Romance TV wybuchnie prawdziwa gorączka weselna i znów niezliczone zakochane pary staną na ślubnym kobiercu! W małżeństwie nie chodzi o to, by zmienić stan cywilny, lecz by partner był kimś, kto zmieni nasze życie na lepsze. W każdy wrześniowy poniedziałek o godzinie 20.55 lub 21.00 widzowie obejrzą romantyczne historie, których akcja toczy się wokół tego wyjątkowego dnia. Oprócz adaptacji filmowych powieści Rosamunde Pilcher i Ingi Lindström oraz komedii romantycznych, Romance TV z zaprasza widzów na „Rejs ku szczęściu”, który zawiedzie ich w najdalsze, egzotyczne zakątki świata.

Start nowej kryminalno-komediowej serii filmów „Reiff – gotowa na wyspę”

Adwokatka Katharina Reiff to bohaterka serii komediowo-kryminalnej „Reiff – gotowa na wyspę”. Katharina rozstała się ze swym niewiernym partnerem i wraz z córką Nelą przeprowadzają się z miasta na północnofryzyjską wyspę Föhr, do Marianny, matki Kathariny, która prowadzi tam pensjonat. Katharina chce ukończyć w spokoju zaoczne studia prawnicze i poradzić sobie z dręczącym ją syndromem Atlasa. Okazuje się to prawie niemożliwe, bo zawód adwokata wiąże się z niesieniem pomocy innym ludziom. U Kathariny wciąż pojawiają się osoby potrzebujące jej wsparcia. Sprzymierzeńca znajduje w dawnym przyjacielu i miejscowym policjancie Thiesie Quedensie. Na serię filmów „Reiff – gotowa na wyspę” Romance TV zaprasza w każdą sobotę września o godz. 20:00.

Środowy cykl „Miłość nad fiordem”

Dni stają się coraz krótsze i chłodniejsze. Nadchodzi jesień! W każdą środę o godz. 20.55 Romance TV dostosuje się do panującej aury i zawiedzie widzów na daleką Północ, nad zapierające dech w piersiach norweskie fiordy. Poznamy tam ludzi walczących o utrzymanie więzi rodzinnych. Oczywiście nie obędzie się też bez historii miłosnych!

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *