3-9 grudnia w TV Puls

Hitem tygodnia 3-9 grudnia 2016 roku w TV Puls będzie film akcji „Elita zabójców” o zawodowych zabójcach, którzy polują na członków brytyjskich sił specjalnych. Na ekranie prawdziwa plejada gwiazd: Robert de Niro, Clive Owen i Jason Statham. Australijska Akademia Sztuk Filmowych i Telewizyjnych nominowała tę produkcję do przyznawanych przez siebie nagród w kategoriach: najlepsza scenografia i najlepsze efekty specjalne.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TV Puls

Z kolei filmową premierą tygodnia będzie pełna zabawnych gier słownych rewelacyjna komedia akcji „Jak ugryźć 10 milionów” z popisową rolą Bruce’a Willisa. Co się stanie gdy fajtłapowaty dentysta rozpozna w swoim sąsiedzie płatnego zabójcę?

„ELITA ZABÓJCÓW”
akcja, USA, Australia 2011, reż. Gary McKendry, wyst.: Jason Statham, Clive Owen, Robert De Niro, Dominic Purcell.
Na byłych żołnierzy z elitarnej jednostki, polują zawodowi zabójcy. Kiedy porywają Huntera, mentora Dannego, były komandos wraca do gry, by uratować przyjaciela. Chcąc go ocalić musi podjąć się misji prawie niemożliwej: zlikwidować trzech zabójców wysłanych przez starego wroga i stanąć z nim twarzą w twarz. Przeżyje najlepszy.
Emisja: sobota, 3 grudnia, godzina 20:00

„GHOST RIDER”
akcja, USA, Australia 2007, reż. Mark Steven Johnson, wyst.: Nicolas Cage, Eva Mendes, Matt Long, Sam Elliott.
Oparta na komiksie Marvela pełna efektów specjalnych historia kaskadera motocyklowego, który, by chronić rodzinę, w młodości podpisał pakt diabłem. Zmuszony do takiego przymierza kaskader postanawia stawić czoła swojemu przeznaczeniu.
Emisja: niedziela, 4 grudnia, godzina 20:00

„KRÓL SKORPION 2: NARODZINY WOJOWNIKA”
akcja, przygodowy, Niemcy, RPA, USA 2008, reż. Russell Mulcahy, wyst.: Michael Copon, Karen David, Simon Quarterman.
Kontynuacja hitu przygodowego pokazująca początki legendarnego Króla Skorpiona. Gdy na oczach młodego Mathayusa król morduje jego ojca (zwycięzca turnieju Ultimate Fighting Chamionship Randy Couture) w chłopaku rodzi się pragnienie zemsty, które uczyni z niego najstraszliwszego wojownika starożytności. Reżyser takich hitów, jak „Resident Evil: Zagłada” i „Nieśmiertelność” zaprasza do największej z epickich przygód, w której króluje nieprzerwana, zapierająca dech w piersiach akcja i niesamowite efekty specjalne!
Emisja: niedziela, 4 grudnia, godzina 22:05

„TRZYNASTY WOJOWNIK”
przygodowy, USA 1998, reż. John McTiernan, wyst.: Antonio Banderas, Vladimir Kulich, Diane Venora, Dennis Storhøi.
Film w reżyserii twórcy takich przebojów kasowych, jak „Szklana pułapka” czy „Polowanie na Czerwony Październik”. X wiek naszej ery. Młody i bogaty arabski poeta – Ahmed Ibn Fahdlan – popada w poważne tarapaty, gdy zakochuje się w niewłaściwej kobiecie. Natychmiast zostaje mianowany ambasadorem i wysłany z misją dyplomatyczną na krańce cywilizowanego świata. Tam musi stanąć na czele walki z bardzo niebezpiecznymi istotami… W roli głównej Antonio Banderas.
Emisja: poniedziałek, 5 grudnia, godzina 22:10

„MISJONARZ”
akcja, USA 2008, reż. Dolph Lundgren, wyst.: Dolph Lundgren, Chelsea Ricketts, John Enos III, Kateri Walker, Matthew Tompkins.
Do pewnego miasta przybywa na motocyklu tajemniczy nieznajomy. Wszystko, co ze sobą ma to Biblia i poczucie sprawiedliwości. Kiedy krąży po miasteczku w poszukiwaniu prawdy o śmierci swojego przyjaciela, dowiaduje się, że krew rozlała się przez morderstwo… Ryder postanawia uwolnić miasteczko od złośliwego oprawcy.
Emisja: wtorek, 6 grudnia, godzina 20:00

„JAK UGRYŹĆ 10 MILIONÓW” – PREMIERA
komedia, USA 2000, reż. Jonathan Lynn, wyst.: Bruce Willis, Amanda Peet, Kevin Pollak, Matthew Perry, Michael Clarke Duncan, Natasha Henstridge.
Rewelacyjna komedia kryminalna z popisową rolą Bruce’a Willisa. Płatny zabójca Jimmy Tulip Tudeski zdradza swoich przełożonych i wydaje policji. Teraz, poszukiwany przez chicagowską mafię, postanawia ukryć się na spokojnym osiedlu pod miastem. Pewnego dnia rozpoznaje go jeden z sąsiadów. Za sprawą nowego lokatora znudzony dotychczasowym życiem mężczyzna zostaje wciągnięty w pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji, skomplikowaną grę, w której główną stawką jest 10 milionów dolarów. Czy okaże się zwycięzcą?
Emisja: czwartek, 8 grudnia, godzina 20:00

„TUNEL”
akcja, USA 1996, reż. Rob Cohen, wyst.: Sylvester Stallone, Viggo Mortensen, Amy Brenneman, Dan Hedaya.
Sylvester Stallone wciela się w rolę skompromitowanego pracownika służb ratunkowych, który dostaje szansę na swoje odkupienie. Po zawaleniu się jednego z podmiejskich tuneli w Nowym Jorku, mężczyzna musi znaleźć drogę do wnętrza i uratować uwięzionych tam ludzi zanim będzie za późno.
Emisja: piątek, 9 grudnia, godzina 20:00

„SZALONE FABRYKI POLSKIEJ MUZYKI!”
rozrywkowy, Polska 2016, prowadząca: Ruda z Red Lips.
Czy istnieją polskie fabryki gwiazd? Jak rockowa wokalistka wypadnie w duecie z gwiazdą disco-polo? Czy rock i folk to dobre połączenie? Ruda = zwariowana i przebojowa wokalistka popularnego zespołu „Red Lips” wyrusza w Polskę, by się o tym przekonać. W najnowszej produkcji Telewizji Puls – niezwykłym programie „Szalone Fabryki Polskiej Muzyki!” – przemierzy kraj wzdłuż i wszerz tylko po to, żeby poznać i przybliżyć widzom przedstawicieli polskiej rozrywki. Każdy odcinek to inna, szalona przygoda pełna niespodzianek! Ruda pozna zwariowanych i utalentowanych ludzi, którzy zarażą wszystkich swoją pasją i energią. Razem z Rudą stworzą przebój, który zaśpiewają wspólnie na koniec każdego odcinka. Polacy kochają muzykę, uwielbiają tańczyć i śpiewać. To jest program właśnie dla nich!
Emisja: sobota, 3 grudnia, godzina 7:50

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *