3-9 sierpnia w PULS 2

Nowe filmy animowane i pełnometrażowe produkcje familijne, kolejne odcinki uwielbianych przez widzów seriali oraz horror „Władca lalek 2” – to propozycje PULS 2 na tydzień 3-9 sierpnia. Już w najbliższy weekend w ramówce pojawi się pasmo pełnometrażowych filmów familijnych. Cykl rozpoczną kultowe tytuły dla dzieci ze słynnym szeryfem – w sobotę, 3 sierpnia „Lucky Luke: Daisy Town”, a w niedzielę, 4 sierpnia „Lucky Luke: Ballada o Daltonach”. Również w sobotę na antenie PULS 2 zadebiutuje nowa, złożona z półgodzinnych odcinków seria „Zaklinacz psów” z udziałem znanego psiego psychologa – Cesara Millana. Sobotni wieczór zakończy premiera nowego serialu komediowego „Agencja Niebezpieczeństwa” – jego główna bohaterka agentka specjalna Alex Cranston oraz jej zespół zajmują się terrorystami, zwierzętami, byłymi chłopakami i bezpieczeństwem narodu i, jak wszyscy wielcy szpiedzy, zrobią wszystko, by pokonać wrogów i uczynić kraj bardziej bezpiecznym.

Niedziela to tradycyjnie uczta dla fanów kina grozy. W niedzielnym paśmie „Horror nocy letniej” kolejna część sagi o marionetkach „Władca lalek 2”. Od poniedziałku, 5 sierpnia na antenie PULS 2 pojawią się dobrze znani bohaterowie kreskówek: „Sonic Underground”, „Dennis Rozrabiaka” i „Inspektor Gadżet”. Te produkcje to codzienna frajda dla dzieci i ich rodziców! Również od poniedziałku rusza drugi sezon serialu „Brudna robota”, w którym Mike Rowe i jego ekipa udowadniają, że nie przeraża ich żadne, nawet najbardziej brudne zajęcie. We wtorek, 6 sierpnia ponowne spotkanie z Cesarem Millanem w programie „Zaklinacz psów” – tym razem słynny treser pokaże m.in. w jaki sposób poskromił trzy niesforne psy aktorki Dennise Richards. W środę, 7 sierpnia kolejny odcinek serialu „Stare dranie z Belgii”. W czwartek, 8 sierpnia poznamy nowe wyzwania pracowników „Amerykańskiej straży granicznej”, a tuż po tym – porcja zabawnych zdarzeń w programie „Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie”. W piątkowym „Mocnym Kinie” seria dramatycznych zdarzeń z udziałem femmes fatales w serialu „Kobiety, które niosły śmierć”, a po północy amerykańska produkcja sensacyjna „Zakład o życie”.

„Lucky Luke: Daisy Town”
Animacja, Francja 1970 reż. René Goscinny
Dziki Zachód. Wypełniony pasażerami pociąg, zatrzymuje się w miejscu, gdzie rośnie… jedna stokrotka. Podróżnicy biorą to za dobry znak i postanawiają się tam osiedlić. Nadają miejscu nazwę Daisy Town. Z biegiem lat, z początku wyjątkowe miasteczko, zmienia się jednak na gorsze. Zaczyna tu rządzić gang Daltonów. Na szczęście nowym szeryfem Daisy Town zostaje samotny kowboj Lucky Luke…
Emisja: sobota, 3 sierpnia, godzina 8:40

„Zaklinacz psów”
Reality TV, USA 2004
Słynny behawiorysta psów Cesar Millan pokazuje właścicielom jak być przywódcą swojego pupila. W każdym odcinku widzowie poznają kilka psów, ich właścicieli oraz problemy z jakimi się borykają. Sfrustrowani posiadacze czworonogów zwracają się do Millana, by ten dał im wskazówki, jak zmienić uciążliwe zachowania swoich ulubieńców.
Odc. 1 Chihuahua NuNu zaciekle atakuje każdego, kto znajdzie sie w pobliżu jego właścicielki – Tiny. Jego przeciwieństwem jest Kane, pies który boi się błyszczących powierzchni. Czy Cesarowi uda sie oswoić agresywnego NuNu i pomóc Kane przezwyciężyć fobię?
Emisja: sobota, 3 sierpnia, godzina 16:30
Powtórka: niedziela, 4 sierpnia, godzina 14:30

„Agencja Niebezpieczeństwa”
Komedia, Kanada 2011 wys. Natalie Lisinska, William deVry, Rémy Girard, Matthew MacFadzean
Agentka specjalna – Alex Cranston – i jej zespół wyjątkowej klasy szpiegów pracuje dla Agencji Bezpieczeństwa NISA. Działają tam, gdzie inni nie mogą. Robią to, czego inni nie zrobią. Zajmują się terrorystami, zwierzętami, byłymi chłopakami i bezpieczeństwem narodu. A jak mają coś zepsuć to robią to na najwyższym poziomie! Jednak jak wszyscy wielcy szpiedzy, Alex i jej zespół zrobią wszystko, by pokonać wrogów i uczynić kraj bardziej bezpiecznym. Choć nie zawsze celowo…
Emisja: sobota, 3 sierpnia, godzina 22:00
Powtórka: niedziela 4 sierpnia, godzina 16:00

„Lucky Luke: Ballada o Daltonach”
Animacja, Francja 1978
Daltonowie są zachwyceni, gdy więzienny strażnik postanawia zorganizować swoje przyjęcie urodzinowe. Przecież dla czwórki nikczemnych braci to doskonała okazja do ucieczki! Lucky Luke ma na szczęście wszystko pod kontrolą! Ma już plan, jak ich odnaleźć.
Emisja: niedziela, 4 sierpnia, godzina 8:40

„Władca Lalek 2”
Horror, USA 1991 reż. Dave Allen wys. Elizabeth Maclellan, Steve Welles
Stęsknione laleczki, wracają do życia swojego twórcę – lalkarza Andre Toulona, który odkrył formułę ożywania martwych przedmiotów. Toulon w swojej rezydencji tworzy nową, morderczą marionetkę – Pochodnię, która potrafi ziać ogniem. Tymczasem do rezydencji wkraczają badacze, chcący odkryć tajemnicę morderstw, mających miejsce rok temu. Andre Toulon, bojąc się, że ludzie mogliby odkryć jego sekret, nakazuje swoim dziełom wymordować każdego badacza przebywającego w jego domu.
Emisja: niedziela, 4 sierpnia, godzina 21:00

„Sonic Underground”
Animacja, USA, Francja
Najszybszy jeż na świecie – Sonic – żyje na planecie Mobius wraz ze swoją siostrą – Sonią – i bratem – Maniciem. Wiele lat temu ich matka – królowa Aleena – musiała ich opuścić, aby uniknąć porwania dzieci przez dr Robotnika. Po latach, za sprawą pewnej wróżki, rodzeństwo się spotyka. Postanawiają odnaleźć swoją matkę.
Emisja: poniedziałek-piątek, 5-9 sierpnia, godzina 9:05, 15:00

„Brudna robota”
Dokumentalny, USA 2007
Brud, przykre zapachy, najgorsze zajęcia – pracy w takich warunkach nikt by się nie podjął! Nikt oprócz Mike’a Rowe’a i ludzi, których odnajduje, przemierzając z kamerą Stany Zjednoczone. Podejmując się najbardziej niebezpiecznych i niekomfortowych zawodów, Mike przedstawia ludzi, którzy nie boją się żadnej pracy i nowych wyzwań.
Emisja: poniedziałek, 5 sierpnia, godzina 19:00

„Dennis Rozrabiaka”
Animacja, USA, Kanada, Francja, Japonia
Niesforny chłopiec – Dennis – cały czas uprzykrza życie sąsiadom i rodzicom, chociaż tak naprawdę próbuje być grzeczny. Razem ze swoim psem Ruffem i przyjaciółmi Joeyem, Margaret, Giną, Tommym, PeeBee i Jayem, wpada w przeróżne tarapaty, w które zwykle zamieszany zostaje także spokojny sąsiad Dennisa – pan Wilson. Dzięki pomocy przyjaciół Dennisowi zawsze udaje się wydostać z najgorszych opałów.
Emisja: wtorek- piątek, 6-9 sierpnia, godzina 9:40, 14:30

„Zaklinacz psów”
Dokumentalny, USA 2004
Słynny behawiorysta psów Cesar Millan pokazuje właścicielom jak być przywódcą swojego pupila. W każdym odcinku widzowie poznają kilka psów, ich właścicieli oraz problemy z jakimi się borykają. Sfrustrowani posiadacze czworonogów zwracają się do Millana, by ten dał im wskazówki, jak zmienić uciążliwe zachowania swoich ulubieńców.
Odc. 8 Poznajemy rodzinę Packów, właścicieli pinczera o imieniu Chip, który rzuca się na gości przychodzących do domu i poważnie gryzie jednego z domowników. Bohaterkami odcinka są również trzy pieski aktorki Denise Richards oraz nieposłuszny bassett hond. Na pomoc wszystkim przychodzi Cesar Millan, który pokazuje jak zostać liderem dla sowjego pupila.
Emisja: poniedziałek-czwartek, 5-8 sierpnia, godzina 18:00

„Inspektor Gadżet”
Animacja, USA, Kanada, Japonia, Francja, Tajwan
Detektyw – Inspektor Gadżet – wraz ze swoją siostrzenicą Penny i psem Łepkiem tropi złowrogiego Doktora Klaufa, który chce przejąć władzę nad światem. Sam Gadżet jest nieco nierozgarnięty, ale z pomocą Penny, Łepka i szefa – Quimby’ego – udaje mu się szczęśliwie wydostać z pułapek zastawionych przez Doktora Klaufa.
Emisja: poniedziałek-piątek, 5-9 sierpnia, godzina 11:30, 15:30

„Stare dranie z Belgii”
Program rozrywkowy, Belgia 2010
W programie zobaczymy między innymi babcię relacjonującą przez komórkę upojną noc po imprezie, spędzoną z młodym mężczyzną, dziadków tańczących break dance’a na balkonikach czy babcię rozsypującą prochy swojego zmarłego męża na przystanku autobusowym – to z pewnością wywoła szok!
Emisja: poniedziałek-piątek, 5-9 sierpnia, godzina 22:00

„Amerykańska Straż Graniczna”
Dokumentalny, USA
Praca w straży granicznej łączy się z całą serią niebezpiecznych sytuacji. Strażnicy codziennie stykają się z nielegalnymi imigrantami, handlarzami narkotyków, handlarzami bronią i potencjalnymi terrorystami, muszą wiec wykazać dużą odporność psychiczną, wyczucie i spryt, by wyłapać tych, którzy mogą być niebezpieczni dla kraju.
Emisja: czwartek, 8 sierpnia, godzina 19:00

„Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie”
reality TV, USA
W programie pojawią się najzabawniejsze sytuacje ludzi w towarzystwie zwierząt. Zobaczymy psa, który uwielbia grać ze swoim właścicielem w siatkówkę w basenie, ptaka skaczącego w górę i w dół, czy chomika fikającego koziołki.
Emisja: poniedziałek-piątek, 5-9 sierpnia, godzina 20:00

„Kobiety, które niosły śmierć”
Dokument, Austria/ USA, 2009
Mrożąca krew w żyłach seria przedstawiająca sylwetki kobiet, których obsesja, chciwość i żądza zemsty popchnęły do zbrodni.
Odc. 2 Nieokiełznana żądza pieniędzy może popchnąć człowieka do zbrodni. W tym odcinku poznamy kobiety, które były gotowe zrobić wszystko, by się wzbogacić.
Emisja: piątek, 9 sierpnia, godzina 21:55

„Zakład o życie”
akcja, USA 2004 reż. Louis Morneau wys. Sean Carrigan, Corinne Van Ryck de Groot, Billy Zane
Las Vegas. Kierowca limuzyny Sonny Briggs regularnie uprawia hazard. Popada w długi. Jest winien dużą sumę pieniędzy lokalnemu gangsterowi. Nieświadomie wpada w pułapkę. Zostaje mu zaoferowany ryzykowany zakład – zakład o życie. Jeżeli Sonny przeżyje w ciągu 24 godzin, wygra sporą pulę forsy. Czas zacząć uciekać…
Emisja: piątek, 9 sierpnia, godzina 00:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *