3. edycja programu „Rolnik szuka żony” w TVP1 HD

Jacy będą tym razem? Dlaczego szukają miłości? Czy uda im się ją znaleźć? W Niedzielę Wielkanocną widzowie TVP1 HD poznają dziesięciu kandydatów na uczestników trzeciej edycji programu „Rolnik szuka żony”.

„Rolnik szuka żony” to najchętniej oglądany program rozrywkowy w Polsce. Kolejne odcinki przyciągały przed telewizory miliony Polaków bijąc kolejne rekordy oglądalności – finałowy odcinek 2. edycji oglądało ponad 5 milionów telewidzów. Druga seria zakończyła się wielkim sukcesem – zaręczone pary wkrótce staną na ślubnym kobiercu. Jak będzie tym razem?

W specjalnym odcinku trzeciej edycji programu „Rolnik szuka żony” zaprezentuje się dziesięć osób, którym do pełni szczęścia brakuje tylko jednego – drugiej połówki. W serii krótkich wizytówek każdy z nich opowie o swoich pasjach, marzeniach, planach na życie i – co najważniejsze – przedstawi wizję idealnego życiowego partnera.

Równocześnie z emisją programu rozpocznie się, za pośrednictwem strony www.rolnikszukazony.tvp.pl, przyjmowanie zgłoszeń od zainteresowanych bohaterami. Piątkę uczestników, którzy otrzymają najwięcej listów widzowie Jedynki zobaczą w nowej edycji programu, która na antenie TVP1 HD pojawi się jesienią 2016 roku.

Trzecią edycję programu, jak dotychczas, poprowadzi Marta Manowska – dziennikarka, aktorka i podróżniczka.

„Rolnik szuka żony”, III sezon

Premiera: niedziela, 27 marca, godzina 21:35
Powtórka: poniedziałek, 28 marca, godzina 18:25

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *