3 miliony widzów XI Płockiej Nocy Kabaretowej w Polsacie

Niedzielna XI Płocka Noc Kabaretowa przyciągnęła przed telewizory średnio 3 miliony widzów. W trakcie jej nadawania Polsat był liderem w obu grupach audytoryjnych. Na scenie płockiego amfiteatru podczas wieczoru zatytułowanego „Kobieta pracująca” wystąpiły gwiazdy polskiej sceny kabaretowej m.in.. Paranienormalni, Marcin Daniec i Kabaret Młodych Panów.

Sprawdź ofertę Polsatu w PROGRAMIE TV

Świetna oglądalność znalazła również swoje odzwierciedlenie w udziałach. Podczas transmisji XI Płockiej Nocy Kabaretowej Polsat był liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych, notując wysokie udziały 24,7% w grupie 16-49 i 23,1% w grupie 4+. Co ciekawe tegoroczny wynik oglądalności jest zdecydowanie wyższy. Ubiegłoroczną, debiutującą na antenie Polsatu X Płocką Noc Kabaretową, oglądało średnio 2,1 mln widzów.

W gościnnym płockim amfiteatrze widzowie mogli oglądać skecze i piosenki w wykonaniu najlepszych polskich kabaretów i solistów: Paranienomalnych, Marcina Dańca, Kabaretu Skeczów Męczących, Kabaretu Młodych Panów, Katarzyny Pakosińskiej i Kabaretu Nowaki, Formacji Chatelet, Kabaretu K2 oraz Mikołaja Cieślaka i Izy Dąbrowskiej.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *