3. sezon „OK K.O.! Po prostu walcz” w Cartoon Network

Trzeci sezon „OK K.O.! Po prostu walcz” to kolejna dawka przygód przyjaciół pracujących w Lakewood Plaza Turbo. Tytułowy bohater K.O. nadal chce zostać prawdziwym herosem i ciągle doskonali swoje umiejętności. Tym razem nadeszła pora, by wyszedł z ukrycia i pokazał na co go naprawdę stać!

Sprawdź ofertę kanału Cartoon Network w PROGRAMIE TV

K.O. inspirując się swoimi najlepszymi przyjaciółmi – Enid i Radem – chce stać się superbohaterem. Centrum handlowe, w którym pracują pełne jest tajemnic, dziwnych stworzeń i wyzwań dla całej paczki. Czy tym razem K.O. uda się zostać nieustraszonym herosem?

W trzecim sezonie serialu wreszcie nadszedł czas, by wojownicy przestali się ukrywać. K.O. ma coraz więcej umiejętności, które pozwalają mu staczać niebezpieczne pojedynki. Oprócz kolejnych, emocjonujących walk widzowie będą także mogli dowiedzieć się nieco więcej o codzienności głównego bohatera. To świetny moment by zobaczyć co K.O. robi po pracy, a także poznać tajemniczą przeszłość jego mamy. W tym czasie Rad przeżyje poważny kryzys osobowości – będzie zmęczony faktem, że Dzieciak nieustannie go naśladuje. Sezon zakończy się ostateczną walką – czy jej wynik potwierdzi umiejętności i odwagę głównego bohatera?

Nowe odcinki „OK K.O.! Po prostu walcz” od 20 stycznia w Cartoon Network. Emisja codziennie o godz. 21:15.

Źródło: Turner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *