3. sezon serialu „Tatusiowie na medal” w Romance TV

W czwartek, 10 marca 2016 roku, w Dniu Mężczyzny, w Romance TV rusza trzeci sezon australijskiego serialu „Tatusiowie na medal” – historii czterech ojców, których różni wiek i charakter, ale łączy opieka nad dziećmi i domem. Seria nazywana męską wersją kultowych „Gotowych na wszystko” zdobyła serca widzów na całym świecie.

Justin to rozwodnik i były zawodnik rugby. Jego głowę zaprząta trójka dzieci, problemy z prawami rodzicielskimi oraz prawniczka Lucy. Mark niedawno powrócił do pracy w marketingu. Teraz musi pogodzić życie zawodowe i rodzinne, co okazuje się sporym wyzwaniem. Tym bardziej, że jego żona Abi to bardzo zapracowana pani doktor. Czy brak czasu nie zaszkodzi ich małżeństwu? Kane jest gejem, który opiekuje się siostrzenicą swojego partnera Toma, cukiernika o wielkich ambicjach. Lewis wciąż rozpamiętuje stare czasy, gdy był przedsiębiorcą budowlanym. Lecz teraz jest prawdziwym ojcem, w pełnym wymiarze godzin, co pozwala jego żonie na pracę w szpitalu.

Ta grupa przyjaciół wspiera się niezależnie od przeciwności losu, razem przeżywa wzloty, upadki, radości i smutki, ucząc się wzajemnie, jak być ojcami i sprostać wymaganiom najsurowszych krytyków – własnych dzieci. Jak w trzecim sezonie potoczą się losy sympatycznej czwórki? Kto i w jaki sposób wpłynie na ich pozornie spokojne życie? Widzowie przekonają się o tym już w dniu premiery, 10 marca, tylko w Romance TV, o godzinie 21:00. Kolejne odcinki będzie można oglądać, w każdy czwartek, o godzinie 21:00.

Wiosenna ramówka Romance TV obfituje w nowości programowe. W marcu startuje trzecia, a w kwietniu już czwarta seria „Tatusiów na medal”. W maju widzowie obejrzą 8 sezon „Burzy Uczuć” – serialu z pierwszej dziesiątki najchętniej oglądanych w Europie. Również w maju na naszej antenie światowa premiera telewizyjna filmu „Siostry i Schiller” – nominowanego do Oscara w 2015 roku, w którym dwie siostry konkurują o względy tego samego mężczyzny: Friedricha Schillera – zdradza Krzysztof Mikulski odpowiedzialny za kanał Romance TV w Polsce.

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *