31 grudnia – 6 stycznia w TV Puls

W tygodniu 31 grudnia 2016 roku – 6 stycznia 2017 roku TV Puls zaprasza na klasyki kina akcji i polską premierę amerykańskiego serialu „Uwikłana”. Już od poniedziałku, 2 stycznia, na kanale TV Puls słynna Jennifer Lopez i znakomity Ray Liotta w nowym serialu kryminalnym. Widzowie będą mięli okazję śledzić losy atrakcyjnej pani detektyw i jej współpracowników. Poznaj skorumpowany świat nowojorskich gliniarzy, pełen dylematów moralnych i walki dobra ze złem. Również 2 stycznia premiera FTV factualowego serialu „Królowie aukcji”. Na ekranie zmagania ekspertów podczas emocjonujących licytacji w słynnym domu aukcyjnym Gallery 63.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym TV Puls

Filmowymi premierami tygodnia będą: trzymający w napięciu thriller psychologiczny „1408”, a nim John Cusack i Samuel L. Jackson, kultowy film akcji w gwiazdorskiej obsadzie (Bruce Willis, Milla Jovovich, Gary Oldman) – „Piąty element”

„UWIKŁANA” – PREMIERA
akcja/kryminał, USA, 2016, wyst.: Jennifer Lopez, Ray Liotta, Dayo Okeniyi, Hampton Fluker, Matteo de, Sarah Jeffery, Vincent Laresca, Warren Kole
Atrakcyjna pani detektyw i jednocześnie samotna matka – Harlee Santos (Jennifer Lopez) codziennie stawia czoło przestępczemu światu. Jej najbliższe otoczenie jest przepełnione łapówkami i nielegalnymi biznesami. Przyłapana na gorącym uczynku zostaje informatorem FBI, co oznacza donoszenie na swoich współpracowników i przyjaciół. Jak sobie z tym poradzi? Czy ekipa odkryje zdradę?
Emisja: poniedziałek, godzina 21:30

„KRÓLOWIE AUKCJI” – PREMIERA
factual/dokumentalny, USA 2010,
Paul Brown jest właścicielem słynnego domu aukcyjnego Gallery 63 w Atlancie. Wystawiane są w nim nietuzinkowe przedmioty – od zestawu do polowań na wampiry, poprzez zęby dinozaurów, instrumenty muzyczne czy meteoryty. Paul i jego zespół to mistrzowie znajdowania unikalnych rzeczy, które często kryją w sobie historie sprzed wieków. Poznaj profesjonalnych aukcjonerów, którzy eksperckim okiem potrafią ocenić wartość nawet najbardziej niepozornego przedmiotu.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 15:00

„1408” – PREMIERA
thriller/horror, USA, 2007, reż. Mikael Håfström, wyst.: John Cusack, Samuel L. Jackson, Tony Shalhoub
Horror psychologiczny oparty na opowiadaniu Stephena Kinga o tym samym tytule. Opowiada historię amerykańskiego pisarza (John Cusack), autora przewodników po nawiedzonych hotelach. Mężczyzna nie wierzy w życie po śmierci i próbuje podważyć występowanie paranormalnych zjawisk. Pewnego dnia trafia do pokoju 1408 mieszczącego się w jednym z nowojorskich hoteli. Zauważa, że nie ma w nim nic nadzwyczajnego i szydzi z kierownika (Samuel L. Jackson), który opowiadał mu przerażające historie związane z tym pokojem. Po dłużej chwili spędzonej w tym miejscu, całkowicie zmienia zdanie. Co takiego skrywa nawiedzony pokój 1408?
Emisja: środa, 4 stycznia, godzina 22:00

„PIĄTY ELEMENT” – PREMIERA
akcja/kryminał, Francja, 1997, reż. Luc Besson, wyst.: Bruce Willis, Chris Tucker, Gary Oldman, Ian Holm, Milla Jovovich
Wielokrotnie nagradzany megahit w gwiazdorskiej obsadzie, najlepsze efekty specjalne. Nowy Jork, daleka przyszłość. Ziemia ma zostać zniszczona przez ogromną kulę ognia, zmierzającą w kierunku planety. Jedynie stary mnich Cornelius (Ian Holm) wie jak zapobiec katastrofie. Przy pomocy byłego agenta (Bruce Willis) oraz zjawiskowej Leelo, przybyszki z innej planety (Milla Jovovich), Cornelius zamierza uratować ludzkość. Czy szalone trio podoła zadaniu?
Emisja: piątek, 6 stycznia, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *