31 maja-6 czerwca w TV Puls

Premierami tygodnia 31 maja-6 czerwca w TV Puls będą przede wszystkim dwa nowe seriale, które będą miały swoją premierę w telewizji ogólnopolskiej: „Wikingowie” czyli widowiskowa opowieść o fascynującym życiu i niesamowitych przygodach wojowniczych ludów Północy, którzy siali postrach w średniowiecznej Europie oraz włoski serialowy hit – „Trzynasty apostoł”, opowiadający o księdzu, który wraz z panią psycholog rozwiązuje kryminalne zagadki z pogranicza nauki i wiary.

W tym tygodniu po raz pierwszy TV Puls pokaże czwartą część komedii „Straszny film” oraz kultowy już, film przygodowy z Michaelem Douglasem i Dannym DeVito „Miłość, szmaragd i krokodyl”. Oprócz nich pojawią się dwa filmy akcji: „Rekrut” z Colinem Farrellem i Alem Pacino oraz „Stopień ryzyka”, w którym pojawił się Cuba Gooding Jr. Z okazji 4 czerwca TV Puls pokaże „80 milionów” – film, który był polskim kandydatem do Oscara. W główne role wcieliła się plejada polskich aktorów: Agnieszka Grochowska, Filip Bobek, Jan Frycz, Adam Ferency, Piotr Głowacki i Sonia Bohosiewicz.

„Chiłała z Beverly Hills 2”
familijny, USA 2011, reż. Wojciech Paszkowski, Alex Zamm, wys. Erin Cahill, Marcus Coloma
Życie psich rodziców – Papi i Chloe – zostaje wywrócone do góry nogami, gdy na świat przychodzi ich pięć rozkosznych szczeniaków, które od razu zaczynają rozrabiać. Pewnego dnia, ich ludzcy właściciele wpadają w tarapaty. W związku z zaistniałą sytuacją, pieski starają się wspierać swych opiekunów i postanawiają zrobić wszystko, by im pomóc. Bo każda rodzina powinna trzymać się razem! Dlatego Papi, Chloe i szczenięta rozpoczynają heroiczną przygodę i udowadniają po raz kolejny, że wielcy bohaterowie… są czasem małych rozmiarów. Fantastyczna komedia z najmniejszymi pieskami na świecie!
Emisja: sobota, 31 maja, godzina 10:00

„Rekrut”
akcja, USA 2003, reż. Roger Donaldson, wys. Colin Farrell, Al Pacino, Bridget Moynahan
Po ukończeniu studiów James Clayton zostaje zwerbowany do pracy w CIA. Przechodzi szkolenie w tajnej siedzibie agencji, zwanej Farmą. Nową pracę uważa za interesującą alternatywę dla dotychczasowego życia. Znajduje także miłość – zakochuje się w koleżance ze szkolenia, pięknej Layli. Jego mentorem jest Walter Burke, jeden z najlepszych agentów w historii CIA. Szybko jednak okazuje się, że Burke prowadzi z Jamesem podwójną grę. Szukając kreta, działającego na szkodę agencji, Clayton szybko przyswaja sobie podstawowe maksymy CIA: nie ufaj nikomu i nic nie jest takie, jakim się wydaje.
Emisja: niedziela, 1 czerwca, godzina 20:00

„Straszny film 4” – PREMIERA
komedia, USA 2006, reż. David Zucker, wys. Anna Faris, Regina Hall, Craig Bierko, Leslie Nielsen, Carmen Electra
Bohaterka filmu „Straszny film 4”, znana z poprzednich części, młoda i głupiutka Cindy zatrudnia się jako opiekunka starszej pani, w domu w którym straszy. Obok mieszka bardzo przystojny Tom Ryan, który od razu wpada Cindy w oko. Gdy ziemię atakują TriPody przybyłe z kosmosu, Cindy i jej przyjaciółka Brenda i wyruszają w niebezpieczną i pełną zabawnych sytuacji podróż do owianej tajemnicą wioski.
Emisja: wtorek, 3 czerwca, godzina 20:00

„80 milionów”
akcja, Polska 2011, reż. Waldemar Krzystek, wys. Krzysztof Czeczot, Wojciech Solarz, Maciej Makowski, Filip Bobek, Olga Frycz, Paweł Domagała, Piotr Głowacki, Agnieszka Grochowska, Marcin Bosak
Dolny Śląsk, jesień 1981 roku. Po serii prowokacji SB, konfrontacja opozycji z komunistami wydaje się nieunikniona. Tuż przed ogłoszeniem stanu wojennego, młodzi działacze Solidarności postanawiają zagrać va banque i organizują brawurową akcję wyprowadzenia z wrocławskiego banku 80 milionów związkowych pieniędzy, zanim konto zostanie zablokowane. Funkcjonariusze Służby Bezpieczeństwa podążają za nimi krok w krok. Rozpoczyna się pasjonująca rozgrywka, w którą zostają zaangażowani duchowni i… cinkciarze. Każda ze stron ma asy w rękawie.
Emisja: środa, 4 czerwca, godzina 20:00

„Wydanie specjalne – 04.06.2014”
Polska 2014
Program specjalny poświęcony 25. rocznicy pierwszych wolnych wyborów.
Emisja: środa, 4 czerwca, godzina 22:05

„Miłość, szmaragd i krokodyl” – PREMIERA
przygodowy, USA, Meksyk 1984, reż. Robert Zemeckis, wys. Michael Douglas, Kathleen Turner, Danny DeVito, Zack Norman
Bohaterka filmu „Miłość, szmaragd i krokodyl”, autorka powieści przygodowych Joan Wilder (Kathleen Turner) wyrusza do Ameryki Południowej na poszukiwania swojej zaginionej siostry. Jest w posiadaniu tajemniczej mapy, prowadzącej do skarbu, która może jej pomóc uratować siostrę. Natychmiast jednak wpada w tarapaty. Jej wybawcą zostaje zwariowany, brawurowy myśliwy Jack Colton (Michael Douglas). Oboje wyruszają na poszukiwanie skarbu, w międzyczasie muszą stawić czoła dziewiczej dżungli i jej dzikim mieszkańcom.
Emisja: czwartek, 5 czerwca, godzina 20:00

„Stopień ryzyka”
akcja, USA 1999, reż. Hugh Johnson, wys. Cuba Gooding Jr., Skeet Ulrich, Peter Firth, David Paymer
Dostawca lodów – Arlo i sprzedawca ze sklepu spożywczego – Tim zostają wmanewrowani w niecodzienną sytuację. Umierający naukowiec powierza im kanister z bronią biologiczną o ogromnej sile rażenia i rozkazuje im odwieźć go do najbliższej bazy wojskowej. Ich tropem rusza zabójca, który zadał naukowcowi śmiertelny cios, a teraz nie zawaha się przed niczym, by odzyskać kanister. A jeśli temperatura przekroczy 50 stopni, kanister eksploduje zabijając wszelkie życie w promieniu setek kilometrów. Dla Arlo i Tima liczy się każda minuta.
Emisja: piątek, 6 czerwca, godzina 20:00

„Wikingowie” – PREMIERA
akcja, Irlandia, Kanada 2013, wys. Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Clive Standen, Jessalyn Gilsig, Gustaf Skarsgård, George Blagden
Świat Wikingów ożywa na nowo wraz z wyprawą Ragnara Lothbroka, który zapisał się na kartach nordyckiej historii, jako człowiek, który wyszedł poza ramy mitów. Akcja serialu ma początek w VIII wieku, w Skandynawii, gdzie Ragnar, wojownik i rolnik, marzy o znalezieniu bogactwa i dalekich wyprawach na zachód. Nad swoimi planami, zmieniającymi porządek świata, pracuje w tajemnicy, gdyż najpierw musi przekonać do nich lokalnego przywódcę – Earla Haraldsona, który niechętnie dzieli się władzą i sławą. Earl obawia się, że podróż Ragnara, jeśli zakończy się sukcesem, przyniesie mu zaszczyty, szacunek i władzę.
Premiera: niedziela, 1 czerwca, godzina 22:15
Emisja: niedziela, około godziny 22:15

„Trzynasty apostoł” – PREMIERA
sensacyjny, Włochy 2011, wys. Claudio Gioè, Claudia Pandolfi, Luigi Diberti
Główny bohater serialu „Trzynasty apostoł” – Gabriel Antinori jest młodym księdzem i profesorem teologii, który wykłada na uniwersytecie. Gabriel koncentruje się na badaniu i przekraczaniu granic pomiędzy nauką, wiarą i zjawiskami paranormalnymi. Kieruje nim chęć poznania tajemnic życia, w tym celu współpracuje z instytucją o nazwie „Kongregacja prawdy”. Główny bohater poznaje piękną panią psycholog – Claudię, która reprezentuje bardziej sceptyczne podejście niż Gabriel. Ich współpraca tworzy niezwykłą chemię, która rodzi się z zestawienia racjonalności i wiary oraz nauki i duchowości. Razem odkrywają nowe możliwości, które pomagają im rozwikłać napotkane tajemnice.
Premiera: poniedziałek, 2 czerwca, godzina 21:55
Emisja: poniedziałek, godzina 21:55

„Hela w opałach” – PREMIERA
komedia, Polska 2006, wys. Anna Guzik, Agata Kulesza, Piotr Gąsowski, Mariusz Kiljan, Jacek Poniedziałek
Główną bohaterką serialu „Hela w opałach” jest Helena Trojańska, która właśnie się rozwiodła i chce rozpocząć nowe życie. Hela jest energiczną matką niesfornej trójki dzieci – Kacpra, Neli i Jasia. Na początek podejmuje pracę w elektrociepłowni. Cały czas pomagają jej przyjaciele, koledzy z pracy oraz sąsiedzi – Edyta i Rysiek.
Premiera: piątek, 6 czerwca, godzina 16:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 16:00

„Wojciech Cejrowski. Boso – Teksas”
Polska, 2014
Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał duch pierwszych, amerykańskich osadników. Wojciech Cejrowski w charakterystyczny dla siebie inteligentny i dowcipny sposób opowie o tak nieodłącznych elementach Teksasu, jak ranczo, bydło, broń palna, kowboje, rodeo czy ropa naftowa.
Emisja: niedziela, godzina 9:30

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *