4. sezon „Niesamowitego świata Gumballa” na antenie Cartoon Network

Gumball Watterson ponownie wpakuje się w niewyobrażalne tarapaty. Tym razem on i jego kumpel Darwin zostaną porwani przez zamaskowanych przestępców, którzy wtargną do szkolnego autobusu. Premiera nowych odcinków 4. sezonu „Niesamowitego świata Gumballa” w poniedziałek, 15 sierpnia 2016 roku, na antenie Cartoon Network.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

W połowie sierpnia widzowie Cartoon Network zobaczą nowe, zwariowane przygody niebieskiego kota Gumballa. Główny bohater i jego nietuzinkowa rodzina nikomu nie pozwolą się nudzić.

W premierowych odcinkach Gumball i jego koledzy znów będą obmyślać, jak uniknąć chodzenia do szkoły. Ich rodzice zapragną dać dzieciakom nauczkę raz na zawsze i przekonać je, że nie warto opuszczać lekcji. Jednak, gdy przebrani za przestępców wtargną do szkolnego autobusu, sytuacja zupełnie wymknie się spod kontroli. Tytułowego bohatera czekają też inne kłopoty: w wyniku nieporozumienia pod znakiem zapytania stanie jego randka z Penny. Gumball będzie usiłował dotrzeć na umówione spotkanie, mimo wielu piętrzących się po drodze zabawnych przeciwności. O tym, czy mu się uda, widzowie przekonają się w sierpniu na antenie Cartoon Network.

Na nowe odcinki czwartego sezonu „Niesamowitego świata Gumballa” Cartoon Network zaprasza od 15 sierpnia. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 17:30.

W sierpniu dla wszystkich fanów Gumballa Cartoon Network przygotował niespodziankę. Stacja wyemituje specjalny maraton „Gry Gumballa”, który sympatycy niebieskiego kota będą mogli oglądać codziennie od 29 sierpnia do 9 września. Zwariowane przygody Gumballa i jego kumpla Darwina umilą wszystkim powrót do szkoły, zagwarantują dobrą zabawę i relaks w przerwie od szkolnych obowiązków.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *