4,1 mln widzów meczu Portugalia – Walia w Polsacie i Polsacie Sport

Polsat i Polsat Sport zgromadziły większą widownię niż TVP1, którą podczas spotkania oglądało średnio 3,7 mln widzów. Anteny Polsatu były liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych, gromadząc 28% w grupie 4+ i 32,4% w grupie komercyjnej. Portugalia pokonała Walię 2:0 i awansowała do finału turnieju we Francji.

Dzisiaj drugi półfinał Euro 2016 Francja – Niemcy. Początek studia w o godzinie 20:00, początek meczu o godzinie 21:00. Wśród gości Jerzego Mielewskiego i Przemka Iwańczyka będą Jacek Gmoch, Dariusz Dziekanowski, Wojciech Kowalczyk, Tomasz Łapiński, Andrzej Strejlau, Marcin Feddek i Roman Kołtoń. Mecz skomentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto.

W niedzielę na antenach Polsatu finał UEFA EURO 2016. Studio w Polsacie Sport i Polsacie Sport 2 HD od godziny 18:00, a w Polsacie od godziny 20:05, początek meczu o godzinie 21:00. W studio zobaczymy ekspertów, którzy na antenie Polsatu komentowali cały turniej we Francji Jacka Gmocha, Andrzeja Strejlaua, Michała Listkiewicza, Dariusza Dziekanowskiego, Wojciecha Kowalczyka, oraz dziennikarzy stacji Romana Kołtonia, Marcina Feddka, Przemka Iwańczyka i Jerzego Mielewskiego. Mecz skomentują Mateusz Borek i Włodzimierz Lubański.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *