5. Festiwal Weselnych Przebojów – Mrągowo 2021 na antenie Telewizji Polsat

13 sierpnia w amfiteatrze nad jeziorem Czos odbędzie się Festiwal Weselnych Przebojów – Mrągowo 2021. Gospodarzami wydarzenia będą niezawodni: Ela Romanowska i Rafał Maserak, czyli festiwalowe małżeństwo z 5-letnim stażem oraz para młoda: aktorka Klaudia Halejcio i Łukasz Żak, popularny stand-uper. Tego wieczoru w mrągowskim amfiteatrze usłyszymy największe, weselne hity!

Sprawdź godziny emisji Festiwalu Weselnych Przebojów w PROGRAMIE TV

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie to najbardziej przebojowa impreza ślubna lata! Gwarantowani – najpopularniejsi artyści i piosenki, które porywają tłumy na weselach! W tym roku prowadzący: Ela Romanowska i Rafał Maserak wcielą się w świadków na ślubie brata Rafała – Łukasza i jego żony Klaudii, którzy decyzję o ślubie podejmą…nie tylko z miłości. Największym impulsem okaże się niespodziewana informacja, że ich rodzina niebawem znacznie się powiększy…

W piątkowy wieczór w Mrągowie wystąpi Sławomir, który wraz z żoną Kajrą zaśpiewa swoje wielkie hity „Miłość w Zakopanem”, „Weselny pyton” oraz przebój „Daj mi tę noc”. Zespół Master rozkręci imprezę piosenką „Żono moja” i energicznym hitem „Bałkanica”. Michał Wiśniewski zaśpiewa m.in. „Zawsze z Tobą chciałbym być”, a zespół Boys oprócz piosenki „Wolność”, wykona przebój „Una paloma blanca”. Na scenie mrągowskiego amfiteatru zaśpiewają również Golec uOrkiestra, Poparzeni Kawą Trzy, Classic, Mig, Piękni i Młodzi, Weź Nie Pytaj, Trubadurzy & Krzysztof Krawczyk Jr.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Na największe polskie wesele tego lata zapraszamy już 13 sierpnia do amfiteatru w Mrągowie nad jeziorem Czos, wydarzenie transmitowane będzie na antenie Polsatu od godziny 20:05.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *