5. sezon serialu „Jess i chłopaki” na FOX Comedy

„Jess i chłopaki” to jeden z ulubionych seriali Amerykanów. Opowiada o perypetiach młodej nauczycielki, która po rozstaniu z partnerem próbuje na nowo odnaleźć swoje miejsce w świecie. Kiedy przeprowadza się i zamieszkuje z trzema lokatorami jej życie nabiera rumieńców. Jednym z nich jest były student prawa i barman Nick (Jake Johnson, „Jurrasic World”, „Udając gliniarzy”), drugi to łamacz niewieścich serc Schmidt (Max Greenfield, „Big Short”, „Veronica Mars”), a ostatni to Winston (Lamorne Morris, „Seks według Eda”) – były koszykarz, niestrudzenie poszukujący miłości swojego życia.

W piątym sezonie serialu Schmidt i Cece – najbliższa przyjaciółka Jess (Hannah Simone, „Oldboy. Zemsta jest cierpliwa”) przygotowują się do ślubu, a Jess (Zooey Deschanel, „500 dni”) i Nick mają być ich świadkami. Przed nimi pierwsze zadanie: zorganizowanie przyjęcia zaręczynowego. Miłosna atmosfera udziela się również Jess, która po raz kolejny próbuje odnaleźć drugą połówkę i umawia się na randkę. Jednak jej nowy wybranek to zły wybór, mimo że dziewczyna jest kompletnie zauroczona jego rodzicami.

W najnowszym sezonie pojawi się Megan Fox („Transformers”, „Zabójcze ciało”) zagra Reagan, która wkracza do życia paczki przyjaciół, wynajmując pokój Jess. Obecność Megan Fox związana jest z chwilowym opuszczeniem serialu przez Zooey Deschanel, która została mamą.

„Jess i chłopaki”, V sezon

Premiera: poniedziałek, 28 marca, godzina 22:00
Emisja: poniedziałek, godzina 22:00

Źródło: FOX International Channels Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *