5. sezon serialu „Szpital New Amsterdam” na FOX

W listopadzie polscy widzowie zobaczą 5. sezon kultowego serialu „Szpital New Amsterdam”. Ta odsłona będzie zarazem ostatnią częścią przygód lekarzy, których pokochały miliony telewidzów. O tym, jak zakończą się losy Maxa Goodwina i jego medycznej ekipy, będzie można przekonać się już od 16 listopada o 22:00, wyłącznie na kanale FOX.

Sprawdź godziny emisji serialu „Szpital New Amsterdam” w PROGRAMIE TV

Widzowie towarzyszą lekarzom ze „Szpitala New Amsterdam” już od 4 lat. W tym czasie wraz z medykami z serialowego szpitala – inspirowanego pierwszą publiczną placówką medyczną w Stanach Zjednoczonych, czyli Belluevue Hospital, wspólnie przeżywali chwile radości, wzruszenia i smutku. Razem walczyli z chorobą Maxa, obserwowali relacje pomiędzy bohaterami, przeszli też przez pandemię koronawirusa. Jednak każda historia ma swój koniec i po czterech sezonach nadszedł czas, by zamknąć losy bohaterów.

„Szpital New Amsterdam” od samego początku skradł serca telewidzów. Odcinek pilotażowy w samych tylko Stanach Zjednoczonych obejrzały miliony osób. Jego popularność nie osłabła, przeciwnie – pozwoliła serialowi dotrzeć do innych zakątków świata i sprawiła, że doczekał się aż pięciu sezonów. To, co spowodowało, że widzowie pokochali serial, to naturalność bohaterów i ukazanie lekarzy nie tylko jako osoby wykonujące swój zawód, ale przede wszystkim jako zwykłych ludzi z problemami dnia codziennego.

Widzowie będą również świadkami zakończenia historii dra Iggy’ego Frome’a, borykającego się z małżeńskimi problemami, oraz dr Lauren Bloom, która usiłuje zbudować relacje z dawno niewidzianą siostrą. Z kolei dr Floyd Reynolds ponownie będzie poszukiwał kontaktu z rodziną, a dr Elizabeth Wilder postara się zacieśnić więzi z zespołem.

Rozstanie z bohaterami po czterech sezonach i 76 wspólnie przeżytych odcinkach z pewnością okaże się wzruszające. Warto więc przygotować się na niezwykłe emocje, które towarzyszyć będą pożegnaniu z serialem.

Sprawdź ofertę kanału FOX w PROGRAMIE TV

Każda historia ma swój koniec. Jak zakończą się te, w których główną rolę odgrywają ulubieni lekarze? Ostatni sezon „Szpitala New Amsterdam” już od 16 listopada o 22:00, wyłącznie na kanale FOX.

Źródło: Walt Disney Company

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *