500. odcinek „Na dobre i na złe”

21 listopada o godzinie 20:40 TVP2/HD pokaże jubileuszowy, 500. odcinek serialowego hitu o losach lekarzy z Leśnej Góry i ich podopiecznych. „Na dobre i na złe”, emitowane o nowej porze w jesiennej ramówce, średnio ogląda ponad 5,5 mln widzów w grupie 4+.

W 500. odcinku „Na dobre i na złe” widzowie zobaczą m.in. niespodziewaną akcję ratunkową podczas wyjazdu na piknik Wiki, Agaty, Przemka i Marka oraz dalszą walkę Jamesa o ukochaną Hanę, która nie może zapomnieć o Piotrze.

Z okazji jubileuszu zostanie przygotowana m.in. montażówka wspominkowa oraz galeria zdjęć z produkcji od pierwszego odcinka. Fani „Na dobre i na złe” będą mogli przypomnieć sobie serialową przeszłość na oficjalnej stronie: www.nadobre.tvp.pl

Produkcja „Na dobre i na złe” emitowana jest od 13 lat w TVP 2/HD. W tym czasie uplasowała się w czołówce najbardziej lubianych i najchętniej oglądanych polskich seriali. Obecnie, w jesiennej ramówce, perypetie lekarzy z Leśnej Góry śledzi średnio prawie 5,5 mln widzów w grupie 4+ oraz ponad 2 mln w grupie komercyjnej 16-49. Tym samym udziały serialu w rynku wynoszą odpowiednio: 35,6 proc. i 31,2 proc.

W nowym, 14. sezonie serialu widzowie oglądają na szklanym ekranie postacie kreowane przez znanych im już aktorów, m.in.: Marka Bukowskiego, Mariana Opanię, Bartosza Opanię, Piotra Garlickiego, Kamillę Baar, Anitę Sokołowską, Emilię Komarnicką. W serialu ponownie pojawił się też Michał Żebrowski. A ponadto do plejady polskich gwiazd dołączył nowy aktor – Jan Wieczorkowski – grający kardiologa Marka Rogalskiego.

Dane o oglądalności: 5.09-10.10.2012, Nielsen Audience Measurement.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *