5,5 tys. zł dla WOŚP z aukcji Radia TOK FM

Radio TOK FM zakończyło kolejną charytatywną aukcję pod hasłem „Występ w Radiu! Przeczytaj Informacje TOK FM” – w poniedziałek, 11 stycznia 2016 roku o godzinie 17:30 wygrał ją użytkownik serwisu Allegro.pl „Paweł-Kielce”, który zaoferował kwotę 5,5 tys. zł. Cały dochód z licytacji zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w ramach wsparcia 24. finału akcji.

Charytatywna aukcja Radia TOK FM prowadzona była w serwisie Allegro.pl od początku stycznia 2016 roku, a jej finał można było usłyszeć na antenie TOK FM w programie „Godziny szczytu” o godzinie 17:30.

Zwycięzca aukcji, który wylicytował występ w Radiu TOK FM za kwotę 5,5 tys. zł, z pomocą redakcji przygotuje i przeczyta na antenie autorski radiowy serwis informacyjny. Będzie go można usłyszeć w 19 największych polskich miastach i na całym świecie za pośrednictwem internetu. Nagranie swojego serwisu dostanie w formie elektronicznej na pamiątkę.

O tym, jak będzie przebiegać praca nad serwisem, opowiadał Adam Ozga z redakcji Radia TOK FM, który zachęcał do udziału w aukcji – https://www.youtube.com/watch?v=gHjrQjgT2Og

Aukcja Radia TOK FM dla WOŚP była promowana na antenie stacji i jej stronie internetowej, a także na profilach TOK FM w mediach społecznościowych.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *