7-13 marca w TV Puls

Premierą tygodnia 7-13 marca 2015 roku w TV Puls będzie serial komediowy „Przypadki Cezarego P.” z Cezarym Pazurą w roli głównej. „Przypadki Cezarego P.” to pierwszy serial produkowany przez Telewizję Puls. Cezary Pazura gra w nim dawną ikonę polskiego kina, która pragnie wrócić na szczyt. Ten zabawny i mocno autoironiczny serial, wykorzystując popularność Cezarego Pazury, będzie odważną satyrą na współczesne środowisko celebrytów. Serial będzie obfitował w humor sytuacyjny i błyskotliwe dialogi na temat współczesnej popkultury. Oprócz Cezarego Pazury występują w nim m.in. tak znani aktorzy, jak Joanna Orleańska, Marieta Żukowska, Małgorzata Rożniatowska, Piotr Zelt i Artur Dziurman. W omawianym tygodniu na antenie stacji pojawią się również premiery filmowe. W czwartek jako pierwsza telewizja ogólnodostępna TV Puls pokaże komedię „Druhny”, a w piątek film dla komiksowych maniaków „Hellboy: Złota Armia”. Na fanów seriali czekają kolejne odcinki „Z Nation” oraz „American Horror Story: Asylum”.

„Przypadki Cezarego P.” – PREMIERA
serial komediowy, Polska 2015, reż. Maciej Ślesicki, wyst.: Cezary Pazura, Joanna Orleańska, Piotr Zelt, Marieta Żukowska, Małgorzata Rożniatowska, Kamila Kobic, Artur Dziurman
Nowy polski serial komediowy w reżyserii Macieja Ślesickiego, w z Cezarym Pazurą w roli głównej. Cezary Pazura wciela się w swoje alter ego. Gra dawną ikonę polskiego kina, która pragnie wrócić na szczyt. Ta zabawna i mocno autoironiczna produkcja, wykorzystując ogromną popularność Cezarego Pazury, będzie odważną satyrą na współczesne środowisko celebrytów. Serial będzie obfitował w humor sytuacyjny i błyskotliwe dialogi na temat współczesnej popkultury. „Przypadki Cezarego P.” zaczynają się w momencie, gdy Cezary P. traci majątek i wpada w tarapaty. Musi przeprowadzić się z ekskluzywnego apartamentu do kamienicy na Pradze. Tam zaczyna zupełnie nowe życie…
Premiera 1. i 2. odcinka: niedziela, 8 marca, godzina 18:35

„Z Nation”
horror, USA 2014, wyst.: DJ Qualls, Keith Allan, Kellita Smith, Nat Zang, Pisay Pao, Russell Hodgkinson
Nowy, 13-odcinkowy, amerykański serial z 2014 roku, który opowiada o świecie po wybuchu epidemii zombie. Osią fabuły są przygody grupy ocalałych osób próbujących ochronić jedynego człowieka na Ziemi, który przeżył ugryzienie przez zombie. Bohaterowie muszą go przetransportować bezpiecznie z Nowego Jorku do Kalifornii i w tamtejszym laboratorium stworzyć szczepionkę mogąca ochronić ludzkość.
Premiera 3. i 4. odcinka: niedziela, 8 marca, godzina 22:20

„American Horror Story: Asylum”
horror, USA 2012, wyst.: Jessica Lange, Joseph Fiennes, Sarah Paulson, Zachary Quinto, Lily Rabe, Bernadette Peters, James Cromwell, Lizzie Brocheré
Drugi sezon znakomitego, trzymającego w napięciu serialu, który odniósł sukces na całym świecie. Tym razem akcja dzieje się w latach 60. XX wieku w katolickim kościele przekształconym w szpital dla psychicznie chorych morderców. Fabuła drugiego sezonu nie jest związana z akcją pierwszej serii.
Premiera 2. odcinka: środa, 11 marca, godzina 00:10

„W odwecie za śmierć”
akcja, USA 2010, reż. Lauro Chartrand, wyst.: Steven Seagal, Dan Badarau, Darren Shahlavi
Agent Interpolu – Robert Samuels – zostaje wysłany do Europu Wschodniej. Tam ma wytropić tych, którzy handlują bronią na terenie Bałkanów. Podczas dochodzenia trafia na trop rosyjskiego dealera broni. Pewnego dnia podczas sprzedaży broni jego grupa nieoczekiwanie zostaje wciągnięta w krwawą uliczną wojnę pomiędzy gangiem Cyganów i Rosjan. W walce ginie przyjaciel Samuelsa, który postanawia pomścić jego śmierć.
Emisja: sobota, 7 marca, godzina 20:00
Powtórka: piątek, 13 marca, godzina 22:30

„Szybcy i wściekli 5”
akcja, USA 2011, reż. Justin Lin, wyst.: Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson
Kontynuacja przeboju „Szybcy i wściekli”. W przestępczym świecie egzotycznego Rio de Janeiro łączą swoje siły legendarny Dom Toretto i wyjęty spod prawa glina Brian O’Conner. Ścigani przez bezwzględnego Agenta Hobbsa oraz armię skorumpowanych policjantów pracujących dla śmiertelnie niebezpiecznego bossa narkotykowego, Dom i Brian ponownie zbierają starą ekipę, aby wykonać ostatnią robotę – całkowicie szalony skok warty 100 milionów dolarów.
Emisja: niedziela, 8 marca, godzina 20:00
Powtórka: poniedziałek, 9 marca, godzina 22:50

„Druhny” – PREMIERA
komedia, USA 2011, reż. Paul Feig, wyst.: Elaine Kao, Jill Clayburgh, Kristen Wiig, Maya Rudolph, Rose Byrne
Trzydziestokilkuletnia Annie przeżywa nienajlepszy okres w swoim życiu, a jej sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje kiedy zostaje honorową druhną swojej najlepszej przyjaciółki – Lillian. Nie pozwoli jednak aby to zadanie ją przerosło mimo, iż jej świat wywraca się właśnie do góry nogami. Koordynuje działania komicznego zespół druhen, z którymi wyrusza w szaloną podróż na wieczór panieński.
Emisja: czwartek, 12 marca, godzina 20:00

„Hellboy: Złota Armia” – PREMIERA
akcja, USA 2008, reż. Guillermo del Toro, wyst.: Ron Perlman, John Hurt, Doug Jones, John Alexander, Selma Blair
Losy całej ludzkości zawisną na włosku, kiedy okrutny książę zbudzi armię niepokonanych bestii i wyruszy na wojnę ze światem rządzonym przez człowieka. Wszystko leży w rękach Hellboya i jego ekipy wyrzutków o paranormalnych zdolnościach, którzy zmierzą się z siłami ciemności w tej spektakularnej walce dobra ze złem.
Emisja: piątek, 13 marca, godzina 20:00

„Zejście”
horror, Wielka Brytania 2005, reż. Neil Marshall, wyst.: Shauna Macdonald, Natalie Mendoza, Alex Reid, Saskia Mulder
Kultowy brytyjski horror, który odniósł ogromny sukces na świecie. Uwięzione w jaskini grotołazki rozpaczliwie poszukują wyjścia. Nie podejrzewają, że wkroczyły na cudzy teren…
Emisja: piątek, 13 marca, godzina 00:30

„Małpy w kosmosie” – PREMIERA
animacja, USA 2008, reż. Kirk De Micco
Ham, wnuk pierwszego szympansa wysłanego w kosmos, prowadzi skromne życie gwiazdy trzeciorzędnego cyrku. Jako małpa armatnia wystrzeliwany jest w niebo ku uciesze gawiedzi, choć sam marzy o szczytniejszych zadaniach. Szansą na spełnienie marzeń okazuje się propozycja Agencji Kosmicznej, która kompletuje drużynę astromałp do sprowadzenia na Ziemię zaginionej sondy. Niewybredny humor i ciągła błazenada Hama szybko zniechęcają do niego resztę załogi – napuszonego kapitana Tytana i nadobną szympansicę Lunę, z którą nasz bohater bezustannie usiłuje flirtować. Kiedy jednak statek rozbija się na planecie Malgor rządzonej przez zwariowanego despotę Hardkora i grupkę najbardziej wyluzowanych naukowców świata, trójka kosmonautów będzie musiała nauczyć się współpracować.
Emisja: niedziela, 8 marca, godzina 11:35

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *