77 kanałów telewizyjnych w ofercie IPLI

Należąca do Grupy Polsat największa telewizja internetowa IPLA poszerzyła ofertę o 31 kanałów tv online. Oprócz tysięcy materiałów wideo na życzenie, popularnych filmów, seriali, bajek, najbogatszej w Polsce propozycji legalnych transmisji sportowych, newsów i publicystyki wideo, w IPLI można oglądać 77 kanałów telewizyjnych online, które znalazły się w pakietach: IPLA WIEDZA I NEWS, IPLA FILMY I SERIALE, IPLA ROZRYWKA, IPLA DZIECI, IPLA SPORT, IPLA ELEVEN SPORTS. Oferta jest dostępna dla wszystkich użytkowników na terenie Polski, niezależnie od dostawcy Internetu. Można z niej korzystać na wielu urządzeniach: komputerach, smartfonach, tabletach, wybranych dekoderach i smart TV, bez długoterminowych umów i zobowiązań. Ofertę kanałów tv w IPLI promuje startująca dzisiaj kampania reklamowa w telewizji, prasie, radiu i Internecie.

Na liście nowych kanałów tv, które dołączyły do oferty IPLI, znalazły się:
– popularne stacje sportowe – kanały Eleven i Eleven Sports w jakości HD, Polsat Sport Fight  HD i Extreme Sports Channel HD;
– filmowo-serialowe – TNT HD, Universal Channel, 13 ulica, SciFi, Novela tv;
– rozrywkowo-lifestylowe – Discovery Life, E! Entertainment, ID HD, Lifetime HD, CI Polsat, Polsat Food, TLC HD, Discovery Turbo Xtra;
– podróżnicze, przyrodnicze i naukowe – Discovery Science HD, Animal Planet HD, Travel Channel HD, History 2 HD, Discovery Historia, Water Planet;
– muzyczne – MTV Music 24, MTV Rocks, Vh1 Classic;
– kanały dla dzieci – Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, Boomerang oraz Cartoon Network HD.

Dodatkowo dostępne wcześniej w jakości standardowej kanały Discovery Channel, Polsat Cafe oraz Polsat Play użytkownicy mogą oglądać teraz w jakości HD.

Poszerzenie oferty IPLI o kolejne 31 kanałów telewizyjnych, czyli o dwie trzecie, jest strategicznym, zapowiadanym przez nas etapem jej rozwoju, a także odpowiedzią na wzrastające potrzeby naszych użytkowników oraz zmieniające się trendy w konsumpcji treści wideo i telewizji na świecie – mówi Kinga Ciukta, Dyrektor ds. Rozwoju Usług Online w Cyfrowym Polsacie. – Polacy uwielbiają oglądać telewizję gdziekolwiek są, a IPLA posiada największą i najbardziej różnorodną ofertę online kanałów linearnych w Polsce, składającą się z najbardziej popularnych stacji na rynku płatnej telewizji, w tym, oprócz licznych propozycji Telewizji Polsat, takich marek jak Eurosport, Eleven, Discovery, Disney, AXN, FilmBox, MTV czy Nickelodeon.

W obszarze filmów, seriali i programów IPLA korzysta z doświadczenia i bibliotek kanałów Telewizji Polsat. Dlatego wśród nowych kanałów, które dołączyły do oferty serwisu, znalazły się także dwie stacje tematyczne Polsatu: CI Polsat i Polsat Food.

Poszerzenie oferty IPLI o nowe kanały TV już od dzisiaj promować będzie kampania reklamowa w Polsacie i kanałach tematycznych Grupy Polsat, prasie, radiu i Internecie (portale horyzontalne, social media, wyszukiwarki). Jako wsparcie prowadzone będą także działania autopromocyjne w IPLI.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *