9-15 lipca w TV Puls

W tygodniu 9-15 lipca 2016 roku TV Puls zaprasza m.in. na niedzielny wieczór z produkcją przygodową „Robin Hood: Książę złodziei”, jedną z najlepszych ekranizacji przygód dzielnego Robina z Locksley, który postawił się szeryfowi Nottingham. W filmie występuje w nim cała plejada gwiazd: w rolę Robin Hooda wciela się Kevin Costner, królem Ryszardem Lwie Serce jest Sean Connery, postać Azeema odrywa Morgan Freeman, Lady Marion to Mary Elizabeth Mastrantonio, a szeryfem Nottingham jest Alan Rickman. Obraz zdobył nominację do Oscara i Złotego Globa.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Filmową premierą tygodnia będzie równie dobrze obsadzona i zrealizowana z dużym rozmachem produkcja przygodowa „Żelazny rycerz”, której akcja dzieje się w średniowiecznej Anglii. Na ekranie m.in. James Purefroy (m.in. „Rzym” i „Solomon Kane: Pogromca zła”) oraz Kate Mara (m.in. „House Of Cards”, „Marsjanin”).

„Sezon na miłość”
obyczajowy, Turcja 2014, wyst.: Daghan Külegeç, Mehti Aydin, Nihal Isiksaçan, Nilperi Sahinkaya, Ozge Gurel, Serkan Çayoglu
Zabawna i pełna emocji opowieść o ambitnej studentce uniwersytetu – Oyku, która chce zostać najlepszą projektantką mody na świecie. Dziewczyna od zawsze podkochuje się w Mete – starszym bracie swojej koleżanki. Chłopak niestety traktuje ją jak młodszą siostrę. W dodatku, ma już dziewczynę… W jej życiu niespodziewanie pojawia się przyjaciel Mete – Ayaz, który jest synem topowej projektantki mody i mógłby pomóc Oyku spełnić jej marzenia. Mężczyzna jest nią zauroczony… Jak potoczą się losy tej trójki? Czy Oyku i Ayaz zakochają się w sobie? A może Mete odkryje swoje uczucia do Oyku?
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:00

„Łowcy skarbów”
przygodowy, USA, Francja, Kanada, Niemcy 1999, reż. Wade Eastwood, John Bell, wyst.: Tia Carrere, Christien Anholt, Lindy Booth
Piękna i niezwykle odważna profesor historii – Sydney Fox – jest żądną wrażeń poszukiwaczką przygód. Przemierza świat, polując na zaginione skarby i skradzione dzieła sztuki. Sydney posiada niezwykłe umiejętności, dzięki którym potrafi odnaleźć to, czego od dawna poszukują jej zleceniodawcy. W ekscytujących i często bardzo niebezpiecznych podróżach towarzyszy jej asystent – intelektualista Nigel, który zdecydowanie bardziej wolałby jednak spędzić ten czas w bibliotece, analizując antyczne manuskrypty. Urzeczony pasją i odwagą Sydney, wspiera ją jednak w nawet najbardziej niebezpiecznych wyprawach. Razem stanowią doskonale dobrany – aczkolwiek często wpadający w tarapaty – zespół łowców skarbów.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 18:00

„Za ciosem”
akcja, Hongkong, USA, Aruba, 1998, reż. Hark Tsui, wyst.: Jean-Claude Van Damme, Rob Schneider, Lela Rochon
Rosyjskiej mafii zależy, aby na czarny rynek trafiły mikrobomby, które mogą całkowicie zburzyć międzynarodowy pokój. Kiedy zagrożenie wybuchem nowej fali terroryzmu jest coraz bliżej, do gry zostaje wplątany Marcus Ray, projektant mody, uwodziciel i nieustraszony gracz. Z dnia na dzień Marcus porzuca swoje życie, aby wejść w niebezpieczny świat handlarzy bronią, mafii i terrorystów.
Emisja: sobota, 9 lipca, godzina 20:00

„Resident Evil: Zagłada”
akcja, USA 2007, reż. Russell Mulcahy, wyst.: Milla Jovovich, Ali Larter, Oded Fehr
Kontynuacja cyklu „Resident Evil”. Tym razem akcja rozgrywa się na pustyni w Nevadzie, gdzie dochodzi do największej w historii walki pomiędzy zombie a ludźmi! W Las Vegas tłumy żądnych krwi zombie szukają świeżych ofiar. By ocalić planetę ulepszona Alice i jej nowo uformowana drużyna muszą stawić czoła hordzie na wpół żywych istot. Zjednoczeni i gotowi na wszystko obrońcy ludzkości mają jeden cel – nie dopuścić do całkowitej dominacji mięsożernych zombie i sprawić, by martwi wrócili do grobów.
Emisja: sobota, 9 lipca, godzina 21:50

„Robin Hood: Książę złodziei”
przygodowy, USA 1991, reż. Kevin Reynolds, wyst.: Kevin Costner, Alan Rickman, Christian Slater, Mary Elizabeth Mastrantonio, Morgan Freeman, Sean Connery
Robin z Locksley, uczestnik krucjat, ucieka z więzienia. Pomaga mu w tym Azeem i wspólnie mężczyźni udają się do Anglii, gdzie czekają na nich złe wieści. Robin odkrywa, że jego posiadłość została splądrowana i zniszczona, a krajem rządzi okrutny szeryf z Nottingham, który pracuje nad przejęciem korony królewskiej od nieobecnego Ryszarda Lwie Serce. Robin Hood oburzony bezprawiem i brakiem sprawiedliwości postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, szybko zyskując sławę szlachetnego rozbójnika.
Emisja: niedziela, 10 lipca, godzina 20:00

„Bestia w ringu”
akcja, USA 2011, reż. Jason Connery, wyst.: Wes Chatham, Devon Sawa, Sarah Butler, Neal McDonough, Lucky Johnson
Głównym bohaterem filmu jest Dillon, były zapaśnik a zarazem mistrz NCAA, który został niesłusznie skazany za napaść na policjanta. Po dziesięciu latach opuszcza więzienie i wraca do domu w Baton Rouge, w Luizjanie. Wkrótce odkrywa, że jego przyjaciel Jake ma poważne kłopoty z hazardem i ciąży na nim dług. Dillon postanawia pomóc mu finansowo poprzez walki w klatkach.
Emisja: poniedziałek, 11 lipca, godzina 20:00

„6-ty dzień”
akcja, USA 2000, reż. Roger Spottiswoode, wyst.: Arnold Schwarzenegger, Robert Duvall, Michael Rapaport, Tony Goldwyn
Przyszłość. Doświadczony pilot i szanowany ojciec rodziny – Adam Gibson – odkrywa, że padł ofiarą nielegalnego eksperymentu: został sklonowany! Mężczyzna, który wygląda i zachowuje się jak Adam zajął jego miejsce w życiu. Wkrótce Gibson, ścigany przez tajemniczych zabójców, dowiaduje się o korporacji, która bezprawnie klonuje ludzi i czerpie z tego milionowe zyski. Szefowie firmy niebawem przekonują się, że sklonowanie Adama było błędem, gdyż ten nie zamierza poddać się i zrobi wszystko, by odzyskać swoje życie.
Emisja: wtorek, 12 lipca, godzina 20:00

„Centurion”
akcja, Wielka Brytania 2010, reż. Neil Marshall. wyst.: Michael Fassbender, Olga Kurylenko, Dominic West
Pełen scen walk film o słynnym, rzymskim IX Legionie, w którym zobaczymy Michaela Fassbendera. Jest rok 117 naszej ery. Legiony Cesarstwa Rzymskiego mieczem i krwią budują chwałę Imperium. Pod ich panowaniem znajduje się ogromna część Europy. Także Brytania uległa rzymskim wojownikom. Jednak jej północne rubieże pozostają pod władaniem lokalnych plemion, które dają najeźdźcy krwawy opór. Niezależność ziem leżących na północ od Muru Hadriana jest solą w oku władz Imperium. Powtarzające się śmiałe ataki na rzymskie forty drażnią dumę rzymskich dowódców i wyczerpują ich cierpliwość. IX Legion pod wodzą nieustraszonego generała Virilusa otrzymuje rozkaz przekroczenia Muru i rozniesienia na ostrzach mieczy wszystkich, którzy nie godzą się z nową władzą. Wkrótce rzeczywistość okaże się okrutniejsza niż najczarniejsze proroctwa.
Emisja: środa, 13 lipca, godzina 20:00

„Żelazny rycerz” – PREMIERA
przygodowy, Niemcy, Szwajcaria, USA, Wielka Brytania 2011, reż. Jonathan English, wyst.: James Purefroy, Kate Mara, Brian Cox, Derek Jacobi
Jest rok 1215, a angielska szlachta niezadowolona z bezwzględnych rządów króla Jana bez Ziemi, zmusza go do podpisania Wielkiej Karty Swobód. Ma ona zagwarantować poddanym wolności obywatelskie. Jednak władca nie zamierza przestrzegać jej postanowień i wkrótce dochodzi do krwawej masakry. Świadkiem tych zdarzeń jest templariusz Marshall, który wraz z innymi przeciwnikami postępowania króla Jana, rusza w odwecie na pałac. Kto wygra ten brutalny pojedynek? Zwycięzca może być bowiem tylko jeden.
Emisja: środa, 13 lipca, godzina 21:55

„Wielkie kino”
komedia, obyczajowy, USA, 2007, reż. Aaron Seltzer, Jason Friedberg, wyst: Carmen Electra, David Carradine, Jennifer Coolidge, Kal Penn, Adam Campbell
Parodia największych przebojów kinowych ostatnich lat. Podczas wizyty w fabryce czekolady czterej bracia przechodzą przez starą szafę, która prowadzi ich do niezwykłej krainy zwanej „Gnarnią”, gdzie pomagają ekscentrycznemu piratowi i młodemu uczniowi ze szkoły dla czarodziejów pokonać złą czarownicę.
Emisja: czwartek, 14 lipca, godzina 20:00

„Czerwona gorączka”
akcja, USA 1988, reż. Walter Hill, wyst.: Arnold Schwarzenegger, James Belushi, Laurence Fishburne, Peter Boyle
Iwan Danko jest moskiewskim policjantem zwalczającym handlarzy narkotyków. W jednym z zaułków miasta ma miejsce obława na gang narkotykowy. Dochodzi do strzelaniny, podczas której ginie przyjaciel Iwana. Z pułapki udaje się zbiec szefowi bandy, bezwzględnemu Viktorowi Rostovowi. Danko poprzysięga zemstę i w ślad za groźnym gangsterem udaje się do Chicago. Tu do współpracy zostaje przydzielony mu detektyw amerykańskiej policji Art Ridzik.
Emisja: piątak, 15 lipca, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *