95. ceremonia wręczenia Oscarów w CANAL+

95. ceremonia wręczenia Oscarów będzie transmitowana w nocy z 12 na 13 marca w serwisie CANAL+ online oraz na antenie CANAL+ PREMIUM.

Sprawdź godziny transmisji ceremonii wręczania Oscarów w PROGRAMIE TV

Oscary® cały czas cieszą się niezwykłym prestiżem i stanowią marzenie twórców filmowych. Ceremonię rozdania nagród co roku śledzą miliony fanów na całym świecie. W tym roku odbędzie się ponownie w kultowym dla fanatyków kina Dolby® Theater at Ovation Hollywood Center®, a poprowadzi ją już po raz trzeci nagrodzony kilkukrotnie popularny komik Jimmy Kimmel.

Sprawdź ofertę kanału CANAL+ PREMIUM w PROGRAMIE TV

W Polsce, podobnie jak w poprzednich latach, rozdanie Oscarów® będzie można obejrzeć wyłącznie w CANAL+ PREMIUM oraz w serwisie CANAL+ online. Studio CANAL+ poprowadzą wybitni znawcy filmu: dziennikarka i felietonistka, prowadząca program AKTUALNOŚCI FILMOWE+ w CANAL+ – Karolina Korwin Piotrowska oraz Błażej Hrapkowicz – krytyk filmowy i prezenter, prowadzący KINO MÓWI w Ale kino+ i współprowadzący AKTUALNOŚCI FILMOWYCH+. Transmisja z ceremonii, którą otworzy o godz. 00:30 półgodzinna relacja z czerwonego dywanu, potrwa do godz. 4:00.

Źródło: CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *