„Agent Binky: Pets of the Universe” na antenie kanału Boomerang

Boomerang przedstawia nową kosmiczną organizację, którą dowodzi grupa domowych pupili. Główny bohater serialu – kot Agent Binky – traktuje swoją pracę jak prawdziwe powołanie! Razem z całą załogą codziennie mierzy się z nowymi wyzwaniami i chroni swoją ludzką rodzinę. Każda misja jest dla niego wielką przygodą!

Sprawdź godziny emisji audycji „Agent Binky: Pets of the Universe” w PROGRAMIE TV

Mimo, że Binky wygląda jak zwyczajny kot, który mieszka na normalnym osiedlu, to rzeczywistość kształtuje się dla niego nieco inaczej. Bohater jest agentem prestiżowej agencji kosmicznej, a powierzane mu misje traktuje niezwykle poważnie. Czasem płaci za to najwyższą cenę – często jest to nawet zrezygnowanie z popołudniowej drzemki!

Jako członek PURST – Pogromców Ufo Różnej Sierści i Typu, Binky codziennie bierze udział w akcjach specjalnych. Jego głównym zadaniem jest ochrona przemiłej rodziny – Dużego i Małego Człowieka. W ekscytujących misjach Agentowi pomagają niestrudzeni przyjaciele. Grupą PURST dowodzi sierżant Fluffy, który ma naprawdę duże doświadczenie w zapewnianiu ludziom bezpieczeństwa. Wesoły Gordon to nieco roztargniony psi współlokator, a jego nawyki często zadziwiają kosmicznych agentów. Z kolei żółw – Nola – urzeka wszystkich wdziękiem i dobrym sercem. Rybka o imieniu Loo potrafi dostrzec najmniejszy szczegół ze swojego akwarium. Bohaterowie zawsze mogą liczyć na pomoc sąsiadki Gracie, wysoko postawionej Kapitan, która z oddaniem i wytrwałością dąży do celu.

Domowe podwórko to dla zwierzaków niezbadany ląd do odkrycia, a każde wyjście na zewnątrz skutkuje nową przygodą. Bohaterowie muszą mierzyć się z różnymi niebezpieczeństwami z kosmosu, by obronić swoich ludzi. Jedną z wielu misji będzie uratowanie ukochanej przytulanki Binky’ego – Teda, która przypadkowo utknęła w ogródku. Choć zadanie z pozoru wydaje się łatwe, będzie wymagało dużego zaangażowania wszystkich uczestników organizacji PURST!

Sprawdź ofertę kanału Boomerang w PROGRAMIE TV

Premiera serialu „Agent Binky: Pets of the Universe” już w poniedziałek 18 maja o 15:00. Emisja od poniedziałku do piątku o 15:00 na antenie Boomeranga.

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *