Akcja „MuzoTOP” wraca do Muzo.fm

14 grudnia 2015 roku startuje akcja „MuzoTOP”, w której słuchacze radia Muzo.fm wybiorą 100 najlepszych kawałków upływającego 2015 roku. Propozycje będą emitowane od poniedziałku do piątku w liście RFN. Głosy będzie można oddawać za pośrednictwem strony internetowej www.muzo.fm. Wyniki głosowania w Sylwestra na antenie Muzo.fm.

To już druga edycja „Muzo TOP”, czyli 100 najlepszych kawałków mijającego roku. Formuła głosowania pozostaje bez zmian. Słuchacze za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej www.muzo.fm, wybierają 10 utworów spośród singli wydanych w 2015 roku, a także proponują swoją ulubiony piosenkę wpisując jej tytuł i wykonawcę i uzasadniając, dlaczego właśnie ona zasługuje na miano najlepszej.

Od poniedziałku do piątku na antenie Muzo.fm w trakcie audycji lista RFN – Republika Fajnych Numerów nadawanej między godziną 18:00 a 20:00 (prowadzonej od listopada przez Radka Nałęcza), zostanie zaprezentowana jedna propozycja startująca w konkursie. Słuchacze mogą oddawać swoje głosy do środy, 30 grudnia.

Wyniki zostaną ogłoszone 31 grudnia w audycji „MuzoTOP” emitowanej od godziny 12:00 do 20:00. Program poprowadzą Marcin Bisiorek i Ania Nowaczyk (do godziny 16:00), a także Radek Nałęcz (od godziny 16:00). Stacja zagra wtedy 100 najlepszy kawałków mijającego roku. Gospodarze programu będą również dzwonić do słuchaczy, których uzasadnienia, co do wyboru ulubionych piosenek były najlepsze.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *