AMC potwierdza 8. sezon „Fear the Walking Dead”

AMC ogłosiło odnowienie serii „Fear the Walking Dead” na 8. sezon, w którym do stałej obsady powróci Kim Dickens – czyli uwielbiana przez fanów Madison Clark. Dickens pojawi się na ekranie już w drugiej połowie 7. sezonu, której premiera jest zaplanowana na poniedziałek, 18 kwietnia o 22:00 na kanale AMC.

Sprawdź godziny emisji serialu „Fear the Walkind Dead” w PROGRAMIE TV

W drugiej połowie 7. sezonu: minęło kilka miesięcy od nuklearnego wybuchu, po którym jedynym zwycięzcą jest Victor Strand (Colman Domingo). Stworzył swój własny system danin oraz haraczy i bezwzględnie decyduje, kto przetrwa, a kto nie. Reszta grupy mocno ucierpiała, ale dzięki temu wykształciła się w niej wielka determinacja do przeżycia, nawet jeśli oznacza to konfrontację ze Strandem i dalsze poszukiwania Padre – mitycznego miejsca, którego istnienia nikt nie może potwierdzić. Alicia (Alycia Debnam-Carey), teraz niechętna liderka byłych ludzi Teddy’ego, zmaga się z tajemniczą chorobą i konsekwencjami swoich działań. Morgan (Lennie James) stara się wierzyć, że znajdzie swoją rodzinę, i wie, że Alicia stanowi klucz do przetrwania. Kiedy dziewczyna wypowiada wojnę, paranoja i chęć zemsty Stranda tylko rosną, a razem z nimi zagrożenia z każdej ze stron.

Sprawdź ofertę kanału AMC w PROGRAMIE TV

Producentem wykonawczym „Fear the Walking Dead” jest Scott M. Gimple, a showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero i David Alpert. Serial produkowany jest przez AMC Studios.

Źródło: AMC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *